Wyprzedaż magazynowa do -90% w TaniaKsiazka.pl!

Łowcy okazji, nadstawiajcie ucha (i oka)! Wiosna tuż tuż, a to oznacza, że nadszedł czas na gruntowne porządki. Dotyczy to także naszego TanioKsiążkowego magazynu. Nie możemy się już doczekać na spływające nowości, ale żeby mieć na nie miejsce, nasze zapasy muszą trafić pod nowe, najlepsze adresy. Do Waszych domów! Dlatego wszem wobec ogłaszamy: rusza wyprzedaż magazynowa do -90% w TaniaKsiazka.pl! Uwaga: taniej nie będzie!

Wyprzedaż magazynowa do -90% w TaniaKsiazka.pl!

Wyprzedaż magazynowa do -90% w TaniaKsiazka.pl!

W promocji znajdziecie gry planszowe i karciane, zabawki dla starszych i młodszych dzieci, a także (oczywiście!) szeroki wybór książek.

Tytuły podzieliliśmy na kategorie, abyście wygodnie mogli przejrzeć interesujące Was gatunki literackie. W fantastycznych cenach obniżonych aż o 90% możecie zgarnąć:

  • Książki dla dzieci
  • Fantastykę
  • Literaturę młodzieżową
  • Literaturę faktu
  • Kryminały i sensacje
  • Literaturę obyczajową, romanse i erotyki
  • Literaturę piękną
  • Poradniki

Promocja trwa do 22.03.2022 r.

Gra Tajemniczy ogród Rebel Wyprzedaż magazynowa do -90% w TaniaKsiazka.pl!

Gra planszowa Tajemniczy ogród – wydawnictwo Rebel

Gra, w której możecie wybrać tryb kooperacji albo tryb rywalizacji! Zadaniem graczy jest tworzenie pięknych ogrodów, wypełnionych pachnącymi kwiatami, wspaniałymi drzewami i urokliwymi dekoracjami. Temat w sam raz na wiosnę!

Gra twórców baśniowego Everdell.

Link do gry: Tajemniczy ogród >>

Origami 3D Paw Alexander Wyprzedaż magazynowa do -90% w TaniaKsiazka.pl!Origami 3D Paw – wydawnictwo Alexander

Bez kleju, bez wycinania – za to z dużą frajdą. Kreatywny zestaw do składania trójwymiarowej figurki z przygotowanego już papieru daje dzieciakom okazję do poćwiczenia zdolności manualnych, cierpliwości i wyobraźni przestrzennej.

Link do zabawki: Origami 3D Paw >>

Szczepan Twardoch Król Wyprzedaż magazynowa do -90% w TaniaKsiazka.pl!Król – Szczepan Twardoch

Powieść Szczepana Twardocha okazała się nie tylko bestsellerem książkowym, ale także sukcesem na ekranie! Króla, na podstawie którego powstała głośna produkcja Canal + w gwiazdorskiej obsadzie, teraz możecie złowić w serialowym wydaniu za połowę ceny!

Link do książki: Król >>

***

Zaostrzyliście swoje apetyty? Jeśli tak, ruszajcie śmiało na wielkie wirtualne buszowanie wśród gatunków, autorów i wydawnictw pod linkiem poniżej:

Wyprzedaż magazynowa do -90% >>

Wyprzedaż magazynowa do -90% w TaniaKsiazka.pl!

Zobacz także:

Przeczytaj także