Zapowiedzi i nowości romansów współczesnych!

Zapowiedzi i nowości romansów współczesnych to zestawienie idealne przede wszystkim dla kobiet. Coś dla siebie znajdą tu miłośniczki lekkich miłosnych historii. Nie zabraknie jednak również pikantnych historii. Jedno jest pewne. Jeśli poszukujecie naprawdę gorących nowości i zapowiedzi, trafiłyście idealnie. Przekonajcie się same, że lato z tymi historiami może być jeszcze bardziej upalne. Ponadto możecie liczyć tu nie tylko na rodzime perełki, ale także międzynarodowe bestsellery, które skradły serca czytelniczek na całym świecie. To co, zaczynamy? Koniecznie sprawdźcie, po co warto sięgnąć!

Zapowiedzi i nowości romansów współczesnychZapowiedzi i nowości romansów współczesnych – Stracona tożsamość, kontynuacja Nowej tożsamości

Emily nie radzi sobie z traumatycznymi wspomnieniami sprzed dwóch lat, a jej ucieczką od tego jest zakupoholizm. W związku z tym kompletnie przestaje angażować się w wychowywanie syna. Igor próbuje namówić żonę na terapię, jednak ta zdecydowanie odmawia. Tym samym zaczynają się od siebie oddalać, a ich małżeństwo wisi na włosku. Do gry wchodzi też były kochanek Emily oraz seksowna i uwodzicielska Isabell.

Książka dostępna od 12 sierpnia 2020 roku.

Zapowiedzi i nowości romansów współczesnych – Luca Vitiello, tom z serii Born in Blood Mafia ChroniclesLuca Vitiello - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Tym razem czytelniczki maj okazję poznać pikantną historię, widzianą oczami Luki Vitiello. Mężczyzna doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest potworem. Okrucieństwo płynęło w jego żyłach niczym trucizna. Z resztą jak w żyłach każdego mężczyzny z jego rodu. Wkrótce ojciec oznajmił mu, że znalazł mu żonę. I Luca wiedział, że wszyscy czekają na to, aż złamie Arię. Obedrze z niewinności i dobra, które w sobie miała.

Książka już dostępna.

Zapowiedzi i nowości romansów współczesnych - sprawdź na TaniaKsiazka.plZapowiedzi i nowości romansów współczesnych – Kochaj albo jedź

Jessica od najmłodszych lat kochała się w Beau, rudobrodym przystojniaku. Dopóki nie odkryła, że tak naprawdę pociąga ją jego brat bliźniak, Duane. Tym samym dziewczyna wbrew własnej woli zakochuje się coraz bardziej. Do tego bardzo szybko okazuje się, że Duane ma własne plany, niekoniecznie zgodne z jej marzeniami. W dodatku wplątał się w kryminalną aferę z miejscowym gangiem motocyklowym. A tak się niefortunnie składa, że ojciec dziewczyny jest szeryfem.

Książka już dostępna.

Zapowiedzi i nowości romansów współczesnych – Przebudzenie, z serii ŁatwopalniPrzebudzenie - kup na TaniaKsiazka.pl

Ponieważ świat Moniki wywrócił się do góry nogami, ta próbuje poukładać go na nowo. Wspiera ją matka, która nareszcie uwierzyła, że córka nie przegrała wszystkiego, były chłopak, który właśnie zburzył swoje dotychczasowe życie i najlepsza przyjaciółka, przeżywająca własne dramaty. W tym samym czasie Jarek porządkuje własne sprawy i próbuje odkupić winy. Już niebawem jednak przyjaciele i dawni rywale będą musieli się zjednoczyć, by nie stracić tego, co najważniejsze.

Książka już dostępna.

Kolacja z Tiffanym - zobacz na TaniaKsiazka.plZapowiedzi i nowości romansów współczesnych – Kolacja z Tiffanym

Natalia znajduje pracę w firmie Macieja Garnickiego i wkracza w zupełnie inny świat. Jest on wypełniony drogimi klejnotami, przystojnymi mężczyznami, ale też przestępstwami. Wkrótce w jej życiu pojawia się także miłość. Jednak czy w obecnym świecie bohaterki znajdzie się miejsce na takie uczucie? Jakie naprawdę intencje przyświecają Maciejowi? I czy z ich znajomością ma związek niedawna tajemnicza kradzież biżuterii?

Książka już dostępna.

Zapowiedzi i nowości romansów współczesnych – Rosyjska księżniczkaRosyjska księżniczka - kup na TaniaKsiazka.pl

Sasza Askarowa to jedyna córka szefa rosyjskiego klanu mafijnego, która jest doskonale wyszkolona, by przejąć obowiązki ojca. Teraz jednak musi poślubić Antonia Morinello syna włoskiego bossa kamorry, największego wroga rosyjskiego kartelu. Wszystko po to, by uzyskać pokój między dwoma zwaśnionymi rodami. Grubo myli się ten, kto myśli, że może przekazywać ją sobie z rąk do rąk, jak przedmiot bez pytania o zgodę. Czy przymusowy ślub połączy dwa zwaśnione rody, czy wręcz przeciwnie, prawdziwa wojna dopiero się rozpocznie?

Książka już dostępna.

Przeczytaj także