Z dziećmi od zawsze! Klasyka literatury dziecięcej – promocja w TaniaKsiazka.pl

Są takie książki, po które chętnie sięgają kolejne pokolenia czytelników. Mimo kilkudziesięciu lat na liczniku historie w nich zawarte nie tracą wcale na swojej niepowtarzalnej wartości. To opowieści o przyjaźni, fantastycznych przygodach i niezwykłych krainach. Ich bohaterowie są uwielbiani przez najmłodszych, to najlepsi książkowi przyjaciele, którzy z dziećmi są od zawsze. Zawsze można liczyć na to, że rozpromienią nas nawet w najbardziej pochmurny dzień. Czy Wy też, tak jak my, należycie do grona fanów klasyki literatury dziecięcej? Jeśli tak, nie przegapcie najnowszej promocji w TaniaKsiazka.pl. Najpiękniejsze książki i książeczki możecie złowić z rabatem do -35% do 7 marca!

Z dziećmi od zawsze! Klasyka literatury dziecięcej - promocja w TaniaKsiazka.pl

Klasyka literatury dziecięcej – promocja w TaniaKsiazka.pl

Klasyka literatury dziecięcej - promocja w TaniaKsiazka.pl!

Dzieci z Bullerbyn Astrid Lindgren

Przygody wesołej gromadki dzieciaków ze szwedzkiego Bullerbyn w Polsce po raz pierwszy ukazały się w 1957 roku! Wydawnictwo Nasza Księgarnia oferuje nowe wydanie, w którym odtworzono oryginalną szatę graficzną pierwszej wersji książki. Będzie to z pewnością gratka dla dziadków, rodziców i dzieci! Wspólna lektura może odświeżyć przepiękne wspomnienia i pomóc stworzyć nowe.

Link do książki: Dzieci z Bullerbyn >>

Klasyka literatury dziecięcej - promocja w TaniaKsiazka.pl!

Kubuś Puchatek A.A. Milne

Miś o bardzo małym rozumku to chyba jeden z najsympatyczniejszych bohaterów w historii literatury. O Krzysiu i zwierzętach ze Stumilowego Lasu maluchy mogą słuchać bez końca!

Link do książki: Kubuś Puchatek >>

Klasyka literatury dziecięcej - promocja w TaniaKsiazka.pl!

Lokomotywa i inne wesołe wierszyki dla dzieci – Julian Tuwim

Gdy mamy wskazać najsłynniejszych polskich pisarzach tworzących literaturę dziecięcą, na myśl z pewnością przychodzi nam między innymi Julian Tuwim. Z kolei jeśli chodzi o klasykę polskiej ilustracji dla dzieci, koniecznie trzeba wymienić Jana Marcina Szancera. Wiersze Tuwima w graficznym opracowaniu Szancera to zatem klasyka do kwadratu!

Link do książki: Lokomotywa i inne wesołe wierszyki dla dzieci >>

***

Więcej klasyków dla najmłodszych, wśród nich przygody Muminków, Pippi Pończoszanki, Ani z Zielonego Wzgórza czy Harry’ego Pottera oraz jego przyjaciół z Hogwartu znajdziecie pod linkiem:

Klasyka literatury dziecięcej – promocja w TaniaKsiazka.pl >>

Klasyka literatury dziecięcej - promocja w TaniaKsiazka.pl!

Zobacz także:

 

Przeczytaj także