Znaleziona Gythi Lodge – zapowiedź książki

Jak dobrze Cię tu widzieć! Cieszę się, że przystanąłeś na chwilę podczas surfowania po internecie, ponieważ chcę Cię zaprosić na premierę wyśmienitego thrillera. Znaleziona Gythi Lodge, wielokrotnie nagradzanej dramatopisarki, scenarzystki i twórczyni gier wideo trafi do księgarń już 14 lipca.

Znaleziona Gythi Lodge Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Znaleziona Gythi Lodge, czyli kto kłamie?

O czym jest thriller Znaleziona Gythi Lodge? O siedmiorgu przyjaciołach i… jednym zabójcy. I o tym, że nigdy do końca nie można być pewnym, komu można zaufać.

W pewien lipcowy wieczór (tak upalny jak nasze ostatnie) roku 1983 grupa siedmiu nastolatków postanowiła wybrać się na kemping do lasu. Dzieciaki bawią się doskonale, aż do chwili gdy nastaje ranek i okazuje się, że Aurora Jackson, zniknęła. W poszukiwania zostaje zaangażowana policja, wszczęto śledztwo, jednak nie odnaleziono, ani żywej dziewczyny, ani jej ciała.

Przez 30 lat to zniknięcie było zagadką. Do chwili, gdy wreszcie szczątki Aurory zostają odnalezione. Jak się okazuje leżały spokojnie w kryjówce, o której istnieniu wiedzieli jedynie jej współtowarzysze tamtej pamiętnej wyprawy. Jej przyjaciele. Sprawę przejmuje detektyw Jonah Sheens, który jako młody policjant brał udział w poszukiwaniach Aurory, a nawet znał ją osobiście. Podobnie jak pozostałą szóstkę przyjaciół, którzy widzieli ją jako ostatni.

Z tego względu detektyw bierze ich na celownik. Wszyscy podejrzani zgodnie twierdzą, że są niewinni. Jednak tylko jeden z nich kłamie. Który? Przekonasz się o tym, gdy zmuszona do konfrontacji z przeszłością cała szóstka wróci do lasu i wspomnień, które na zawsze zmieniło ich życie.

***

Książka Znaleziona Gythi Lodge ukaże się dopiero 14 lipca, ale już dziś możesz zamówić w naszej księgarni swój przedpremierowy egzemplarz, który wyślemy Ci w dniu premiery! Zamówienie możesz złożyć, przechodząc na tę stronę.

Zobacz także:

Przeczytaj także