Bóg w wielkim mieście

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2017
Wydawnictwo
Ilość stron
312
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 36,64 zł
Nasza cena: 34,71 zł 44,90 zł Taniej o: 23%

Szukacie ciekawej książki, która może pokazać wam jedną z dróg, którymi należy kierować się w życiu? Jeśli odpowiedzieliście na to pytanie twierdząco, to powinna spodobać wam się propozycja literacka autorstwa Katarzyny Olubińskiej. "Bóg w wielkim mieście " to książka przeznaczona dla ludzi w każdym wieku. Czytelnicy, którzy mieli ją już jest swoich rękach przyznają, że lektura wciągnęła ich na długie godziny i pozwoliła inaczej spojrzeć na wiele różnych kwestii, które na co dzień wszystkich nas otaczają.

Autorka - Katarzyna Olubińska - opowiada w swojej pozycji literackiej, jak trafiła na Boga i jaką rolę odgrywa w jej codziennym życiu. Pisarka przyznaje, że kiedyś była dziennikarką, która perfekcyjnie wykonywała swoje obowiązki. Teoretycznie nie brakowało jej niczego, ale nie mogła znaleźć pełni szczęścia. To szczęście dała jej wiara w Boga. Autorka postanowiła podzielić się swoimi wspomnieniami oraz opisać historie z codziennego życia, które pokazują, że wiara pozwala osiągnąć pełnię szczęścia.

Czytelnicy mogą znaleźć w tej książce nie tylko wspomnienia i opinie autorki. Warto podkreślić, że Katarzyna Olubińska zaangażowała do swojego projektu wielu celebrytów, którzy także opowiadają o tym, jak Bóg wpływa na ich codzienne życie. W pierwszym rozdziale zatytułowanym "Pierwszy krok" wypowiadają się Iza Miko i Sebastian Fabijański. Autorka przytacza także konwersacje z Krystianem Wieczorkiem, Idą Nowakowską, Agnieszką Cegielską, Maciejem Musiałem, Mariką, Krzysztofem Skórzyńskim, Wojciechem Modestem Amaro, Marcinem Gortatem czy Rozalią Mancewicz. Celebryci w 8 rozdziałach odsłaniają przed czytelnikami swoje związki z Bogiem.

Katarzyna Olubińska nie bała poruszać się trudnych tematów. Dzięki temu czytelnicy mogą przeczytać między innymi o miłości, strachu, cierpieniu, rodzinie czy życiu zawodowym. Osoby z pierwszych stron gazet podają przykłady na to, że wiara w Boga potrafi przenosić góry i pomaga w najtrudniejszych momentach. Jeśli szukacie sensu swojego życia i czujecie pewną pustkę, to na pewno ta książka zmusi was do wielu refleksji.
Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  6 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  Strona [Adres usunięty] to niezmiernie mądre i ciekawe miejsce w sieci, w którym zadomowiłam się i do którego często powracam. Niesamowicie raduje mnie więc fakt, że teraz mam możliwość cieszyć się również jej wersją papierową. :)

  "Bóg w wielkim mieście", to książka, do której aż chce się powracać. Pięknie wydana, opatrzona wieloma nastrojowymi fotografiami, pełna niesamowicie mądrych, ciepłych i bardzo intymnych słów, w których czuć nie tylko Boga, ale przede wszystkim głęboką, wielką, choć czasem trudną wiarę.

  Autorka książki, Katarzyna Olubińska, jest znaną dziennikarką, związaną między innymi z programem Dzień Dobry TVN. W pewnym momencie swojego życia, zaczęła bardzo intensywnie poszukiwać Boga. Po przyjeździe do wielkiego miasta, w którym czekało na nią wiele atrakcji i możliwości, rzuciła się w wir pracy. Okazało się jednak, że bardzo szybko poczuła się wypalona i zagubiona. I jak to zazwyczaj bywa, gdy człowiek myśli że nie ma już nic, wtedy pojawia się ratunek. Tak też było między innymi w przypadku autorki bloga. Wtedy, gdy była najbardziej sama, okazało się, że odlazła Boga. Potrzebowała Go, zawołała, a On się zjawił i poustawiał jej życie na nowo. Okazało się, że takich jak ona, jest w wielkich miastach więcej. W dodatku są chętni, by o Bogu rozmawiać publicznie i dawać świadectwo.

  W publikacji Katarzyna Olubińska, przedstawia rozważania na temat wiary. Opowiada swoją historię w drodze do jej umacniania, a także piętnaście bardzo ciepłych i intymnych rozmów, które przeprowadziła w ramach bloga. Niektóre z tych osób mnie zaskoczyły i to bardzo pozytywnie. Wszystkie wywiady są godne uwagi i skłaniające do refleksji. Autorka w książce "Bóg w wielkim mieście" zamieściła rozmowy z Krzysztofem Antkowiakiem, Izą Miko, Mariką, Agnieszką Cegielską, Wojciechem Modestem Amaro, Krzysztofem Skórzyńskim, Anną Kalczyńską-Maciejowską, Sebastianem Fabijańskim, Maciejem Musiałem, Kamilą Kuboth-Schuchardt, Tomaszem Scguchardtem, Krystianem Wieczorkiem, Idą Nowakowską i mój ulubiony wywiad z Marcinem Gortatem.

  Tematami rozmów, było odkrycie wiary i Boga na nowo, odkrycie ścieżek do Niego prowadzących, ulubione fragmenty Pisma Świętego, zmaganie z wiarą. W wywiadach rozmówcy zwierzali się, ze swoich momentów przełomowych, w tym tych, które skierowały ich do Kościoła, ale również opowiadali o swojej codzienności, przeżywanej w przyjacielskiej relacji z Bogiem.

  Myślę, że takie książki, oraz miejsca w sieci, są niezmiernie potrzebne, i takie osoby jak Kasia Olubińska, które o Bogu potrafią głosić bez zbędnego patosu, bez straszenia piekłem, ale nadal z wielkim szacunkiem, miłością i uwielbieniem. To piękne, pełne ciepła, bezpieczeństwa, czystości i oddania spojrzenie na wiarę, budujące i niezwykle inspirujące.

  "Bóg w wielkim mieście" to taka książka - skarb i na pewno będę do niej często powracać.

  Gorąco polecam.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Z dużą ciekawością sięgnęłam po książkę pani Katarzyny Olubińskiej. Do kupienia tej pozycji zachęciła mnie nie tylko tematyka książki, ale również piękna i przyjemna dla oka okładka.

  Jestem osobą wierzącą i praktykującą, dlatego też byłam ciekawa, wywiadów zamieszczonych w tej jak się później okazało bardzo pięknie wydanej książce. Muszę się przyznać, że sam tytuł również mnie zaintrygował. Od razu skojarzył mi się z popularnym, amerykańskim serialem. Na początku książki wspomniała o tym nawet sama autorka.

  Pani Katarzyna Olubińska to znana dziennikarka, obecnie związana ze stacją TVN. Jej droga do wiary jest bardzo interesująca, na początku jej kariery zawodowej wydawało się jej, że ma wszystko. Wielkie miasto dające dużo możliwości, moc atrakcji, możliwość poznania wielu znanych ludzi i przyjaciele, po prostu żyć nie umierać. Jednak pewnego dnia poczuła, że czegoś jej brakuje, poczuła się zmęczona i wypalona. W tych trudnych dla niej chwilach odnalazła jednak nadzieję. Tą nadzieją okazał się dla niej Bóg. Od tamtej chwili Bóg stał się jej przyjacielem, Którego w codziennym życiu ciągle poszukiwała. To wtedy wpadła na pomysł, aby założyć bloga, a potem napisać książkę „ Bóg w wielkim mieście".

  W książce znajdziemy wywiady ze znanymi osobami, które nie wstydzą się okazywać i mówić o swojej wierze. Niektóre świadectwa zaskakiwały mnie, inne zmuszały do refleksji i przemyśleń. Lektura książki po raz kolejny obala mit, że znani i lubiani to „nadludzie” którzy mają i mogą wszystko. Nic bardziej mylnego. Oni też mają swoje codzienne troski i słabości.

  Jestem pod wrażeniem, że bohaterowie książki nie bali się mówić o swoich problemach, wątpliwościach związanych z wiarą oraz ich przyjaźni z Bogiem. Ich otwartość, szczerość oraz chęć podzielenia się tym wszystkim pokazuje nam, że wiara może być COOL, a ludzie wierzący i kochający Boga, nie muszą kojarzyć się tylko z moherowym beretem i słuchaczami jednej ze stacji radiowych.

  Wydaje mi się, że takie publikacje są bardzo potrzebne. W dzisiejszych czasach zbyt wiele jest agresji, arogancji, obojętności i bylejakości. Zbyt często traktuje się ludzi wierzących jako ciemnogród, który nie ma pojęcia o życiu. Takie publikacje dają ludziom nadzieję. Kto wie, może kiedyś powstanie kontynuacja książki? Z innymi historiami i bohaterami. Mam już nawet pomysł na tytuł. Książka mogłaby nosić tytuł „Bóg w wielkim mieście. Sezon 2".

  Gorąco polecam tę piękną książkę, którą czyta się bardzo szybko. Książka ta jest przeznaczona nie tylko dla ludzi wierzących. Kto wie, może, kiedy ją przeczytasz, Drogi Czytelniku odnajdziesz coś, czego do tej pory nie mogłeś znaleźć?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Bóg w wielki mieście" to książka niewątpliwie niezwykła. Zbiór niesamowitych historii, spostrzeżeń o refleksji. Kasia Olubińska to nie tylko mistrzyni słowa pisanego, ale nie słychanej wrażliwości, subtelności i ciepła. Każdemu ze swoich rozmówców okazuje zrozumienie, który przy temacie wiary jest szalenie istotny.

  Temat wiary i podejścia do niej, szczególnie osób medialnych jest dość kontrowersyjny. Jednak w tej książce znajdziecie zwierzenia znanych osób, które mówią o swoim spotkaniu z Bogiem w wielkim mieście. O swojej relacji z "Szefem" opowiadają w sposób nienachalny, otwarty i swój. Pokazują jak jest ich sposób na to, żeby się z nim spotkać i "pogadać". Dając w ten sposób pewne triki nam, odbiorcą.

  Kasia Olubińska, która jest autorką tej książki przemyca również swój opis przeżycia wiary i to, w jaki sposób ona dostrzega Jego działalność w swoim życiu. Jednak... nikomu nic nie narzuca, tylko pokazuje to ze swojej perspektywy.

  Szerze zachęcam wszystkich do przeczytania tej książki. Pięknie przeprowadza ona przez tak trudny temat. Skłania do refleksji przede wszystkim nad samym sobą, chcąc dać nam szansa przemyślenia czego chcemy w życiu i jak chcemy je pokierować. Pokazują inną perspektywę, może nam nie znaną. Nie ma co się bać tej książki, i tej tematyki. Zdecydowanie warto otworzyć się na nowe i szersze horyzonty. Być może znajdziesz odpowiedź na jakieś pytanie, może po prostu chcesz poznać nowe spojrzenie ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Bardzo fajna książka, napisana lekko. Dodaje siły. Fajnie, że są ludzie którzy we współczesnym zabieganym świecie potrafią mówić o Bogu, doceniać Go i szukać Jego wsparcia. Polecam wszystkim. Dla mnie w tej książce opisane jest wiele bardzo ciekawych i wartościowych wywiadów.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Kobieta w wielkim mieście 5/5 Nasza cena:
28,27 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kobieta w wielkim mieście

Kobiecość – siła, która zmienia świat Kobieta w wielkim mieście to cykl osobistych i wzruszających wywiadów ze znanymi kobietami, które miały odwagę zawalczyć o swoje marzenia. To opowieść o sile miłości, trudnych relacjach, pasji zawodowej i cenie sukcesu, o wielkich marzeniach i codziennych...
Odessa geniusz i śmierć w mieście snów 0/5 Nasza cena:
32,44 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odessa geniusz i śmierć w mieście snów

Puszkin, Babel, Żabotyński, Eisenstein... To tylko kilku z długiej listy wybitnych mieszkańców Odessy. Tę legendarną przystań kosmopolityzmu i wolności nad Morzem Czarnym zamieszkiwali Rosjanie, Żydzi, Turcy, Grecy, Włosi, Niemcy i Rumuni, wspólnie tworząc prawdziwie światową metropolię. Charles...
Biblioteka w oblężonym mieście. O wojnie w Syrii i odzyskanej nadziei 5/5 Nasza cena:
35,56 zł 46,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biblioteka w oblężonym mieście. O wojnie w Syrii i odzyskanej nadziei

Opowieść o wojnie, odwadze i miłości do książek Na Darajję – syryjskie miasto niedaleko Damaszku – od samego początku konfliktu spadał grad bomb i pocisków. Wszystko wokół zamieniło się w morze ruin. Głęboko pod gruzami kryło się jednak pewne sekretne miejsce. Podziemna biblioteka była oazą...
George Foreman. Bóg w moim narożniku 0/5 Nasza cena:
21,05 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

George Foreman. Bóg w moim narożniku

Biografia George'a Foremana, niegdyś mistrza świata wagi ciężkiej w boksie, dzisiaj znany jako przedsiębiorca, filantrop i duchowny. W książce opowiada całą historię swojego wyjątkowego życia, z otwartością, życzliwością i humorem. Przedstawia swoją drogę do wiary, która ukształtowała jego życie,...
Bóg nie jest wielki 4/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bóg nie jest wielki

Niniejsza książka to zaproszenie do polemiki. Niezależnie od tego, czy uważasz się za ateistę, czy człowieka wierzącego, argumentacja Hitchensa zmusi cię do zastanowienia i refleksji. Ponad półtora wieku temu papież Pius IX opublikował Syllabus Errorum. Potępił w nim idee wolności religijnej oraz...
Seks w wielkich miastach 3/5 Nasza cena:
28,65 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Seks w wielkich miastach

Jedenaście metropolii pulsujących pożądaniem Sensualny, intymny i poruszający reportaż o naszej seksualności Aleksandra Gumowska rusza w fascynującą podróż tropem Julesa Verne’a i jego bohatera Phileasa Fogga z książki W 80 dni dookoła świata. Przemierza cały glob i odwiedza 11 wielkich miast – m....
W krainie piłkarskich bogów. O Polakach w Serie A 5/5 Nasza cena:
38,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W krainie piłkarskich bogów. O Polakach w Serie A

Pierwszym polskim nazwiskiem, jakie znali wszyscy Włosi, było Wojtyła, drugim… Boniek. Z czasem w Serie A zaczęli grać Glik, Zieliński, Szczęsny, Milik, Piątek. Co prawda Serie A nie jest już taką potęgą jak w latach dziewięćdziesiątych, ale nie da się zaprzeczyć, że to najbarwniejsza liga Europy!...
Czy Bóg wybaczy siostrze bernadetcie 5/5 Nasza cena:
19,49 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czy Bóg wybaczy siostrze bernadetcie

Mówiły: Ty alkoholiku, ułomie, głupku. Masz zło w genach zapisane. To najbardziej wstrząsająca reportażowa książka roku. O sprawie, zakończonej skazaniem siostry Bernadetty na więzienie, słyszeliśmy wszyscy. Ale jak to, co działo się w Ośrodku przez ponad trzydzieści lat, było w ogóle możliwe? Czy...
Kiedy Bóg odwrócił wzrok 5/5 Nasza cena:
33,64 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kiedy Bóg odwrócił wzrok

Opowieść o wojennym dzieciństwie Wiesława Adamczyka spędzonym na Syberii i naznaczonym sowieckim barbarzyństwem. Autor był małym chłopcem, gdy w maju 1940 roku wraz z matką i rodzeństwem deportowano go na sowiecką Syberię. Jego ojciec, oficer Wojska Polskiego, wzięty do niewoli przez Armię...
Mińsk. Przewodnik po Mieście Słońca 0/5 Nasza cena:
20,68 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mińsk. Przewodnik po Mieście Słońca

„Jeśli przyjeżdżacie do Mińska pociągiem z Europy, zanim powita was Plac Bramy Miasta Słońca, musicie przejść przez czyściec – pierwszą Bramę strzegącą granicy Krainy Szczęścia” — przestrzega Artur Klinau i natychmiast rozbudza ciekawość czytelnika. Następnie wprowadza go w świat szerokich placów,...
Bóg ulicy poruszająca spowiedź bossa narkobiznesu 0/5 Nasza cena:
32,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bóg ulicy poruszająca spowiedź bossa narkobiznesu

Poruszająca spowiedź bossa narkobiznesu Mówili na niego „Daylight” ? czyli Światło ? ale jego życie było nocnym koszmarem Kiedy Dimas „Daylight” Salaberrios zaczął handlować narkotykami w wieku jedenastu lat, gangi sprawowały niepodzielne rządy na ulicach Nowego Jorku. Dimas miał zaledwie...
Bóg i Stephen Hawking czyj to w końcu projekt 0/5 Nasza cena:
19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bóg i Stephen Hawking czyj to w końcu projekt

Wielki projekt, bestseller wybitnego przedstawiciela nauki, kosmologa Stephena Hawkinga, jest jego najnowszym wkładem do debaty o „nowym ateizmie”. Hawking twierdzi, że to prawa fizyki powołały Wszechświat do istnienia, a nie Bóg. Jego stanowisko podważa John Lennox, matematyk z Oksfordu, w swojej...
Wybrane bestsellery
Odejdziesz ze mną? 0/5 Nasza cena:
32,88 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odejdziesz ze mną?

Finał bestsellerowej kryminalnej serii o duecie, w którym aż iskrzy. – Słyszałaś o seryjnym zabójcy ze Szczecina? – spytał Krystian. – Media nazwały go Krwawym Jastrzębiem. – Śledziłam sprawę. Pięć ofiar, dwie kobiety i trzech mężczyzn. Złapany, skazany na dożywocie, nawet nie apelował. – Od...
Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller 0/5 Nasza cena:
33,45 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju. Każdy nowy rok to symboliczny nowy początek. Jeśli otworzysz się na zmiany może być ON lepszy. A któż może być lepszą przewodniczką po roku 2022 niż zachwycająca mądrością i humorem Katarzyna Miller. Dzięki jej poradom przypomnisz sobie jak zająć się...
Zadanie domowe 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zadanie domowe

"Zadanie domowe" to wyjątkowa powieść dla młodych dorosłych, poruszająca temat eksterminacji Żydów. Niezwykła historia uczniów, których zadaniem jest wcielenie się w rolę nazistów, ukazująca obawy, uczucia i wewnętrzny bunt przed złem oraz dyskryminacją. Pan Bartley jest jednym z najbardziej...
Dziadku, opowiedz o sobie 0/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziadku, opowiedz o sobie

Darowując książkę „Dziadku, opowiedz o sobie”, dajesz swojemu dziadkowi więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz dziadkowi możliwość spisania...
Święto ognia 4/5 Nasza cena:
29,66 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Święto ognia

Tata tańczy  za szybą. Podnosi rozmazane  przez deszcz ręce  i kołysze  rozmazaną przez deszcz głową, ma zamknięte oczy i ja w końcu też zamykam swoje, i śpię, i budzę się rano, i znowu jesteśmy razem. Łucja  wierzy,  że  przed  wspomnieniami  uratuje  ją  balet.  Nastka  obserwuje  świat  przez ...
Zero 0/5 Nasza cena:
39,14 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zero

Z sieci nigdy nie znikniesz. Londyn. Podczas pościgu zostaje zastrzelony młody chłopak. Cynthia Bonsanth, dziennikarka, próbuje wyjaśnić jego śmierć. Trop wiedzie do popularnej platformy internetowej Freemee, która specjalizuje się w gromadzeniu i analizowaniu danych, obiecując milionom swoich...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Dom marionetek 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom marionetek

Czy zemsta jest słodsza od wybaczenia? Gdy najbliższa osoba rani, można wybrać zemstę lub odpuścić. Co przyniesie upragnioną wolność? Joanna, po zdradzie partnera i zakończeniu trudnego związku, postanawia wyjechać. Praca w luksusowym domu z bajecznym ogrodem i opieka nad rezolutną pięciolatką...
Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2 0/5 Nasza cena:
106,46 zł 146,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2

Recenzja książki Jerzego Zięby „Czego ci lekarz nie powie” Część III Parę lat temu dostałem w prezencie od koleżanki lekarki (ona nie miała czasu na czytanie bzdur, a ja się tą tematyką interesowałem) I część Ukrytych Terapii. Pomyślałem, kolejny nawiedzony autor. W miarę jak zacząłem czytać, moje...
Diabeł stróż 0/5 Nasza cena:
30,64 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diabeł stróż

Wrocławska ruletka Wrocław, rok 1934. Podczas perwersyjnej orgii zostaje porwany, a następnie zamordowany urzędnik pocztowy Sepp Frömel. Kilkanaście dni później z rąk oprawców ginie jego kochanka. Ich syn z nieprawego łoża, niemy, niepełnosprawny Rolf dziwnym zrządzeniem losu trafia pod opiekę...
Najsłabsze ogniwo 5/5 Nasza cena:
24,22 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najsłabsze ogniwo

Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani. Spokojna podtoruńska wieś i kapryśne lato 2019 roku. Znany pisarz powieści obyczajowych, Piotr Warot, przeżywa najpotworniejsze wakacje swojego życia. W tajemniczych okolicznościach znika jego brat z dziewczyną. Policjanci...
Metro 0/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Metro

Wybuchowa mieszanka tajemnicy z przeszłości i politycznej korupcji Nowy thriller autora powieści: Zabawka i Lockdown Podczas otwarcia budowy trzeciej linii warszawskiego metra dochodzi do serii eksplozji. Zapada się strop tunelu, a gruzy grzebią pasażerów. Ci, którym udało się przeżyć, robią...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula