Zamek z piasku – Magdalena Witkiewicz

Zamek z piasku - kup na TaniaKsiazka.plZamek z piasku to idealna propozycja dla wszystkich miłośniczek twórczości Magdaleny Witkiewicz. Ponadto powody do zadowolenia mają także wielbicielki literatury obyczajowej, skierowanej do kobiet. Premiera prezentowanej dziś powieści przewidywana jest na 21 maja 2020 roku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tej pisarki, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie, co takiego mają w sobie książki Witkiewicz, że w tak błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów, stając się krajowymi hitami.

Zamek z piasku – kilka słów o fabule książki

Uważaj na znajomości, które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych, które zaczynają się od rozmów, wymiany myśli i emocji, możesz nigdy nie zapomnieć. Te są trwalsze.

Młode małżeństwo z kilkuletnim stażem w końcu decyduje się na dziecko. Sprawa wydaje się prosta. Jednak mimo kilkumiesięcznych starań, Weronika wciąż nie może zostać mamą. Pojawiają się ból, rozczarowanie i samotność. Już wkrótce w życiu bohaterki pojawia się ktoś trzeci. Przyjaciel. Czy wystarczy jeden krok, by spełniło się marzenie Weroniki? A może przyjaźń z innym mężczyzną otworzy jej oczy na własne małżeństwo?

Okazuje się, że tworzenie wzajemnych relacji to jak budowanie zamku z piasku. Ponieważ nieustannie trzeba o niego dbać, by nie runął. I by nikt nie wszedł w niego butami. Ani na chwilę nie można spuścić go z oczu. Związek między dwojgiem ludzi bywa tak samo kruchy. Tak jak zamek z piasku. Gdy odwrócisz głowę, może zalać go morska fala. Wtedy pozostanie tylko słona morska woda – albo słone łzy.

Przypominamy, że książka pt. Zamek z piasku będzie dostępna w sprzedaży już od 21 maja bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej, skierowanej do kobiet. Koniecznie sprawdźcie, co takiego mają w sobie historie, stworzone przez Magdalenę Witkiewicz. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Ponieważ nawet najbardziej wymagająca odbiorczyni znajdzie tu coś dla siebie.

Przeczytaj także