Zwyczajne wakacje z rodziną Janssonów

Zwyczajne wakacje z rodziną Janssonów - kup na TaniaKsiazka.plZwyczajne wakacje z rodziną Janssonów to doskonała propozycja dla wszystkich najmłodszych czytelników. Jeśli zastanawiacie się, jak umilić waszym pociecho mijające wakacje, ta książka z pewnością zapewni im mnóstwo zabawy i rozrywki. Powieść ta w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera i stała się międzynarodowym hitem. Teraz jest dostępna również na polskim rynku i zainteresuje nawet najbardziej wymagających odbiorców. A przecież wszyscy wiemy, że wcale nie tak łatwo zachęcić maluchy do wspólnego czytania. Z tą pozycją spędzicie wspólnie miły czas, a wasze pociechy pokochają bohaterów tej historii. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Zwyczajne wakacje z rodziną Janssonów – idealna propozycja na letnie dni

To już kolejna odsłona przygód rodziny Janssonów, których znają czytelnicy na całym świecie. Tym razem wybierają się oni na rowerowe wakacje, które spędzą na kempingu.

Tym razem najmłodsi członkowie rodziny, Kajsi i Alvinowi, nie mają łatwego zadania w upilnowaniu odważnych, wesołych i wyjątkowo zajętych rodziców. Brzmi dziwnie? Wszak to przecież rodzice powinni zajmować się swoimi dziećmi, a nie na odwrót, prawda? Zgadza się, jednak prezentowana dziś historia jest tak szalona i zabawna, że funkcje dzieci i rodziców zostały tu zupełnie odwrócone! Dzieci zachowują się jak rodzice, podczas gdy ich mama i tata całkowicie porzucili role rodziców. Tym samym dorośli budują więzienie dla mrówek, urządzają grę w krowie bingo i koszą trawę na kempingu. Ale to nie koniec zaskakujących i niecodziennych sytuacji. Ponieważ na kempingu, obok szalonej rodzinki Janssonów, pojawili się państwo Yolmazowie. Szybko okazuje się też, że ich rodzinka jest również nieźle zakręcona!

Przypominamy, że prezentowana dziś książka Zwyczajne wakacje z rodziną Janssonów jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim rodzicom oraz opiekunom małych czytelników. To doskonała okazja, by wasze pociechy rozpoczęły przygodę z książką. Poza tym lato i wakacje to dużo czasu na przyjemności i zabawy. Ta opowieść zainteresuje nawet najbardziej wymagającego czytelnika! Przekonajcie się o tym sami.

Przeczytaj także