Zimny strach – kontynuacja Dziewczyny bez skóry

Zimny strach - kup na TaniaKsiazka.plZimny strach to książka, której autorem jest duński pisarz, Mads Peder Nordbo i która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom skandynawskich kryminałów i thrillerów. To jemu Czytelnicy na całym świecie zawdzięczają bestseller pt. Dziewczyna bez skóry. Teraz fani pisarza w Polsce mają niemałe powody do zadowolenia. Już 19 września 2018 roku w sprzedaży będzie dostępna kolejna część przygód Matthew i upartej Grenlandki Tupaarnaq. Prezentowana dziś powieść to niewątpliwa kandydatka na międzynarodowy bestseller. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś jest na to idealny moment!

Zimny strach – mrożący krew w żyłach thriller

Mads Peder Nordbo po raz kolejny udowadnia, że sukces jego książek nie jest przypadkowy. W najnowszej powieści Czytelnicy mogą po raz kolejny liczyć na mroczne intrygi oraz mroźny i surowy klimat Grenlandii.

Młodsza siostra Matthew znika podczas wycieczki do jednej z opuszczonych, grenlandzkich osad. Tupaarnaq powraca więc do Nuuk, by pomóc w poszukiwaniach swojemu jedynemu, najlepszemu przyjacielowi. W jednym ze zrujnowanych domów natykają się na ślady krwi, a to jednoznacznie wskazuje na okrutną zbrodnię. Jednak matka Arnaq otrzymuje telefon od córki. Przerażona dziewczyna jest na skraju wyczerpania. Wtedy wszyscy zdają sobie sprawę, że czasu na odnalezienie zaginionej jest coraz mniej.

Ale to nie jedyny problem głównego bohatera. Jego ojciec, Tom, jako młody żołnierz w amerykańskiej bazie w Thule, uczestniczył w tajnym eksperymencie o katastrofalnych skutkach. Mężczyzna został oskarżony o podwójne morderstwo, co zmusiło go do ucieczki i życia w ukryciu. Okazuje się, że zniknięcie Arnaq sprawia, iż na jaw wychodzą kolejne tajemnice z Thule. Matthew zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że jest pionkiem w grze toczącej się o życie i śmierć.

Przypominamy, że książka pt. Zimny strach będzie dostępna od 19 września bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Warto też wspomnieć, że to nie ostatnia część przygód Matthew i Tupaarnaq. Już niebawem poznacie ich kolejne losy!

Przeczytaj także