Za głosem serca – historia o niezwykłej miłości

Za głosem serca - zobacz na TaniaKsiazka.plZa głosem serca to książka, która przypadnie do gustu każdej wielbicielce literatury młodzieżowej i romansów współczesnych. Także wszystkie czytelniczki, zainteresowane książkami dla kobiet, znajdą tu coś dla siebie. Joanne Macgregor po raz kolejny stworzyła historię, która zachwyca odbiorczynie na całym świecie. Jej powieść nie tylko wciąga, ale i porusza serca. Nic więc dziwnego, że w błyskawicznym tempie zyskała międzynarodową popularność. Prezentowana dziś pozycja będzie dostępna na polskim rynku od 10 lipca 2019 roku. Jesteście ciekawe, co tym razem autorka przygotowała swoim czytelniczkom? Koniecznie to sprawdźcie! Poza tym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tej pisarki, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Za głosem serca – nowoczesny romans zainspirowany Małą syrenką

To z pewnością jedna z najpiękniejszych literackich historii miłosnych ostatnich miesięcy. Jak wiele możesz poświęcić dla miłości? Czy jest warta tego, aby odebrać głos swojemu własnemu „ja”?

Bohaterka pragnie uwolnić się od przeszłości i znaleźć dla siebie nowe miejsce. Co, kiedy jednak czarujący świat filmowy okazuje się pułapką, a nie krainą marzeń?

Osiemnastoletnia Romy Morgan ratuje życie hollywoodzkiemu gwiazdorowi Loganowi Rushowi. Dzięki temu dostaje pracę jako jego osobista asystentka. A w związku z tym z dnia na dzień ląduje w środku ekscytującego świata filmu. Poza tym spełnia się sen Romy – między nią a Loganem zaczyna więcej niż iskrzyć. Jednak już wkrótce bohaterka odkrywa, że plan filmowy to nic innego jak świat iluzji i niedotrzymanych obietnic. Tym samym traci pewność, komu może tak naprawdę zaufać. I kiedy odkrywa mroczną tajemnicę Logana, musi dokonać wyboru między miłością a zemstą.

Prezentowana dziś powieść to bez wątpienia idealna propozycja dla wszystkich fanek Kasie West, Jenny Han, Stephanie Perkins, Abbi Glines, Morgan Matson czy Julie Buxbaum.

Przypominamy, że książka pt. Za głosem serca będzie dostępna na polskim rynku już od 10 lipca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom romansów współczesnych i literatury młodzieżowej.

Przeczytaj także