Zaczytane noce – promocja książkowa na jesienne wieczory

Hej, jesieniary i jesieniarze! Nadszedł najdłużej wyczekiwany, „kocykowy” czas w roku! Przed Wami Zaczytane noce – promocja książkowa w sam raz na długie, jesienne wieczory. Jakie tytuły można w niej upolować? Poniżej przedstawiam Wam cztery propozycje, z czterech różnych gatunkowych beczek.

Zaczytane noce - promocja książkowa na jesienne wieczory

Zaczytane noce – promocja książkowa

W promocji znajdziecie książki podzielone na cztery kategorie:

1. Zaczytane noce – romans i literatura obyczajowa >>

Ty i cała reszta Roni Loren

Ty i cała reszta – Roni Loren

Hollyn Tate to nieśmiała i stroniąca od ludzi dziewczyna, która pod pseudonimem Miz Poppy, barwnie i dowcipnie opisuje życie artystyczne Nowego Orleanu.

Kobieta, chcąc odmienić swoje życie, zgadza się na kilka lekcji aktorstwa pod okiem Jaspera. Czy ich znajomość zakończy się tylko na odgrywaniu romantycznych scen?

Link do książki: Ty i cała reszta >>

2. Zaczytane noce – kryminały >>

Wróć przed zmrokiem

Wróć przed zmrokiem – Riley Sager

25 lat temu Rodzina Holtów kupiła i wyremontowała Baneberry Hall: okazałą, wiktoriańską rezydencję. Po niecałym miesiącu uciekła z nowego domu, zostawiając w nim cały dobytek.

Minęło ćwierć wieku. Dorosła już Maggie Holt wraca do posiadłości, chcąc odnowić ją i sprzedać. Czy wydarzenia z przeszłości, które jej ojciec opisał w swojej bestsellerowej książce, mają w sobie ziarenko prawdy? Jakie przerażające sekrety skrywa Baneberry Hall?

Link do książki: Wróć przed zmrokiem >>

3. Zaczytane noce – beletrystyka i literatura piękna >>

Almond Won-Pyung Sohn

Almond – Won-Pyung Sohn

Koreański bestseller, zdobywający fanów na całym świecie. Opowieść o niezwykłym spotkaniu przeciwieństw.

Yunjae to chłopak, który urodził się z aleksytymią, przez co nie jest zdolny do odczuwania uczuć. Na jego drodze staje niespokojny, skłonny do przemocy nastolatek Gon. Co wyniknie ze zderzenia tych dwóch światów?

Link do książki: Almond >>

4. Zaczytane noce – fantastyka >>

Głodna Puszcza Marcin Mortka

Głodna Puszcza – Marcin Mortka

Kontynuacja przygody w duchu quest fantasy.

Tym razem drużyna do zadań specjalnych pod przewodnictwem Edmunda zwanego Kociołkiem będzie musiała zmierzyć się między innymi z bandą wygłodniałych trolli. Do tego kuchcik będzie miał na głowie zlot książąt z Doliny, oraz całą masę rozterek jego oddanych współtowarzyszy.

Link do książki: Głodna Puszcza >>

Zaczytane noce - promocja książowa

Zobacz także:

Przeczytaj także