Naturalnie z Jessicą Albą – premiera ksiązki 16.06.2016

albaJessica Alba, popularna amerykańska aktorka, jest autorką książki Naturalnie. Jak żyć w harmonii z naturą i własnym ja. W Polsce ukaże się ona nakładem Wydawnictwa Kobiecego, a jej premiera zapowiedziana została na 16 czerwca 2016 roku.

O czym pisze celebrytka i świeżo upieczona mama? Nie przeczytacie w tej książce na pewno o jej życiu zawodowym. Jessica Alba, Hollywood, karierę zawodową pozostawia na torze bocznym i skupia się w tym momencie na życiu rodzinnym, czyli tym co jest dla niej teraz najważniejsze. Jako matka od początku starała się stworzyć dla swoich dzieci bezpieczny i zdrowy dom. Oprócz matczynego ciepła i miłości postanowiła podarować im zdrowy styl życia. Całą swoją wiedzę i co jest faktycznie zdrowe przekazuje właśnie w książce Naturalnie. Jak żyć w harmonii z naturą i własnym ja.

Książka Naturalnie dostarcza mnóstwo praktycznych porad, w jaki sposób sprawić, aby dbanie o zdrowie stało się także wspaniałą zabawą dla dzieci i całej rodziny. Przy tej okazji poznacie interesujące szczegóły z życia rodzinnego aktorki. Jessica dzieli się tymi wszystkimi informacjami szczerze i otwarcie. Z jej pomocą na pewno przekonacie swoje pociechy do spożywania pożywnych i oczyszczających ciało produktów spożywczych. Szpinakowi i jarmużowi nie oprą się nawet małe dzieci.

Kuchnia to nie jedyne miejsce, do którego można wprowadzić zdrowy styl życia. Jak pokazuje Jessica Alba, w tej kwestii jest duże pole do popisu. W książce Naturalnie znajdziecie wskazówki na temat nietoksycznych środków czyszczących czy też ekologicznego urządzania domu lub mieszkania. Celebrytka dzieli się także swoimi sposobami na zdrową i naturalną pielęgnację ciała. Nie zapomina również o zdrowym spędzaniu wolnego czasu z rodziną.

Książka Jessiki Alby Naturalnie to autentyczny poradnik zdrowego i naturalnego stylu życia. Zawarte w niej nietuzinkowe i autentyczne wskazówki pozwolą cieszyć się zdrowiem tobie i całej twojej rodzinie.  

Przeczytaj także