Zimny chirurg – Max Czornyj znów zachwyca!

Zimny chirurg - kup na TaniaKsiazka.plZimny chirurg to najnowsza książka spod pióra Maxa Czornyja, która w sprzedaży będzie dostępna już od 2 września 2020 roku. To przede wszystkim dobra wiadomość dla wszystkich fanów twórczości pisarza. Poza tym jednak powody do zadowolenia mają również wielbiciele literatury kryminalnej i thrillerów, opartej na prawdziwych wydarzeniach. Zgadza się! Jak w wielu książkach Czornyja, tak i tym razem mamy do czynienia z historią inspirowaną scenariuszem, napisanym przez samo życie. Tym samym, jeśli poszukujecie pełnej napięcia opowieści, wzbudzającej niepokój i dreszcz emocji, trafiliście idealnie. To także dobra okazja, by nadrobić zaległości, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego autora. Sprawdźcie koniecznie, co tym razem przygotował!

Zimny chirurg – prawdziwa historia

Jak już wspomnieliśmy, czytelnicy znajdą tu prawdziwą historię najbardziej makabrycznego, seryjnego mordercy. Ten psychopata trafił do podręczników kryminalistyki na całym świecie. Oczywiście zawsze można sobie wmawiać, że świat jest dobry, a śmierć nie istnieje. Jednak ci, którzy na co dzień mierzą się z przerażającymi zbrodniami i zbrodniarzami, nie mają tak łatwo.

Edmund Kolanowski, bo o nim mowa w tej książce, jest zwyczajnym mężczyzną z sąsiedztwa. Ma żonę, dzieci i niczym szczególnym się nie wyróżnia. Jednak to tylko pozory, ponieważ w głębi tego niepozornego mężczyzny czai się instynkt bestii. I to właśnie ta cecha sprawia, że staje się on jednym z najbardziej zwyrodniałych morderców i kolekcjonerów trofeów. To dewiant, którego poczynania analizowało samo FBI. Czy Kolanowski rzeczywiście jest potworem? A może to ofiara własnej przeszłości?

Max Czornyj wprowadza Czytelników w głąb mrocznego umysłu seryjnego mordercy. Tutaj prawda okaże się bardziej przerażająca, niż fikcja.

Przypominamy, że książka pt. Zimny chirurg będzie dostępna w sprzedaży od 2 września bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę lekturę wszystkim miłośnikom thrillerów i literatury kryminalnej, opartej na prawdziwych wydarzeniach. Autor po raz kolejny udowadnia, że nie bez powodu w błyskawicznym tempie osiągnął ogólnopolski sukces, podbijając serca czytelników w całym kraju.

Przeczytaj także