Zaginiona Siostra – finał bestsellerowej sagi Siedem Sióstr tuż-tuż

Licinda Riley swoją serią Siedem Sióstr skradła serca czytelników. Historie pełne tajemnic zapisanych w gwiazdach i magii składają się na nastrojową sagę rodzinną o tytułowych siostrach D’Apliese. Czy kobietom uda się odnaleźć siódmą siostrę? Tego będziemy mogli dowiedzieć się już w czerwcu, bo na początku przyszłego miesiąca swoją premierę będzie mieć finał tej bestsellerowej serii – Zaginiona Siostra.

Zaginiona Siostra – finał bestsellerowej sagi Siedem Sióstr

Ta powieść zabierze czytelników w obfitującą w przygody podróż dokoła świata. Wszystko po to, żeby siostry D’Apliese mogły odnaleźć tajemniczą Merope, siódmą z nich.

Sześć sióstr D’Apliese zostało wychowanych przez Pa Salta – ich przybranego ojca. Kobiety pochodzące z różnych stron świata miały okazję dorastać w posiadłości rodem z baśni ulokowanej nad Jeziorem Genewskim, na prywatnym półwyspie. Łączy je nie tylko dom, w którym się wychowały, ale też imiona mitycznych Plejad, jakie nadał im opiekun.

Seria Licindy Riley zaczyna się, kiedy wszystkie siostry są już dorosłe. Każda z nich jest pochłonięta własnym życiem i rzadko mają okazję, żeby się wszystkie spotkać. Jednak, kiedy dowiadują się o śmierci Pa Salta, wracają do rodzinnego domu.

Przybrany ojciec, zanim odszedł, zostawił córkom listy, a w nich wskazówki, które kobietom miały pomóc w dotarciu do własnych korzeni. Kobiety mają też dowiedzieć się, co się dzieje z zaginioną siódmą siostrą.

Gdzie jest siódma siostra?

Okazuje się, że rodzinny prawnik wpadł na trop ostatniej z sióstr i wie, jak kobieta się nazywa. Maja i Ally, podążając tym tropem, wybierają się w podróż do Nowej Zelandii. Nie mają zbyt wiele czasu na odnalezienie zaginionej, jeżeli chcą w komplecie spławić wieniec na morzu w miejscu, gdzie po raz ostatni widziano jacht Pa Salta.

Tylko że jedyna kobieta, która może potwierdzić odkrycie prawnika, właśnie wyruszyła w podróż… dookoła świata. Więc siostry ruszają jej śladem.

Zaginiona Siostra – kiedy premiera?

Najnowsza powieść Lucindy Riley będzie mieć premierę 2 czerwca. Chcecie dowiedzieć się, co się stało z zaginioną i czy innym siostrom D’Apliese uda się ją odnaleźć? Jak kończy się ta saga Siedem Sióstr?

Finał serii w naszej księgarni znajdziecie już w przedsprzedaży: Zaginona Siostra Lucindy Riley.

Przeczytaj także