Zmora – nowa książka Roberta Małeckiego!

Niektóre tajemnice wracają niechciane nawet po wielu latach, gdy wydawało się, że są już szczelnie zamknięte w przeszłości. Można próbować od nich uciekać, a one i tak powracają, jak uporczywy, dręczący sen. Jak zmora… Nowa książka Roberta Małeckiego właśnie trafiła na półki księgarń. Jakie przerażające sekrety dręczą główną bohaterkę thrillera? O tym przeczytacie poniżej.

Zmora - nowa książka Roberta Małeckiego!

 

W świecie, w którym wszyscy kłamią, nikt nie słyszy prawdy

Kama Kosowska, niespełniona dziennikarka, po latach wraca do znienawidzonego, rodzinnego Torunia. Miasto kojarzy jej się z przeżytą w dzieciństwie traumą, którą kobieta wolałaby na zawsze wyprzeć ze swojej pamięci.

W wakacje 1986 roku, gdy Kosowska była jeszcze dziewczynką, zaginął jej kolega, siedmioletni Piotrek Janocha. Kama była ostatnią osobą, która widziała chłopca, zanim ten zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach.

Teraz, po latach, to tragiczne przeżycie wraca do niej ze zdwojoną siłą.

Po pierwsze, Kama otrzymuje propozycję wzięcia udziału w programie o tajemniczym zniknięciu Piotrka.

Po drugie, śledztwo w sprawie zostaje wznowione. Przed laty zaginięciem chłopca zajmował się ojciec Kamy, dziś już emerytowany policjant Waldemar Kosowski. Tym razem sprawa trafia do młodego, ambitnego komisarza Lesława Korcza, który w aktach szybko odkrywa wiele rażących nieprawidłowości…

Kama będzie musiała zmierzyć się z traumą raz jeszcze. Co kryje przed nią jej ojciec? Czy sprawa zaginięcia może mieć cokolwiek wspólnego ze śmiercią matki Kamy? Czy dziennikarce uda się rozwikłać tajemnicę zaginięcia Piotrka?

Zmora – nowa książka Roberta Małeckiego

Najnowsza książka Roberta Małeckiego zapowiadana jest jako thriller kryminalny, ale w powieści z pewnością nie zabraknie także wątków psychologicznych i sensacyjnych.

Ptaszki ćwierkają, że w Zmorze pojawia się komisarz Bernard Gross – może to przedsmak nadchodzącej powieści z serii z jego udziałem? 😉

Na deser, dla podkręcenia atmosfery, serwuję Wam zwiastun Zmory, przygotowany przez Wydawnictwo Czwarta Strona. Zobaczcie:

Sięgniecie po nową książkę Roberta Małeckiego? Czy może raczej z większą niecierpliwością czekacie na kontynuację serii o komisarzu Bernardzie Grossie?

Premiera Zmory odbyła się 14 kwietnia 2021 roku.

Książkę znajdziecie tutaj: Zmora >>

Zobacz także:

Przeczytaj także