Bogaty i grzeszny. Bogactwo i grzech. Tom 1

Autor:

Meghan March

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 19
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
264
Inne wersje (1)
Audiobooki mp3
za 31,52 zł
Nasza cena: 24,05 zł 37,00 zł Taniej o: 35%

Romeo i Julia przeniesieni do naszych czasów. Przekonaj się, czy miłość może pokonać nienawiść, a złe wybory odejdą w zapomnienie.

"Bogaty i grzeszny" to pierwszy tom cyklu powieściowego "Bogactwo i grzech". Czytelnik, za jego sprawą, poznaje dwie zwaśnione rodziny: Riscoff i Gable. Ci pierwsi są posiadaczami ogromnej fortuny, drudzy natomiast oskarżają ich o własny upadek. Nie ma możliwości, by między nimi zapanował pokój, dlatego gdy Lincoln Riscoff zakochuje się w Whitney Gable, a uczucie zostaje odwzajemnione, wszystko nieuchronnie zmierza do katastrofy. Więź, która łączy oboje, jest tak silna, że chcieliby dzielić ze sobą życie mimo jawnego sprzeciwu ze strony obu rodzin.

Niestety, Whitney ostatecznie dokonuje złego wyboru, odchodzi, a z czasem wychodzi za mąż. Z kolei Lincoln, choć nie brakuje mu pieniędzy, nie potrafi znaleźć szczęścia u boku żadnej kobiety. Po dziesięciu latach spotykają się jednak znowu. Ona, wdowa, powraca do rodzinnego miasta, gdzie wszyscy znają jej słabości, a przeszłość okazuje się bolesna. I wtedy wszystko powraca. Czy jednak można rozpalić na nowo uczucie, które zapłonęło wiele lat temu? I co z rodzinami, które zrobią wszystko, byle tylko zapobiec niewygodnemu związkowi?


O autorce

Meghan March to bestsellerowa pisarka, ceniona przez fanki na całym świecie. Z początku pracowała jako prawnik, z czasem jednak porzuciła karierę właśnie na rzecz pisania. W sumie jest autorką ponad trzydziestu książek z silnie zarysowanym wątkiem romantycznym. Wśród nich znajdują się między innymi: cykl "The Forge Trilogy" ("Pakt z diabłem", "Szczęście diabła", "Serce diabła"), "Mount Trilogy" ("Król bez skrupułów", "Niepokorna królowa", "Imperium grzechu") czy "Bogactwo i grzech" ("Bogaty i grzeszny", "Jej wina i grzech", "Rozkosze grzechu").

Recenzje (19)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Kolejne udane spotkanie z piórem Meghan March.

  "Bogaty i grzeszny" to pierwszy tom serii Bogactwo i grzech. Poznajemy tam dwie rodziny, kóre od lat toczą ze sobą wojnę. Riscoff vs. Gable.

  Whitney Gable i Lincoln Riscoff mają za sobą pewien epizod, który zanim ona się dowiedziała kim jest jej wybranek, był idealnym "związkiem". Wszystko obróciło się przeciwko nim, gdy nazwisko Lincolna wyszło na jaw.

  Dramatyczny związek dwojga młodych ludzi powstał pomimo waśni między rodzinami, ale i przez niego upadł. Co wspólnego ma Romeo i Julia z głównymi bohaterami?

  Whitney znajduje nowy obiekt westchnień, co nie odpowiada Lincolnowi.

  Myślicie, że łatwo jest zapomnieć o prawdziwej miłości?

  Czy Lincoln i Whit kiedykolwiek będą razem?

  Pierwsze co nasunęło mi się na myśl w trakcie czytania książki, to fakt, że "gdzieś już coś podobnego czytałam" - i tutaj nie trzeba było się długo zastanawiać, bo chyba każdy z nas zna "Romea i Julię" prawda? Otóż to. Ale to nie zniechęciło mnie do czytania, wręcz przeciwnie. Świetnie się bawiłam przy tej książce, choć tak naprawdę na początku ciężko było mi się w nią wkręcić..

  Autorka w bardzo fajny sposób przedstawia losy bohaterów. Poznajemy je nie tylko z obu stron Whitney i Lincolna w czasie teraźniejszym, ale także w czasie przeszłym, co pomaga na zobrazowanie całej sytuacji i zrozumienie obu stron.

  Jak dla mnie to było naprawdę udane spotkanie i z niecierpliwością czekam na tom drugi, aby w końcu móc dowiedzieć się jak zakończą się losy naszych bohaterów.

  Polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dwa najbardziej znane rody miasteczka Gable , dwie zwaśnione od pokoleń rodziny bajecznie bogaci Riscoff i drudzy przegrani i znienawidzeni przez nich -Gable’owie. Mmio tego , że miasteczko nazywa się Gable to właśnie rodzina Riscoff , posiada niemal każdy centymetr tego miasteczka, a w tym wszystkim dwoje zakochanych do szaleństwa w sobie ludzi Lincoln i Whitney…pewnie nigdy nie dane by było by im „zacząć coś razem”, przez nienawiść ziejącą pomiędzy tym dwoma rodami, gdyby nie przypadkowe, anonimowe spotkanie w barze i przypadkowy, [motyla nóżka] sex, który jak się okazało był dla obojga najlepszym w ich życiu. Czy tych dwoje może być razem?

  Prawdziwe dramaty przeplatają się z prawdziwymi chwilami szczecią. Czy uda się zakopać topór wojenny pomiędzy rodzina Gable i Riscoff, czy związek Whitney i Lincolna tym razem przetrwa.

  Meghan March fantastycznie opisuje ,emocje, pozytywne i te najbardziej negatywne, a przez ten cięty i fantastycznie humorystyczny język zawarty w dialogach, można śmiać się do rozpuku. Sceny sexu i chemii pomiędzy głównym bohaterami, opisane są w sposób ostry ale i sensualny. Cała historia jest jest po prostu niesamowicie. Jak zauważyłam - autorka zakończeniami swoich książek - wbija nas w fotel. mniej

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czytałam część druga i nie mogłam nie przeczytać części pierwszej. Historia Whitney i Lincolna mnie uwiodła. Dawno nie czytałam tak zawiłej historii dwojga zakochanych w sobie ludzi. Całe tło historii to zwaśnione strony a właściwie rodziny Riscoffów i Gable'ów.

  Nienawiść, pieniądze, kłamstw, konflikt rodzin , konflikt który wydarzy się ok 100 lat temu a nadal rzutuje na teraźniejszość. Miłość Whitney i Lincolna to nieustanne pasmo niedomówień i sprzeczności. Wszystko jest przeciwko nim. Jak już udaje im się coś osiągnąć i myślimy , że będzie pięknie wydarzenia sprawiają,żę oddalaja się od siebie.

  W książce mieszają się wydarzenia sprzed 10 lat z tymi z tu i teraz. sprawia to iż książka jest o wiele ciekawsza. Trzeba tylko czytać uważniej bo rozdziały z "wtedy" i "teraz" są oznaczone małym innym druczkiem.

  Duży plus za to , żę poznajemy historię z dwóch perspektyw : Whitney I Lincolna. Możemy zatem poznać jak oni widza i postrzegają te same wydarzenia.

  Książka to zaledwie 264 strony (cała seria to trzy pozycje). Rozdziały są krótkie , wręcz bardzo krótkie nawet 1,5 stronicowe . Czyta się szybko i przyjemnie a historia wciąga. "Bogaty i grzeszny" należy do gatunku romansu , literatura obyczajowa ,czasem zaliczają ją do erotyków . Miłośnicy scen erotycznych raczej się zawiodą. Mało scen erotycznych. Pierwsza część skupia się na samej historii jak się poznali (wtedy) i to co teraz po 10 latach.

  Teraz czas na część trzecią bo zarówno pierwsza i druga kończy się w takim momencie , że czytelnik musi czytać dalej , musi sie dowiedziec jak to się skończy.....Polecam tą część oraz #2 opisaną Tu

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Bogaty i grzeszny to pierwszy tom zapowiadający trylogię Bogactwo i grzech Meghan March. Książka wciąga od pierwszych stron. Historia Withney i Lincolna jest nie tuzinkowa od pierwszego spotkania przyciąga ich do siebie, a pragnienie które budzą w sobie za każdym razem wybucha jak bomba atomowa i przenika do krwi tak, że nie potrafią bez siebie żyć. Tylko mają jeden problem, pochodzą z rodzin które od ponad 100 lat toczą ze sobą wojnę i nienawidzą się. Łamią wszystkie zasady by być ze sobą. Ale ich rodzinny zrobią wszystko żeby ich rozdzielić..

  Withney łamie swoje serce i Lincolna. Wychodzi za mąż za swojego byłego chłopaka i wyjeżdża, żeby zapomnieć o wszystkim co się wydarzyło. Tylko życie to nie bajka, a los potrafi spłatać figla.

  Withney po 10 latach wraca do miasteczka i znowu mają szanse żeby być razem, ale niestety kłamstwa i tajemnice które nie miały nigdy ujrzeć światła dziennego zaczynają wypływać. Czy niczego nieświadoma Withney będzie musiała odkupić grzechy których nie popełniła ? Czy los w końcu się do niej uśmiechnie, a może dalej będzie niszczyć wszystko na czym jej zależy?

  [..] " Słuchaj, Blue. Wróciłaś do mojego miasta. Do mojego świata. Słyszysz mnie. Widzisz mnie. Możesz udawać ile chcesz, że mnie tu nie ma, ale jestem. I jedno powinnaś wiedzieć. Jeszcze z Tobą nie skończyłem." [..]

  Meghan March pisze książki które powalają na kolana i od samego początku czuje się pożądanie między bohaterami.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  On wrócił w rodzinne strony, ona chce odreagować po pewnym związku. Whitney i Lincoln. Spotykają się w barze i nie wiedząc nic o sobie spędzają razem noc. Rano ona ucieka po odkryciu, kim jest mężczyzna, z którym spędziła noc.

  Ona jest Gable, ON Riscoff, a ich rodziny łączy lub dzieli nienawistna wojna.

  Czy ta jedna wspólna noc znaczyła dla nich coś więcej? Czy to będzie miłość niczym Romeo i Julii? A może ich drogi rozejdą się równie szybko, jak się złączyły? Czy miłość ma szansę przetrwać próbę czasu?

  🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

  Książka bardzo mi się podobała. Przeczytałam ją jednym tchem. Napisana świetnie, językiem, który od razu donie trafił. Wydarzenia pokazane są z punktu Whitney i Lincolna. Teraźniejszość przeplatana jest z przeszłością, a każdy rozdział zakończony w taki sposób, że chce się wiedzieć, co działo się dalej. Dzięki temu strony umykają niezauważalnie.

  Autorka pokazała radości, smutki i sekrety obu zwaśnionych rodzin oraz ich członków. Ale nie wszystko odkryła od razu, najciekawsze zostawiła na później.

  Subtelne, choć pełne erotyzmu, chwile uniesienia ukazane są dawniej oraz po dziesięciu latach.

  Z niecierpliwością czekam, aż będę mogła przeczytać kolejny tom, gdyż to zakończenia jest czymś nie do pomyślenia. Co się wydarzyło dawno temu, a co teraz? Ta niewiadoma zżera moja ciekawość. Chcę poznac jej winę i grzech, chce się dowiedzieć, czy Whitney o wszystkim wiedziała. Bo nic tego nie zapowiadało. Bardzo polubiłam zarówno ją, jak i Lincolna, i kibicuję ich miłości, zakazanej miłości.

  Polecam bardzo, tylko zaopatrzcie się od razu w oba tomy i wyczekiwać na trzeci.

  🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

  Za możliwość przeczytania dziękuję @[Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 14 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Meghan March
 • Wydawnictwo Editio
 • Seria Bogactwo i grzech
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 264
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328362307
 • Język: polski
 • Podtytuł: Bogactwo i grzech #1
 • Oryginalny tytuł: Richer than sin
 • Tłumacz: Stępkowska Edyta
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328362307
 • EAN: 9788328362307
 • Wymiary: 14x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Jej wina i grzech. Bogactwo i grzech. Tom 2 5/5 Nasza cena:
33,30 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jej wina i grzech. Bogactwo i grzech. Tom 2

Whitney była skazana na porażkę. Cokolwiek by się działo, jej wina była oczywista i nie do obalenia. Nawet jeśli chodziło o romans jej własnej matki. Sytuacji nie ułatwiał magiczny wpływ, jaki na Whitney wywierał Lincoln Riscoff - wyjątkowo przystojny dziedzic ogromnej fortuny. Jakby komplikacji...
Rozkosze grzechu. Bogactwo i grzech. Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,01 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozkosze grzechu. Bogactwo i grzech. Tom 3

Ricky Rango, gwiazda popkultury i obiekt westchnień tysięcy młodych kobiet, był tym trzecim. I chociaż zginął tragicznie dawno temu, jego śmierć niczego nie zakończyła. Nie przyniosła też prawdy ani uwolnienia dwojgu młodym ludziom. Whitney i Lincoln nie mogli po prostu cieszyć się sobą. Ich miłość...
Król bez skrupułów. Trylogia Mount. Tom 1 5/5 Nasza cena:
26,01 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Król bez skrupułów. Trylogia Mount. Tom 1

Keira Kilgore jest rudowłosą pięknością o ognistym temperamencie i niepokornej duszy. Prowadzi destylarnię, która należy do jej rodziny od czterech pokoleń, i to dziedzictwo jest dla niej wszystkim. Zwłaszcza teraz, gdy po kilku miesiącach małżeństwa zmarł jej mąż. Nie był to udany związek. Brett,...
Szczęście diabła. Forge. Tom 2 5/5 Nasza cena:
24,05 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęście diabła. Forge. Tom 2

Indię nazywano Królową Midas. Była olśniewająco piękną, niezrównaną pokerzystką o żelaznych nerwach i ostrym charakterze. Dążyła do celu z bezwzględną determinacją. Osiągnęła dużo - wszystko dzięki swojej pracy i zaangażowaniu. Gdyby spisać nazwiska mężczyzn, którzy, pozostając w zachwycie,...
Niepokorna królowa. Trylogia Mount. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,84 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niepokorna królowa. Trylogia Mount. Tom 2

Keira Kilgore ma ognisty temperament i cudowne ciało. Ta silna, odważna kobieta nade wszystko ceni niezależność - choć stanowi własność tyrana. Nie ma prawa decydowania o swoim losie, mimo że podejmuje decyzje biznesowe jako właścicielka i szefowa rodzinnej destylarni. Jeszcze całkiem niedawno...
Serce diabła. Forge. Tom 3 5/5 Nasza cena:
28,49 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce diabła. Forge. Tom 3

India Baptiste miała nerwy ze stali i żelazną wolę. Bezwzględnie dążyła do celu i potrafiła wykorzystać każdy atut - łącznie z zapierającą dech urodą i mistrzowską grą w pokera. Nigdy nie przegrywała i rzadko kiedy trafiała na kogoś, kto byłby w stanie stawić jej czoła. Kimś takim okazał się...
Pakt z diabłem. Forge. Tom 1 5/5 Nasza cena:
24,05 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakt z diabłem. Forge. Tom 1

Drapieżny miliarder Jericho Forge nie przegrywa. Nigdy się nie wycofuje i zawsze dostaje to, na co ma akurat ochotę. Nie potrzebuje pozwoleń i nie musi nikogo przepraszać. On może wszystko. Dosłownie. Nie ma żadnych skrupułów. Podobnie jak olśniewająca India Baptiste, zwana Królową Midas,...
Imperium grzechu. Trylogia Mount. Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,01 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Imperium grzechu. Trylogia Mount. Tom 3

Jeśli chodzi o Keirę Kilgore, nic nie jest racjonalne. To kobieta silna i niezależna, ale nie ma prawa decydować o swoim ciele i swoim losie. Należy do tyrana, najgroźniejszego mężczyzny w Nowym Orleanie. Jeszcze niedawno nienawidziła go z całego swojego niepokornego serca, a dziś jest gotowa...
Audiobook Król bez skrupułów. Trylogia Mount. Tom 1 mp3 0/5 Nasza cena:
31,52 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Król bez skrupułów. Trylogia Mount. Tom 1 mp3

Keira Kilgore jest rudowłosą pięknością o ognistym temperamencie i niepokornej duszy. Prowadzi destylarnię, która należy do jej rodziny od czterech pokoleń, i to dziedzictwo jest dla niej wszystkim. Zwłaszcza teraz, gdy po kilku miesiącach małżeństwa zmarł jej mąż. Nie był to udany związek. Brett,...
Audiobook Pakt z diabłem. Forge. Tom 1 mp3 5/5 Nasza cena:
31,52 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Pakt z diabłem. Forge. Tom 1 mp3

Drapieżny miliarder Jericho Forge nie przegrywa. Nigdy się nie wycofuje i zawsze dostaje to, na co ma akurat ochotę. Nie potrzebuje pozwoleń i nie musi nikogo przepraszać. On może wszystko. Dosłownie. Nie ma żadnych skrupułów. Podobnie jak olśniewająca India Baptiste, zwana Królową Midas,...
Audiobook Bogaty i grzeszny. Bogactwo i grzech. Tom 1 mp3 0/5 Nasza cena:
31,52 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Bogaty i grzeszny. Bogactwo i grzech. Tom 1 mp3

" Przesiąknięta nienawiścią wspólna przeszłość od lat zatruwa życie Riscoffów i Gable'ów. Wojna między rodzinami przeszła już do legendy. Nawet mieszkańcy miasta byli zmuszeni opowiedzieć się po jednej ze stron. W takich warunkach związek kogokolwiek z Riscoffów z kimkolwiek z Gable'ów nie miał...
Audiobook Szczęście diabła. Forge. Tom 2 mp3 0/5 Nasza cena:
31,52 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Szczęście diabła. Forge. Tom 2 mp3

Indię nazywano Królową Midas. Była olśniewająco piękną, niezrównaną pokerzystką o żelaznych nerwach i ostrym charakterze. Dążyła do celu z bezwzględną determinacją. Osiągnęła dużo - wszystko dzięki swojej pracy i zaangażowaniu. Gdyby spisać nazwiska mężczyzn, którzy, pozostając w zachwycie,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula