Boisz się, że przytyjesz po świętach?Święta, święta... i po zgrabnej sylwetce, na którą tak długo pracowałaś. Być może kolejny raz postanowiłaś powalczyć o zrzucenie zbędnych kilogramów, albo o osiągnięciu wagi, która marzyła Ci się na długo przed świętami. Co jednak, jeśli wszystkie diety kojarzą Ci się tylko z dręczeniem swojego ciała, a uzyskiwane efekty zwiększają tylko Twoją frustrację?

Nigdy nie przestawaj wierzyć w to,
że Twoje marzenie o smukłym ciele się spełni!

Jeśli jeszcze to nie nastąpiło – to znaczy, że nie znalazłeś odpowiedniego sposobu na swoje ciało.

Dla osób walczących z nadwagą polecamy książki, które podchodzą do tematu odchudzania inaczej niż dostępne na rynku tytuły i metody, nie nakazują katowania się rygorystycznymi dietami grożącymi efektem jojo i morderczymi ćwiczeniami.

Metoda dr Gabriela czyli jak schudnąć bez diety - to holistyczne podejście do tematu uzyskiwania idealnej wagi.

Metoda Gabriela John Gabriel pokazuje, jak można przeprogramować nasze ciało, aby chciało one być szczupłe i samo zaczęło dążyć do idealnej wagi. W książce Jon opisuje swoją historię, fizyczne i psychiczne powody tycia, sposoby na poradzenie siebie z nimi, a to wszystko współtworzy przygotowany przez niego program do zrzucenia wagi będący w zasięgu możliwości każdego. Czy masz ochotę przekonać się i Ty…?
Marianne Williamson w książce Kurs odchudzania przedstawiła dwadzieścia jeden duchowych lekcji jak utrzymać idealną wagę na zawsze, to duchowe szkolenie jakiego jeszcze nie było. 21 lekcji, które można stosować niezależnie od diet i ćwiczeń, a które pomagają skoncentrować i utrzymać świadomość na jednym najważniejszym celu – schudnięciu. Kurs odchudzania

Pamiętaj, że normalna waga to Twój naturalny stan.

Przypomina o tym Dr Doreen Virtue, znana autorka licznych tytułów i kart anielskich, w swojej książce Uzdrawianie duszy i ciała. Schudnij z Doreen.

Uzdrawianie duszy i ciała Co specjalistka od anielskich energii wiedzieć może o odchudzaniu? Otóż okazuje się, że wbrew pozorom - bardzo dużo. Doreen Virtue przez wiele lat zajmowała się psychoterapią i odkryła (a ostatnie doniesienia naukowców to potwierdzają), iż nadwaga może mieć bardzo duży związek z negatywnymi doświadczeniami osób, które mają z nią problem.

To nie muszą być traumatyczne przeżycia - jeśli zdarzyło Ci się, iż w dzieciństwie rodzice, nie zawsze zwracali na Ciebie uwagę i Cię doceniali, odczuwasz stres związany z pracą lub finansami, masz problem z relacjami z innymi ludźmi (krępują Cię nowo poznani ludzie), masz za sobą nieudane związki - te wszystkie czynniki odbijają się na psychice i mogą być przyczyną, dla której mimo stosowania diet, nie odczuwasz spadku wagi. Może być i tak, że nie zdajesz sobie sprawy, jakie doświadczenia z przeszłości, wypchnięte ze świadomości mają kluczowe znaczenie dla Twojej wagi.

Niska atrakcyjność, brak ambicji, a wręcz lenistwo - stereotypowo ludzie przypisuję te atrybuty osobom z nadwagą. Skończ z tym! Zapanuj nad wagą, poczuj się lepiej ze swoim ciałem. To będzie proste: odkryj, co stoi na przeszkodzie, a następnie pozbądź się tego i osiągnij wagę, o której marzysz! A pomoże Ci w tym książka Doreen Virtue Uzdrawianie duszy i ciała.

Uwolnij się od zbędnego ciężaru na duszy i ciele!

Zapraszamy Cię na portal Samouzdrawianie.pl. Znajdziesz na nim wiele artykułów dotyczących zdrowia, właściwego odżywiania czy alternatywnych metod uzdrawiania. Wszystko związane z tym, jak samodzielnie możesz zadbać o swoje ciało i duszę oraz podnieść jakość swojego życia.

Samouzdrawianie.pl

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu TaniaKsiazka.pl


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać