Z dala od świateł – thriller Tany French. Nowość!

O czym się tu nie mówi? Jaką mroczną tajemnicę skrywają przed światem mieszkańcy małej irlandzkiej wioski? Z dala od świateł – thriller Tany French niedawno trafił na półki księgarń. Sprawdźcie, w jaką nową historię wciągnie swoich czytelników „pierwsza dama irlandzkiego kryminału”.

Z dala od świateł - thriller Tany French. Nowość!

Z dala od świateł – thriller Tany French już w sprzedaży

Żaden z jej mieszkańców nie jest taki, jaki się wydaje.
Trudno rozpoznać, kto jest przyjacielem, a kto wrogiem.
Zwłaszcza jeśli się jest outsiderem.

(fragment opisu od wydawcy)

 

Cal Hooper, emerytowany policjantem z Chicago, w swojej wieloletniej zawodowej karierze widział już niejedno. Dlatego w poszukiwaniu spokoju przenosi się do małej irlandzkiej wioski i obiecuje sobie, skończyć z wszelkimi sensacjami. Po dwudziestu pięciu latach wyczerpującej pracy chce wreszcie zacząć żyć bez pośpiechu, w zgodzie z naturą. Były policjant planuje także poświęcić się remontowaniu zrujnowanej chaty, którą niedawno kupił.

Jednak pewnego dnia do emeryta zgłasza się miejscowy chłopiec, który prosi o pomoc w odnalezieniu zaginionego brata. Cal decyduje się pomóc dziecku, które zbywają wszyscy mieszkańcy wioski, łącznie z policją.

O co tak naprawdę tutaj chodzi? Dlaczego nikt nie chce powiedzieć, co rzeczywiście dzieje się w wiosce? Cal będzie musiał zmierzyć się z wrogością mieszkańców: każdy ma coś do ukrycia, a on sam postrzegany jest jako intruz z zewnątrz… Kogo powinien bać się najbardziej?

W starym glinie na nowo budzi się powołanie: Hooper poświęci upragniony spokój i nie spocznie, dopóki nie odkryje skrzętnie skrywanej prawdy. Jakakolwiek by ona nie była.

Z dala od świateł – kiedy premiera książki?

Powieść Z dala od świateł miała swoją premierę 30 czerwca 2021 roku. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros.

Najnowszy thriller autorstwa Tany French możecie zamówić w tym miejscu.

Zobacz także:

Przeczytaj także