Żądanie miłości – zaskakująca historia

Żądanie miłości to propozycja, która przypadnie do gustu przede wszystkim wielbicielkom literatury erotycznej. Poza tym powody do zadowolenia mają też miłośniczki gorących romansów. Próżno jednak szukać tu utartych schematów. Ponieważ autorka, Kristen Ashley, zbudowała nieoczywistą fabułę, która zaskoczy nawet największe fanki erotycznych historii.

Książka jest już dostępna na naszym rynku. Jeśli więc poszukujecie opowieści, które umilą wam zimowe popołudnia i wieczory, koniecznie zerknijcie na tę propozycję. Gwarantuję, że rozgrzeje was do czerwoności i wywoła wypieki na twarzy. A przy tym zapewni sporo rozrywki!

Żądanie miłości - kup na TaniaKsiazka.pl

Żądanie miłości – kilka słów o książce

Kiedy umiera ukochana babcia Josephine, dziewczyna musi zmierzyć się z niewyobrażalną stratą. Co prawda w cierpieniu pomaga nieco myśl, że odziedziczyła właśnie piękny dom i pokaźny majątek. Szybko jednak okazuje się, że testament starszej pani ma jeden znaczący kruczek. Kobieta bowiem, oprócz domu i majątku, przekazała Josephine nieznanemu jej mężczyźnie, Jake’owi. To właściciel nocnego klubu, trzykrotny rozwodnik, samotnie wychowujący trójkę dzieci.

Otrzymać w spadku dom i pieniądze to jedno. Jednak przekazanie żyjącej i czującej istoty komuś zupełnie obcemu, to drugie. Josephine do ostatniej chwili miała nadzieję, że to żart lub zwyczajna pomyłka. Jednak testament nie kłamie. A kiedy do mężczyzny dociera wieść o całej kuriozalnej sytuacji, nie ma zamiaru odrzucać podarunku. W końcu wolę nieboszczki należy uszanować.

Co kierowało starszą kobietą? Dlaczego postanowiła połączyć dwoje zupełnie obcych sobie ludzi w taki zaskakujący sposób? Co kryje się w głębi duszy Josephine? Kim naprawdę jest Jake i co zamierza zrobić z nieoczekiwanym darem losu?

Czy w takim układzie możliwe jest zbudowanie szczęścia? Bohaterowie muszą poznać motywy nie tylko babci, ale też poradzić sobie z własnymi problemami.

Odpowiedzi na te pytania będziecie mieli szansę poznać właśnie w tej historii. Opowieści zaskakującej i nietuzinkowej. Przekonajcie się sami, co takiego przygotowała autorka bohaterom i jakie wyzwania przed nimi stawia.

Książkę pt. Żądanie miłości znajdziecie tutaj.

Jeszcze raz gorąco polecam ją wszystkim miłośniczkom literatury erotycznej i kobiecej. Sprawdźcie koniecznie!

Przeczytaj także