„Zdrowe gotowanie by Ann” – zapowiedź najnowszej książki Anny Lewandowskiej

9788380530942Długo i niecierpliwie wyczekiwana premiera książki Zdrowe gotowanie by Ann już wkrótce w naszej księgarni! Niedługo się dowiemy jak gotuje Ania, jak smakują te słynne dania, które przyrządza swojemu mężowi. Szykujcie się na najpyszniejszą premierę tego miesiąca!

Dawniej bycie na diecie kojarzyło nam się z liczeniem kalorii, odmawianiem sobie wszelkich pysznych radości tego świata i popadaniem w przygnębiającą świadomość tego, że nigdy już nie zjemy pączka i chleba. Czy jest sposób na to, aby cieszyć się jedzeniem i jednocześnie wcisnąć się w swoje najmniejsze spodnie? Anna Lewandowska mówi, że tak i pozwala nam zajrzeć do swojej kuchni. W swojej najnowszej książce prezentuje 170 zdrowych, a przede wszystkim pysznych przepisów na dania fit, które można wykonać błyskawicznie.

Brzmi jak bajka? Z pewnością, tylko, że Ania i jej mąż, którego nie trzeba nikomu przedstawiać, są najlepszymi przykładami na to, że zdrowe gotowanie nie jest żadną mistyczną utopią, ale całkiem realną rzeczywistością. Wyruszajcie więc do krainy smaków, przypraw i ziół, które skomponowała dla Was Ania Lewandowska. Szybko odkryjecie, że te niezdrowe jedzenie, z którym tak trudno się rozstać i którego spożywanie tak często kojarzymy ze szczęściem, wcale tak dobrze już nie smakuje. Zmniejszając ilość cukru, soli i niezdrowych tłuszczy w diecie, zaczynamy powoli odkrywać prawdziwy smak jedzenia, a potem już tylko chcemy więcej.

Przeczytaj także