Wyzwolony. Nowe oblicze Greya oczami Christiana już w czerwcu

Powieść E.L. James 50 twarzy Greya zatrzęsła w posadach świadomością czytelników dotyczącą literatury erotycznej. Okazało się, że gorąca wariacja na temat Kopciuszka stała się fenomenem na światową skalę, a literatura erotyczna przestała być tylko wstydliwym odłamem nurtu literatury popularnej. Autorka zmienia perspektywę narracji i napisała serię o Greyu i Anastasji na nowo – tym razem z jego perspektywy. W czerwcu premierę będzie mieć ostatnia już książka z cyklu: Wyzwolony. Nowe oblicze Greya oczami Christiana.

Wyzwolony. Nowe oblicze Greya oczami Christiana już w czerwcu

Wyzwolony. Nowe oblicze Greya oczami Christiana

Wielkimi krokami zbliża się ślub Christiana Greya i Anastasji, a łączące ich uczucie zostaje wystawione na kolejne próby. Z jednej strony wiele osób jest pewnych, że Christian nie nadaje się na męża, z ojcem Christiana na czele. Brat przyszłego pana młodego planuje zorganizować mu wieczór kawalerski, który na długo ma pozostać w pamięci Greya i innych gości.

Tymczasem Anastasia nadal nie zdeklarowała się odnośnie bezwzględnego posłuszeństwa. Mania kontroli, na jaką cierpi Christian, niejednokrotnie zostanie wystawiona na próbę.

Małżeństwa nie są łatwe, a to z pewnością będzie pełne wyzwań. Z jednej strony namiętność, która ich połączyła, nie gaśnie. Z drugiej wszystkiemu mogą przeszkodzić dawne urazy. Wizja przyszłości, jaką snują kochankowie, jest krucha i może paść równie łatwo, jak domek z kart. Po wszystkim co przeszli wystarczy o jeden błąd za dużo.

Wszystko sprowadza się do tego, że Christian będzie musiał uporać się z traumą z dzieciństwa oraz błędami młodości. Mężczyzna musi się wyzwolić. Być może pomoże mu w tym prawda o jego pochodzeniu, którą odkryje. Będzie musiał w końcu uwierzyć w to, że Ana kocha go bezwarunkowo.

Nowe oblicze Greya oczami Christiana – kiedy premiera?

Premiera najnowszej książki E.L. James już 1 czerwca! Zatem jesteśmy pewni, że ta powieść umili fanom serii pierwsze letnie wieczory, a te staną się jeszcze bardziej gorące 😉 Książkę Wyzwolony. Nowe oblicze Greya oczami Christiana w naszej księgarni znajdziecie w przedsprzedaży w tym miejscu.

Przeczytaj także