Zioła, które leczą – super poradnik!

Zioła, które leczą - sprawdź na TaniaKsiazka.plZioła, które leczą to książka, która na naszym rynku będzie dostępna już od 24 lipca 2019 roku. To doskonała propozycja dla wszystkich wielbicieli poradników i książek o zdrowiu oraz urodzie. Prezentowana dziś pozycje cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie. I trudno się temu dziwić. Ponieważ ten niezwykle przydatny i praktyczny poradnik wprowadzi was w naturalny świat ziół. A to pomoże wam stworzyć nowoczesną roślinną aptekę w waszym domu. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tej publikacji!

Zioła, które leczą – odkryjcie moc roślinnej apteki!

Współczesne kompendium leków ziołowych to najbardziej nowoczesny poradnik ziołolecznictwa. Tym samym dzięki niemu samodzielnie przygotujecie roślinne lekarstwa na niemal każdą przypadłość. Jedyne, co musicie zrobić, to wybrać się na krótką wycieczkę, na pobliską łąkę lub do lasu. Bo to właśnie tam znajdziecie składniki niezbędne do stworzenia kompletnej i naturalnej apteczki. W związku z tym autorzy książki uczą, kiedy i jak zbierać, przygotowywać oraz podawać zioła w różnej formie. Są tu przepisy na świeże rośliny, susz, kapsułki, wyciągi czy ekstrakty, oleje i esencje. Dzięki tej publikacji dowiecie się:

  • dlaczego te same zioła podane w różnych formach dają zupełnie odmienne rezultaty,
  • jak wykorzystać opisane mikstury do leczenia ponad stu różnych dolegliwości,
  • w jaki sposób przygotować zdrowe i wszechstronne mieszanki ziołowe,
  • jak różne typy preparatów ziołowych oddziałują na organizm,
  • kiedy i jak stosować hydroterapię ziołową.

Poza tym jest tu coś jeszcze! Autorzy postarali się o to, by w książce znalazły się instrukcje, dotyczące miejscowego stosowania ziół w formie maści, balsamów, kataplazmów, proszków do zębów czy kropli do uszu i wielu, wielu innych! Dzięki pozycji pt. Zioła, które leczą staniecie się specjalistami od naturalnych leków ziołowych. Jeśli zatem preferujecie naturalne rozwiązywanie problemów ze zdrowiem, koniecznie sięgnijcie po tę publikację.

Przypominamy, że książka pt. Zioła, które leczą będzie dostępna w sprzedaży od 24 lipca bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ten tytuł wszystkim wielbicielom poradników.

Przeczytaj także