Zapłać kartą u kuriera Poczty Polskiej za przesyłkę pobraniową!

Zapłać kartą u kuriera Poczty Polskiej za przesyłkę pobraniową!

Źródło: media.poczta-polska.pl

Twoja przesyłka pobraniowa czeka na odbiór, a Ty nie masz przy sobie gotówki? Nic nie szkodzi – po prostu zapłać kartą u kuriera Poczty Polskiej! Brzmi jak marzenie? No cóż… marzenia się spełniają. 😉

Zapłać kartą u kuriera Poczty Polskiej

Wyobraźcie sobie taki scenariusz. Składacie zamówienie w naszym fantastycznym sklepie internetowym i wybieracie przesyłkę za pobraniem. Kiedy listonosz puka do Waszych drzwi, nie musicie rozmieniać się na drobne i w pośpiechu szukać milionów monet. Wystarczy, że za swoją paczkę zapłacicie kartą, bezpośrednio u kuriera Poczty Polskiej!

Poczta Polska wyposażyła swoich kurierów w terminale płatnicze, dzięki czemu nie musisz się już martwić o gotówkę, bo za swoją przesyłkę pobraniową zapłacisz kartą płatniczą lub BLIK-iem! Dotyczy to również naszej księgarni, więc kiedy składacie zamówienie i wybieracie płatność przy odbiorze, nie musicie się martwić o gotówkę. 😉 Transakcje kartą lub BLIK-iem zapewniają maksymalną wygodę klienta. Partnerami projektu wyposażenia wszystkich kurierów Poczty Polskiej w terminale płatnicze są: Mastercard, Visa i eService. Więcej o projekcie możecie przeczytać TUTAJ.

Płatność za pobraniem coraz popularniejsza

Na formę płatności za pobraniem decyduje się naprawdę spora grupa konsumentów. Jak wynika z badań Kantar TNS dla Izby Gospodarki Elektronicznej, co czwarty zakup za pośrednictwem Internetu jest opłacany już po tym, gdy paczka dotrze do odbiorcy. Płatność za pobraniem zwiększa wygodę i poczucie bezpieczeństwa klientów, którzy chcą opłacić swoje zamówienie dopiero przy fizycznym odbiorze paczki.

Członek zarządu Poczty Polskiej – Grzegorz Kurdziel:

Coraz więcej Polaków nie nosi gotówki przy sobie, wypłaty z bankomatów często wiążą się z dodatkowymi opłatami, dlatego wprowadzamy terminale płatnicze. Takie rozwiązanie jest korzystne dla naszych klientów. Zwiększa ich bezpieczeństwo i komfort. Będzie to szczególnie istotne podczas przedświątecznego szczytu paczkowego, do którego już się przygotowujemy.

Zapłać kartą za paczkę pobraniową!

Rozwiązanie Poczty Polskiej jeszcze bardziej zwiększy wygodę zakupów internetowych. Teraz możecie wybierać formę płatności przy odbiorze bez obaw, że zabraknie Wam gotówki do opłacenia zamówienia. Teraz wystarczy mieć przy sobie kartę płatniczą. Dotyczy to również naszej księgarni, dlatego śmiało składajcie zamówienia z płatnością za pobraniem i nie martwcie się o drobne. 😉 Przejdźcie TUTAJ i zróbcie zakupy już teraz!

Przeczytaj także