Brzoskwiniowy świt

Autor:

Denise Hunter

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Seria
Rok wydania
2018
Wydawnictwo
Ilość stron
384
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 28,15 zł
Nasza cena: 32,76 zł 39,00 zł Taniej o: 16%

"Brzoskwiniowy świt" to powieść mówiąca o powrotach, drugich szansach i marzeniach.

Powroty nigdy nie są łatwe. Tym bardziej, kiedy przysięgliśmy sobie, że już nigdy nie odwiedzimy rodzinnego miejsca. Życie lubi jednak płatać figle, o czym przekonała się główna bohaterka powieści "Brzoskwiniowy świt".

Zoe Collins jest buntowniczką i nie ma zamiaru wracać do Copper Creek. Po co? Nie chce nigdy więcej widzieć mężczyzny, który złamał jej serce. Nieoczekiwana śmierć kochanej babci zmienia wszystko, ponieważ ta zapisała Zoe w testamencie rodzinnym brzoskwiniowy sad. Mimo, iż miejsce jest z pewnością piękne i urokliwe, dla Zoe to zdecydowanie zła wiadomość. Musi wrócić do domu z córeczką i Kyle'em, swoim partnerem. Wszyscy oczekują od niej, że porzuci dotychczasowe życie i zmieni to, do czego przywykła?

Zoe przez tyle lat starała się zapomnieć o wszystkim, czego doświadczyła. Cruz Huntley to jej stary, dobry znajomy. I nie tylko. Wciąż nie poradził sobie z utratą pierwszej miłości, jaką to była Zoe. Młodsza siostra jego najlepszego przyjaciela zdradziła go, a następnie wyjechała z Kyle'em. Mimo to chłopak nie potrafi zapomnieć o niej i pogodzić się z losem. Minęło już pięć lat, a wciąż wyczuwalne jest pomiędzy nimi napięcie. Widzi i czuje to również Zoe, postawiona w niezręcznej i trudnej sytuacji. Chociaż godzi się z tym, że jej życie i relacje ulegną zmianie, nie jest do końca pewna czy powinna pozostać w Copper Creek. Czy pierwsza miłość namiesza jeszcze w jej sercu?

"Brzoskwiniowy świt" to wciągająca powieść pełna uczuć, trudnych wyborów i przeszłości, o której wciąż nie można zapomnieć. Zoe nigdy nie uwierzyłaby w to, że jej los może odmienić się właśnie w ten sposób i w tym miejscu!

Denise Hunter jest autorką romansów i powieści obyczajowych dla kobiet. Wydała takie pozycje jak między innymi "Boskie lato", "Brzoskwiniowy świt", "Jak płatki śniegu", "Małżeństwo do poniedziałku".
Recenzje (7)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Wydawnictwo Dreams zasypało nas jesienią świetnymi premierami, wśród nich znalazłam coś, co sprawiło, że nie mogłam oderwać wzroku. Z twórczością Denise Hunter spotkałam się przy okazji cyklu Chapel Springs, który pokochałam. Uwielbiam te ciepłe historie, pełne życia i problemów, które mogą dotknąć każdego z nas. Postacie kreowane przez autorkę sprawiają, że nie sposób nie mieć przy sobie paczki lub dwóch chusteczek higienicznych. Czym nas zaskoczyła tym razem? Jaką utkała historię? Czy będzie równie przyjemna? Można by tutaj powiedzieć, że te historie są schematyczne, nie wnoszą zbyt wiele nowego, jednak wcale tego od nich nie oczekuje. Relaksuje się i kibicuje bohaterom ze wszystkich sił, czas spędzony z książkami Denise Hunter nie jest stracony.

  „Brzoskwiniowy świt” przedstawia historię Zoe Collins, która przyrzekła, że nigdy nie wróci do rodzinnej miejscowości, która jest jednocześnie nazwą nowego cyklu Copper Creek. Powodem takiej decyzji było złamane serce i mężczyzna, który za to odpowiadał. Powrót w rodzinne strony oznacza, bowiem wyjawienie pewnej tajemnicy, której konsekwencje same nie znikną, będzie musiała się z nimi zmierzyć. Śmierć babci, którą bardzo kochała zmienia wszystko. Seniorka zapisała swojej ukochanej wnuczce spadek, a jest nim pachnący cudownie brzoskwiniowy sad. Rodzima spuścizna sprawia, że dziewczyna nie wie, co powinna zrobić, czuje się niezwykle rozdarta między jej nowym życiem i obecnym partnerem Kylem Jimmersonem, a powrotem do domu, do przyjaciółki Hope, która twierdzi, że dziewczyna nadaje się do tego idealnie.

  „Choć nie wiedziała do końca, jak niby miałaby „zamknąć” tę sprawę. Była teraz właścicielką sadu, na litość boską. Co miała z nim zrobić? Myśl o sprzedaży tego miejsca łamała jej serce.”

  Zoe ma buntowniczy charakter, niezwykle silny, dlatego bywa uparciuchem. Boi się konfrontacji z najlepszym przyjacielem jej brata, a jednocześnie mężczyzną, który był, a być może nadal jest wielką miłością Cruzem Huntley'em. Matkę straciła bardzo wcześnie, a z ojcem nie potrafiła się porozumieć, uciekła. Jej nowym życiem i stabilizacją okazał się Kyle Jimmerson, chociaż nie bywało między nimi idealnie. Z drugiej strony ideałów nie ma, każdy ma jakieś wady, tyko czy zaborczość i gwałtowność na dłuższą metę można ignorować? Testament staruszki stanął miedzy nimi murem, był przeszkodą, której zbyt łatwo nie można było pokonać. Kyle oczekiwał od niej tego, że sprzeda rodzinny biznes i wróci z nim do domu, jak to było wcześniej, do ich poukładanego życia.

  „Zbywał ją milczeniem. To była jego najbardziej efektywna forma wymierzania kary. Zoe nie znosiła, gdy się od niej odcinano, więc podlizywała się Kyle’owi i w końcu mu ustępowała. Wszystko było lepsze od jego oziębłości.”

  Co zrobi Zoe? Czy da sobie szansę, o Copper Creek? Co tak naprawdę wydarzyło się między nią, a Cruzem? A może, ktoś dopomógł, żeby ich drogi się rozeszły i drży na samą myśl przed ich ponownym spotkaniem? Czy prastara prawda o tym, że kłamstwo ma krótkie nogi sprawdzi się w tej historii? Kim jest Cruz Huntley? Czy jest złym człowiekiem, który mimo upływu pięciu lat nie potrafił się pogodzić ze stratą Zoe? Na nic były tłumaczenia, że jest siostrą jego przyjaciela, że nie powinien pozwolić temu uczuciu się rozwinąć, stało się. Serce nie sługa, nie słucha rozumu, po prostu kocha. Uczucia tej dwójki odzywają ze wzmożoną siłą, bo przecież tak naprawdę nigdy nie przeminęły.

  „Miał za sobą kilka trudnych lat, ale było warto. Zdał sobie sprawę, że nigdy nie przestał jej kochać, i ta myśl uderzyła go z mocą lawiny”.

  Historie pisane przez Denise Hunter są życiowe, autorka stawia na miłość, jej postacie nie są pozbawione trudnych przeżyć. Taki zabieg ma wpływ na autentyczność w ich odbiorze przez czytelnika, zawsze bardzo podoba mi się kreacja mężczyzn, w tej książce Zoe jest kobietą, którą należy podziwiać. Czas, który spędziłam z tą opowieścią był fantastyczny. To opowieść o ludziach, których możesz znać, mogą istnieć, a nawet mieszkać w bliskim sąsiedztwie. Kto zna książki Hunter ten wie, jakim stylem operuje, że przekazywane wydarzenia są ciepłe i emocjonalne, a ja nie oczekuje od autorki niczego więcej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ten cykl trafił w moje ręce w najgorszym dla mnie momencie. Pozwolił mi się wyciszyć, uspokoić i uwierzyć, że wszystko dobrze się skończy. Cieszę się, że zdecydowałam się zapoznać z twórczością autorki akurat wtedy, gdy potrzebowałam balsamu dla serca i duszy.

  Mimo że banalne, przewidywalne, to i tak przy nich wyśmienicie się bawiłam. Takich właśnie powieści potrzebowałam. Lekkich, przyjemnych, radosnych, które wzruszą, pokrzepią serce i dadzą nadzieję, że po każdej burzy wzejdzie słońce. Które wywołają szeroki uśmiech na twarzy, uspokoją i sprawią, że na kilka godzin zapomnę o otaczającym świecie. To historie o miłości, sile przyjaźni, opowieści o zaufaniu, religii, wierze, rodzinie. O ludziach, na których zawsze można polegać, którzy wyciągną pomocną dłoń, gdy kolejny raz powinie się noga. Książki, w których pojawiają się trudne decyzje, dylematy, strach, niepewność i obawa przed nieznanym.

  Autorka ma w sobie dar, potrafi wpleść do historii niezwykłą magię, klimat, ciepło, że jak wejdzie się do tego wykreowanego świata, to już nie chce się z niego wychodzić. Po skończeniu jednej od razu sięgałam po kolejną ciekawa, jak pokieruje następnymi losami bohaterów. Podoba mi się, że poświęca czas każdej postaci, dzięki czemu czytelnik może poznać każdego z nich, utożsamić się z nimi, przeżywać rozmaite wydarzenia, doświadczać ich emocje. Nie trzeba jednak poznawać opowieści po kolei, każda z nich jest odrębną historią, dochodzą do głosu inne postacie, które wcześniej były na drugim miejscu.

  Historie skłaniają do refleksji, do zatrzymania się i zastanowienia, co w życiu jest najważniejsze. Oczarowują niesamowitym klimatem, ciepłem, które rozlewa się po całym ciele, pokrzepiają serce. Pokazują, że los nie zawsze jest łaskawy, ale jeśli ma się w gronie kochającą rodzinę, przyjaciół to ze wszystkim jesteśmy w stanie sobie poradzić. Gorąco polecam w chwilach zwątpienia, złego samopoczucia. Opowieści sprawią, że znowu zaczniecie się uśmiechać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  [Adres usunięty]r

  Bardzo
  ładna powieść, która przedstawia jak silne jest uczucie pierwszej miłości, jak trudno wyrwać się z toksycznego związku, jak ciężko jest spełnić swoje marzenia gdy najbliższa osoba tego nie akceptuje. Zoe od zawsze chciała śpiewać i prowadzić sad brzoskwiniowy ale jej ojciec tego nie pochwalał widział ją jedynie w roli prawnika i swojego współpracownika w kancelarii. Dziewczyna bardzo to przeżywa lecz nie ma zamiaru zadowolić nikogo wbrew swoich postanowień. Autorka przedstawia nam jak silnie jesteśmy podatni na wpływ drugiej osoby. Zoe zauważa, że chłopak nią manipuluje dopiero gdy wraca w rodzinne strony. Dociera do niej że została przez niego stłamszona i robiła wszystko co jej kazał, dopiero silny cios jaki otrzymała otwiera jej oczy. Zdaje sobie sprawę na co była narażona jej córka. Autorka w swojej powieści opisuje jak silna jest pierwsza wielka miłość, Zoe nie przestała nigdy kochać Cruza i również chłopak nigdy nie zapomniał o ukochanej. Ale po tak długim czasie i na dodatek gdy dowiaduje się, że ma córkę trudno mu jest określić swoje uczucia. Lecz jeśli jest się komuś pisanym nie ma innego wyjścia jak bycie razem. Piękna powieść bardzo szybko się czyta, piękne opisy miejsc a nawet uczuć pomiędzy bohaterami nadają książce bajkowego klimatu. Autorka porusza bardzo ważne tematy, które dotykają wielu z nas – trudna miłość, toksyczny związek czy problemy rodzinne. Jak wiemy nie jest łatwo naprawić wszystkie błędy popełnione przez nas ale nigdy nie można się poddać i przestać próbować, gdy mamy odwagę przyznać się do popełnionego błędu naprawa może okazać się łatwiejsza. W powieści nie brakuje napięcia i autorka bardzo dobrze i umiejętnie je dawkuje. Powieść chwyta za serce autorka umie zaciekawić czytelnika i sprawić, że trudno jest odłożyć książkę na bok. Bardzo dobrze wykreowani bohaterowie, silna i zbuntowana dziewczyna oraz opiekuńczy i kochający chłopak – para idealna choć muszą dojrzeć do swojej miłości.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ostatnią książką, którą dostałam do recenzji od wydawnictwa Dreams to “Brzoskwiniowy

  świt” autorstwa Denise Hunter. Nie pamiętam, żebym wcześniej sięgała po jakąkolwiek książkę tej autorki także nie miałam jakichś specjalnych oczekiwań albo niechęci. W Polsce jednak ukazało się bardzo dużo książek Hunter - między innymi “Boskie lato” i “Jak płatki śniegu”. Co jednak myślę o “Brzoskwiniowym”? Przekonajcie się czytając recenzję, na którą serdecznie zapraszam!

  “Brzoskwiniowy świt”, czyli pierwszy tom serii Cooper Creek opowiada o Zoe Collins.

  Dziewczynę poznajemy, kiedy po śmierci babci i długiej nieobecności wraca do Copper

  Creek - miesteczka , w którym się wychowała. Dziewczyna zostawiła tam miłość, rodzinę, przyjaciół i… samą siebie. Teraz pojawia się z dzieckiem, narzeczonym i bez swojej dawnej żywiołowości i duszy. Zoe niedługo zajmuje dojście do tego, że prowadzenie sadu, który w spadku zostawiła jej babcia to coś, co kocha i chce robić. Niestety, nie zawsze mamy to, czego chcemy i nie zawsze układa nam się tak, jak pragniemy. Życie stawia na drodze Zoe wiele przeszkód, ale czy dziewczyna sobie z nimi poradzi musicie przekonać się sami.

  Książka podzielona jest na trzy części. W pierwszej - teraźniejszej - poznajemy Zoe, Kyle’a i

  Cruza. W drugiej - retrospekcji - dowiadujemy się co w przeszłości zaszło pomiędzy Cruzem

  i Zoe. W części trzeciej wracamy do teraźniejszości i rusza akcja.

  “Brzoskwiniowy świt” okazał się dla mnie zupełnym zaskoczeniem. Spodziewałam się

  ciepłej, głupiutkiej książki o tym, że miłość nigdy nie umiera, dobro zawsze wygrywa, a tym,

  którzy są dobrzy nigdy nie dzieje się nic złego… A tutaj zonk! Bo nie, nie o tym jest ta

  książka. Znaczy tak, nie zrozumcie mnie źle, to jest uroczy romans, w którym młoda

  dziewczyna walczy o dziedzictwo swojej rodziny. A jednocześnie nie - to książka o tym, że

  podjętych decyzji nie da się cofnąć, o tym, że każdy z nas popełnia błędy. To książka ciepła,

  o wybaczaniu samej sobie, o stawaniu na nogi, walczeniu o swoje. Pod tym względem

  książka okazała się strzałem w dziesiątkę. Niezmiernie przyjemnie czytało mi się o tym co

  dzieje się w życiu Zoe i jej małej córeczki, Gracie. A kiedy pojawiał się Cruz to zaczynałam

  się rozpływać!

  Dwie pierwsze, wprowadzające, części są dosyć krótkie i dostarczają nam tylu informacji, ilu powinny. Nie są na siłę przeciągnięte, nie wloką się i nie nudzą. Są akurat po to, abyśmy zorientowali się w sytuacji życiowej Zoe. Bardzo spodobał mi się styl autorki w tym wszystkim, bo jest bardzo prosty. Denise Hunter pisze tak, że miałam świadomość tego, co czytam i nie próbuje robić z romansu wybitnego dzieła. W dodatku myślę, że jeśli sięgnięcie po tę książkę ze świadomością tego, że to lekki utwór na długie jesienne wieczory to możecie się przy tym świetnie bawić. Książka napisana jest bardzo rytmicznie, autork dostarcza nam wielu zwrotów akcji, dlatego nie nudzimy się ani trochę, ponieważ nawet wtedy kiedy, wiecie, następuje już taki moment, kiedy akcja się wycisza, zaczyna biec już ku końcowi, wątki są rozwiązywane… Bach! Nagle dzieje się coś takiego, że mnie witki opadły i miałam takie *what the heck?!*. Później jest jeszcze lepiej, bo to właśnie wtedy, kiedy wydaje wam się, że nic już się nie stanie, akcja zaczyna pędzić. To właśnie dlatego chyba tak bardzo zakochałam się w tej książce, bo nie jest mdła, nie jest przesłodzona, nie jest nijaka - autorka idealnie wyważyła ilość “słodkiego romansu”, akcji i obyczajówki. W rezultacie czytało się to naprawdę przyjemnie.

  To, o czym napisałam to jednak nie jest najbardziej soczysta rzecz w “Brzoskwiniowym”, o

  nie! Najgenialniejszą rzeczą w tej książce są bohaterowie. Zoe, której autorka nadała idealny

  charakter, nie ma ani za dużo wad ani za dużo zalet. Przez to wydaje się bardzo naturalna.

  Cruz, którego kocham, to urocze ciasteczko. Uwielbiam jego poczucie honoru, zawzięty

  charakter, miłość do bliskich osób i to, że wydaje się takim bohaterem, którego możemy

  spotkać na ulicy i nie wyda nam się dziwakiem.

  No i perełka!

  Gracie!

  Zazwyczaj nie lubię dzieci w książkach, ale Gracie, maleńki aniołek, jest tak cudowna, tak

  genialnie napisana. Widać, że autorka ma duży talent do opisywania małych ludzi.

  Uwielbiałam wątki z dziewczynką, to po prostu jak miód na serducho. Kocham!

  Równie bardzo jak Zoe, Cruz i Gracie podobała mi się kreacja bohaterów drugoplanowych -

  mam nadzieję, że o Hope i Bradym będzie następny tom i będę miała możliwość, bo już nie

  mogę się doczekać!

  Książka okazała się fantastycznym przerywnikiem i naprawdę miło czytało się ją wieczorem

  po ciężkim dniu. Z pewnością sięgnę po resztę książek autorki i to bez zastanowienia, a

  wam serdecznie polecam “Brzoskwiniowy świt” - trzymajcie się ciepło! A ja serdecznie dziękuję za podarowanie egzemplarza do recenzji.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Po świetnych, ciepłych i pełnych miłości seriach Chapel Springs i Summer Harbor, Denise Hunter powraca z nowym cyklem: Copper Creek. Bohaterką pierwszej części, “Brzoskwiniowego świtu”, jest Zoe Collins - córka marnotrawna, która po 5 latach nieobecności wraca z córeczką do rodzinnego miasteczka, aby uczestniczyć w pogrzebie babci. Wcale nie zamierza zostać na dłużej, a już na pewno nie chce tego jej chłopak Kyle, lider zespołu, w którym Zoe śpiewa jako chórzystka. Okazuje się jednak, że babcia zostawiła dziewczynie w spadku rodzinny sad brzoskwiniowy, chcąc, aby wnuczka kontynuowała jej dzieło. Na przeszkodzie stoi nie tylko sprzeciw Kyle'a, ale i napięta sytuacja między Zoe a jej rodziną, a także Cruz Huntley - jej pierwsza miłość, powód jej ucieczki z miasteczka. Na dziewczynę czeka wiele trudnych wyborów, ale aby jej życie wróciło na właściwe tory, najpierw musi na nowo odnaleźć siebie i z zahukanej myszy z powrotem stać się lwicą, jak nazywał ją Cruz.

  Minęło już ładne kilka miesięcy, odkąd czytałam ostatnią książkę Denise Hunter i muszę przyznać, że brakowało mi tej słodko-gorzkiej atmosfery jej powieści oraz tej pewności, że, pomimo trudności, wszystko skończy się dobrze, a na bohaterów czeka szczęśliwe zakończenie. Nie inaczej było i w tym przypadku, miłośnicy twórczości tej autorki nie powinni więc być zawiedzeni.

  Zoe, główna bohaterka, to młoda kobieta, która mocno pogubiła się w życiu, impulsywnie podejmując złe decyzje. Z zewnątrz mogłoby się wydawać, że niczego jej nie brakuje - ma śliczną córeczkę, przystojnego chłopaka, koncertuje z popularnym zespołem. A jednak, stłamszona przez toksyczny związek i poczucie winy z powodu ucieczki, Zoe zatraciła gdzieś tę odważną, pełną życia, upartą dziewczynę, którą kiedyś była. Prowadzenie rodzinnego sadu wydaje się być ponad jej siły, ale na szczęście może liczyć na wsparcie swojego brata Brady’ego, przyjaciółki Hope, a także Cruza, choć nie rozstali się w zgodzie.

  Cruz - przyjaciel Brady’ego, przez minione pięć lat bezskutecznie starał się zapomnieć o Zoe. Chociaż bardzo go zraniła, ciągle zrobiłby dla niej wszystko i ma nadzieję, że będą mieć jeszcze szansę na wspólną przyszłość. Polubiłam tę postać, choć - jak to u Denise Hunter bywa - Cruz cierpi na syndrom Zbyt Idealnego Bohatera Romantycznego. Nie jest pozbawiony wad, popełnia błędy, a jego ognisty latynoski temperament przysparza mu czasem kłopotów, ale z drugiej strony Cruz jest oczywiście zabójczo przystojny, troskliwy, romantyczny i ambitny, czyli reprezentuje gatunek na wymarciu, którego przedstawicieli próżno szukać w realnym świecie. Ale cóż, w końcu książki mają być odskocznią od codziennego życia, a romanse nie bylyby tak popularne, gdyby miłością życia głównej bohaterki miał być łysiejący Ziutek, który najchętniej nie ruszałby się z kanapy, a do tego wiecznie zapominał wynieść śmieci.

  Powieści Hunter zazwyczaj opierają się na ukazaniu burzliwej relacji między dwojgiem ludzi, ale też ich relacji z Bogiem. W tym przypadku trochę mi brakowało tych wątków chrześcijańskich, wszelkie wzmianki wydawały się być wtrącone mimochodem, bez zbytnich przejawów wiary w życiu bohaterów. Na szczęście końcówka była pod tym względem satysfakcjonująca, choć i tak muszę przyznać, że “Brzoskwiniowy świt” był chyba, jak dotąd, najbardziej liberalną powieścią autorki, w związku z czym nie trafi raczej do moich ulubionych.

  Chociaż książki Denise Hunter są dość schematyczne i przewidywalne, to jednak mają w sobie to coś, co nie pozwala oderwać się od lektury. Nigdy też nie są tylko głupiutkimi romansami, ale każda zawiera wartościowe przesłanie i dotyka mniej lub bardziej poważnych problemów, z którymi zmagają się czytelniczki w różnych zakątkach świata. Historia Zoe i Cruza uczy, że błędy młodości nie muszą definiować całego naszego życia, zawsze można zawrócić ze złej drogi, a cudza opinia na nasz temat tylko wtedy będzie wpływać na nasze poczucie własnej wartości, kiedy sami na to pozwolimy.

  Polecam “Brzoskwiniowy świt” zarówno miłośnikom wcześniejszych powieści Hunter, jak i tym, którzy dopiero chcą zacząć przygodę z jej twórczością. Jak już mówiłam, nie jest to moja ulubiona książka tej autorki, ale przeczytałam ją z niemałą przyjemnością i czekam na polskie wydanie kolejnej części cyklu Copper Creek, tym razem o Bradym i Hope.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Denise Hunter
 • Wydawnictwo Dreams
 • Seria Copper creek
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 384
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788365843753
 • Język: polski
 • Podtytuł: Copper Creek #1
 • Oryginalny tytuł: Blue Ridge Sunrise
 • Tłumacz: Olejarczyk Joanna
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788365843753
 • EAN: 9788365843753
 • Wymiary: 14x20.5 cm
Najczęściej kupowane razem
 • -13%
  Aleja Magnolii

  Aleja Magnolii

  Jack szybko zakochał się w Daisy. Jednak znalezienie odwagi, by jej o tym powiedzieć, wcale nie jest takie proste ze względu na rodzaj relacji, jaka ich łączy. Daisy uwielbia swoje małomiasteczkowe życie i pracę w rodzinnej kwiaciarni, ale wciąż brakuje jej kogoś, z kim mogłaby to życie dzielić....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 33,93 zł 39,00 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -13%
  Splątane marzenia

  Splątane marzenia

  Brady Collins łączy samotne ojcostwo z pracą we własnym warsztacie samochodowym. Nagła śmierć żony to dla niego potężny cios, ale niedługo przychodzi jeszcze gorsza wiadomość: Sammy nie jest jego biologicznym synem, a bogaci dziadkowie chłopca chcą sprawować nad nim wyłączną opiekę. Brady wie, że...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 33,93 zł 39,00 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -18%
  Małżeństwo do poniedziałku

  Małżeństwo do poniedziałku

  Ze względu na zbliżającą się imprezę rocznicową rodziców Abby i Ryan będą udawać zgodne małżeństwo przez jeden, ostatni weekend. Ryan McKinley usiłował zapomnieć o swojej byłej żonie Abby, a tymczasem kupił dom, o którym ona zawsze marzyła. To był poważny błąd. Mieszkanie samemu w ogromnym,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,98 zł 39,00 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -27%
  Jezioro tajemnic

  Jezioro tajemnic

  Po tragicznej śmierci rodziców Molly Bennett wraz z rodzeństwem łączą siły, by spełnić ich marzenie, i postanawiają otworzyć pensjonat w zabytkowej rodzinnej posiadłości. Adam Bradford jest stroniącym od ludzi pisarzem, który ukrywa się pod pseudonimem Nathaniel Quinn i cierpi na zanik weny...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,77 zł 42,00 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -25%
  Kicia Kocia poznaje strażaka

  Kicia Kocia poznaje strażaka

  Do domu Kici Koci przychodzi z wizytą strażak! Kicia Kocia jest rozczarowana, bo okazuje się, że strażak Jacek na co dzień wygląda zupełnie zwyczajnie... Czy jednak ktoś, kto nosi kolorowe skarpetki może być prawdziwym strażakiem?
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 5,93 zł 7,90 zł
  w magazynie
 • -30%
  Pokusa Gangstera. Gangsterzy. Tom 4

  Pokusa Gangstera. Gangsterzy. Tom 4

  Czwarty tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! Wspiąłem się po szczeblach w tym światku mafijnym i nikt nie zabierze mi tego miejsca. Kuzynka Avy – Melissa Martinez – prowadzi w miarę normalne życie. Studiuje i stara się nie rzucać w oczy. Nie chce mieć nic wspólnego z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,23 zł 38,90 zł
  w magazynie
 • -33%
  Ryzykowne decyzje. Kobiety z odzysku. Tom 3

  Ryzykowne decyzje. Kobiety z odzysku. Tom 3

  Od ostatnich perypetii Zuzki, Felicji i Gośki minęły 3 lata. Codzienne życie trzech sąsiadujących ze sobą rodzin płynie względnie spokojnym, utartym rytmem, ale jedynie do czasu, gdy jednej z przyjaciółek przytrafia się gorący romans. Zauroczona ognistym kochankiem kobieta całkowicie traci głowę,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,99 zł 39,99 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -18%
  Sezon życzeń

  Sezon życzeń

  W tej rywalizacji nie chodzi tylko o dom? PJ McKinley ma smykałkę do gotowania, ale do spełnienia marzenia o własnej restauracji brakuje jej jeszcze lokalu. Kiedy jedna z mieszkanek Chapel Springs postanawia oddać swoją rodzinną posiadłość osobie, która przedstawi najlepszy plan zagospodarowania...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,98 zł 39,00 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -29%
  Doktor Dolittle i jego zwierzęta (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

  Doktor Dolittle i jego zwierzęta (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

  Wydanie Doktora Dolittle i jego zwierząt kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - ?pewniak na teście?, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 9,27 zł 12,98 zł
  w magazynie
 • -31%
  Niedziela, która zdarzyła się w środę

  Niedziela, która zdarzyła się w środę

  ?Wciąż zdumiewa mnie popularność tej książki. To już trzecie wydanie moich najlepszych reportaży z początku lat dziewięćdziesiątych najstarszy ma dwadzieścia pięć lat. Młodzi ludzie piszą w internecie, że to opowieść o ich dzieciństwie. Często traktują ten zbiór jak mitologię swojej młodości. Nawet...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 27,34 zł 39,90 zł
  wysyłka w 24 godziny
Warto zwrócić uwagę na...
Znamię lwa. Tom 3. Jak świt poranka 0/5 Nasza cena:
32,12 zł 44,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znamię lwa. Tom 3. Jak świt poranka

Niestety to już ostatnia trzecia część trylogii Francine Rivers "Znamię lwa" . Atretes wódz germańskiego plemienia Chattów wzięty do niewoli przez zwycięskich Rzymian zyskuje sławę niezwyciężonego gladiatora, walcząc przez długich dziesięć lat na arenach Imperium Romanum o wolność. Odzyskawszy...
Zanim nadejdzie świt 0/5 Nasza cena:
28,71 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zanim nadejdzie świt

"Sercem pisane w bólu wydane" - to debiut poetki. Następne tomiki to "Nie rzucim ziemi", "Mój dom", "Zrozumieć życie", "Przez zamknięte drzwi", " Nie potrafię Cię pokochać", "Niepodległa".Wiersze autorki są w Antologiach - "Rozbudzeni poezją", "Potyczki z Kupido", "Kiedyś wrócimy do...".Były...
Świt legend 4/5 Nasza cena:
23,74 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świt legend

Przyszło im walczyć z potworami, być świadkami tajemniczych rytuałów, a nawet trafić do Królestwa Zmarłych...Czy jednak ich historia znajdzie swoje zakończenie, a koszmarne Bahal zostaną pokonane? Czy może wszystko jest tylko podstępną igraszką szalonego barda?Przeklęty bard nawiedza lasy...
Znamię lwa T.3 Jak świt poranka 5/5 Nasza cena:
38,28 zł 44,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znamię lwa T.3 Jak świt poranka

Niestety już ostatnia trzecia część trylogii Francine Rivers "Znamię lwa".Atretes wódz germańskiego plemienia Chattów wzięty do niewoli przez zwycięskich Rzymian zyskuje sławę niezwyciężonego gladiatora, walcząc przez długich dziesięć lat na arenach Imperium Romanum o wolność. Odzyskawszy ją...
Czarny świt. Czas zwycięstw. Dampierre. Tomy 1-2 0/5 Nasza cena:
89,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarny świt. Czas zwycięstw. Dampierre. Tomy 1-2

Podczas triumfu rewolucji francuskiej w Paryżu, w ludziach budzą się waleczne ideały, głoszące pogardę zwyczajów i tradycji religijnych. Dampierre, młody człowiek, z niezwykłą ambicją, wyznaje nienaruszone ideały, jest jednak niewrażliwy na uczucia innych, skupiony na własnym rozwoju za wszelką...
Panny młode.Zima 0/5 Nasza cena:
30,54 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Panny młode.Zima

Grudniowa panna młoda Denise HunterKiedy Layla O?Reilly i Seth Murphy publicznie ogłaszają swoje zaręczyny, ona robi to tylko po to, by przekonać ważnego gracza na rynku, że obraca się w odpowiednich kręgach. Seth od lat skrycie podkochuje się w Layli, tyle że ona nigdy nie okazała mu...
Aleja Magnolii 5/5 Nasza cena:
33,93 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Aleja Magnolii

Jack szybko zakochał się w Daisy. Jednak znalezienie odwagi, by jej o tym powiedzieć, wcale nie jest takie proste ze względu na rodzaj relacji, jaka ich łączy. Daisy uwielbia swoje małomiasteczkowe życie i pracę w rodzinnej kwiaciarni, ale wciąż brakuje jej kogoś, z kim mogłaby to życie dzielić....
Małżeństwo do poniedziałku 5/5 Nasza cena:
31,98 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Małżeństwo do poniedziałku

Ze względu na zbliżającą się imprezę rocznicową rodziców Abby i Ryan będą udawać zgodne małżeństwo przez jeden, ostatni weekend. Ryan McKinley usiłował zapomnieć o swojej byłej żonie Abby, a tymczasem kupił dom, o którym ona zawsze marzyła. To był poważny błąd. Mieszkanie samemu w ogromnym,...
Jezioro tajemnic 5/5 Nasza cena:
30,77 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jezioro tajemnic

Po tragicznej śmierci rodziców Molly Bennett wraz z rodzeństwem łączą siły, by spełnić ich marzenie, i postanawiają otworzyć pensjonat w zabytkowej rodzinnej posiadłości. Adam Bradford jest stroniącym od ludzi pisarzem, który ukrywa się pod pseudonimem Nathaniel Quinn i cierpi na zanik weny...
Kropla błękitu. Pensjonat Bluebell. Tom 2 5/5 Nasza cena:
30,77 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kropla błękitu. Pensjonat Bluebell. Tom 2

Czy ich przywiązanie będzie zbyt dużym ryzykiem, czy też nieoczekiwanym skarbem? Wschodząca hollywoodzka gwiazda Mia Emerson padła ofiarą skandalu i szuka bezpiecznego miejsca, by ukryć się przed dziennikarzami. Znajduje je w położonym nad jeziorem miasteczku Bluebell w Karolinie Północnej, gdzie...
Pensjonat Bluebell T.3 Jesienne niebo 5/5 Nasza cena:
35,28 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pensjonat Bluebell T.3 Jesienne niebo

Łatwiej stawić czoła przeszłości, jeśli nie trzeba tego robić samemu.Pensjonat Bluebellprzynosi zyski, więc rodzeństwo Bennettów uznaje, że najwyższy czas go sprzedać i zamknąć ten rozdział życia. Jedynie Grace planuje zostać w miasteczku nad jeziorem w Karolinie Północnej. Ma nadzieję, że rozwój...
Sezon życzeń 5/5 Nasza cena:
31,98 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sezon życzeń

W tej rywalizacji nie chodzi tylko o dom? PJ McKinley ma smykałkę do gotowania, ale do spełnienia marzenia o własnej restauracji brakuje jej jeszcze lokalu. Kiedy jedna z mieszkanek Chapel Springs postanawia oddać swoją rodzinną posiadłość osobie, która przedstawi najlepszy plan zagospodarowania...
Wybrane bestsellery
Autyzm. Przełom w podejściu 0/5 Nasza cena:
34,04 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Autyzm. Przełom w podejściu

Gdy był małym chłopcem, Raun Kaufman został zdiagnozowany przez ekspertów jako dziecko w spektrum autyzmu, o IQ poniżej 30, wymagające specjalistycznej opieki medycznej. Lata później ukończył studia z zakresu Etyki Biomedycznej na Uniwersytecie Browna, stał się znanym i cenionym ekspertem od...
Repetytorium maturzysty. Podręcznik do języka angielskiego dla szkół ponadpodstawowych. Poziom podstawowy i rozszerzony 0/5 Nasza cena:
84,31 zł 94,20 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Repetytorium maturzysty. Podręcznik do języka angielskiego dla szkół ponadpodstawowych. Poziom podstawowy i rozszerzony

Oxford Repetytorium Maturzysty. Poziom podstawowy w elementami rozszerzenia to elastyczny i nowoczesny kurs dla uczniów szkoły ponadpodstawowej, kompleksowo przygotowujący do egzaminu maturalnego w nowej formule obowiązującej od 2023 roku. Podręcznik zawiera: Wszystkie typy zadań obowiązujące na...
Edukacja dla bezpieczeństwa. Podręcznik dla szkoły ponadpostawowej. Zakres podstawowy. Nowa edycja 0/5 Nasza cena:
39,60 zł 47,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Edukacja dla bezpieczeństwa. Podręcznik dla szkoły ponadpostawowej. Zakres podstawowy. Nowa edycja

Edukacja dla bezpieczeństwa. Nowy podręcznik do liceum i technikumPodręcznik zawiera  najnowszą wiedzę i odnosi się do aktualnych standardów z zakresu ratownictwa medycznego.  Przygotowuje uczniów do działania ratowniczego i uczy udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach...
eBook Włosi mobi epub 0/5 Nasza cena:
32,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Włosi mobi epub

Dlaczego Włosi mają kilkanaście określeń na wieszak, a ani jednego na kaca? Jak to możliwe, że ten sam naród stworzył n Międzynarodowy bestseller!Jak naród, który zrodził renesans, mógł stworzyć również mafię? I dlaczego gnocchi podaje się w Rzymie głównie w czwartki? Wzniosłe i oszałamiające,...
Żyję i działam. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum 0/5 Nasza cena:
34,75 zł 40,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żyję i działam. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Nowe wydanie podręcznika „Żyję i działam bezpiecznie” dla szkół ponadpodstawowych jest zgodne z wytycznymi RKO wydanymi przez Europejską Radę Resuscytacji w 2021 roku. Uwzględnia także najnowsze regulacje w zakresie obronności. Oprócz aktualnej wiedzy na temat pierwszej pomocy i działań...
Oxford Repetytorium Maturzysty. Matura 2023. Poziom rozszerzony + Online Practice 0/5 Nasza cena:
82,51 zł 94,20 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oxford Repetytorium Maturzysty. Matura 2023. Poziom rozszerzony + Online Practice

Oxford Repetytorium Maturzysty. Matura 2023. Poziom rozszerzony + Online Practice to publikacja pozwalająca przygotować się uczniom do zmienionego od roku 2023 egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Poziom rozszerzony Repetytorium jest przygotowany w całości dla grup przygotowujących się do...
Oblicza epok. Język polski. Podręcznik. Klasa 4 0/5 Nasza cena:
51,17 zł 59,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza epok. Język polski. Podręcznik. Klasa 4

Materiał nauczania jest ułożony chronologicznie i podzielony na jednostki lekcyjne. Wiedza teoretyczna o epoce jest ściśle powiązana z umiejętnościami praktycznymi, gdyż materiał jest realizowany przede wszystkim metodą pogłębionej analizy i interpretacji tekstu – rozpoczynające każdą lekcję...
Być tak naprawdę. Od grzecznej dziewczynki do wolnej kobiety, która idzie, gdzie chce 0/5 Nasza cena:
44,63 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Być tak naprawdę. Od grzecznej dziewczynki do wolnej kobiety, która idzie, gdzie chce

I kładąc swoją dłoń na twoim policzku, mówię: DASZ RADĘ. (…) Weź więc głęboki wdech – być może swój pierwszy – i zobacz, jak można NAPRAWDĘ. To książka o drodze do wolności, swobody, samoświadomości, a także o walce z własnymi demonami. To książka o wspomnieniach i emocjach. O bólu, prawdzie i...
Effekt Neu 2. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceum i technikum 0/5 Nasza cena:
59,66 zł 63,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Effekt Neu 2. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceum i technikum

Effekt to seria podręczników bardzo dobrze oceniona przez nauczycieli. Effect Neu ma wszystkie zalety serii Effect, a ponadto materiał został dostosowany do wymogów nowej formuły egzaminu maturalnego. Wprowadzone zmiany uwzględniają dotychczasowe uwagi nauczycieli zgłaszane w trakcie dotychczasowej...
eBook Naznaczeni grzechem. Grzechy ojców. Tom 2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
30,52 zł 33,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Naznaczeni grzechem. Grzechy ojców. Tom 2 mobi epub

Dalsze losy Marcelli Vitiello i Maddoxa White'a! Marcella postawiła Maddoxa przed najtrudniejszą decyzją w jego życiu, a on dokonał wyboru. Wybrał ją, córkę swojego wroga. Jednak dziewczyna nadal ma wątpliwości, czy mężczyzna będzie w stanie poświęcić dla niej wszystko. Maddox od zawsze miał...
Spark 0/5 Nasza cena:
29,19 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spark

„Spark” to kolejna powieść Vi Keeland – prawdziwej mistrzyni gorących romansów. Poznaj historię, w której aż iskrzy! Autumn dowiedziała się kilku ciekawych faktów na temat Donovana, jeszcze zanim się w ogóle poznali. Wiedziała, że nosi bardzo drogie buty w bardzo dużym rozmiarze oraz że podbiera...
eBook Niechciany następca mobi epub 0/5 Nasza cena:
49,42 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Niechciany następca mobi epub

WIECZNA WOJNAZAKAZANA MIŁOŚĆ Zarrah, wojowniczka wychowywana na następczynię cesarzowej Valcotty, kieruje się w życiu dwiema prawdami: że król Maridriny zamordował jej matkę i że ona w akcie zemsty pośle do grobu jego i wszystkich Veliantów.Wieczna Wojna między Maridriną a Valcottą trwa od wielu...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula