Wyprzedaż magazynowa do 70% taniej

Oficjalnie mamy jesień. W tym roku tak się złożyło, że wraz z zaistnieniem jesieni w kalendarzu, momentalnie zrobiło się chłodniej. Dużo chłodniej, ja już zaczynam jawnie marzyć o tym, żeby w końcu rozpoczął się sezon grzewczy… Pora zacząć przygotowania do zimy. Trzeba zacząć magazynować książki na długie wieczory spędzone pod kocem. Postanowiliśmy Ci w tym pomóc. Już dziś startujemy z wyprzedażą magazynową, więc będziesz mieć szansę, żeby książkowe zapasy na zimę nie zrujnowały Twojego budżetu.

Wyprzedaż magazynowa do 70% taniej w TaniaKsiazka.pl

Wyprzedaż magazynowa do 70% taniej!

Wśród książek, które wymiatamy z magazynu, znajdziesz nawet takie, o 70% tańsze! Nie zwlekaj, zakasaj rękawy i poluj na nie już od samego rana. Pamiętaj, za zakupy zabierz się jak najszybciej, bo liczba wyprzedażowych książek jest ograniczona.

Ja już przejrzałam listę książek tańszych o nawet 70%. Tylko spójrz, jakie perełki znalazłam.

Rycerz Siedmiu Królestw George R.R. Martin

To zbiór trzech minipowieści osadzonych w świecie Gry o Tron: Wędrowny rycerz, Zaprzysiężony miecz, Tajemniczy rycerz. Każda z nich ma w sobie to, za co cykl Pieśni Lodu i Ognia pokochały miliony fanów na całym świecie. Znajdziesz w nich: rubaszny humor i niespodziewane zwroty akcji.

Dunk wyrusza w świat w poszukiwaniu sławy i honoru. Razem z kumplem Jajo (Ayegon V Targaryen) wmiesza się w pewien konflikt.

 

Księga luster E.O. Chirovici

To wciągający szkatułkowy kryminał o morderstwie, wspomnieniach i kłamstwach. Wygląd sprawy zależy od tego, kto dochodzi do głosu.

Agent literacki Peter Katz dostaje fragment książki, która nie dość, że wciąga, to jeszcze dotyczy autentycznego zabójstwa. Jednak jej autor umiera w szpitalu, zanim Katzowi udaje się do niego dotrzeć.  Rozwikłanie zagadki morderstwa sprzed lat staje się jego obsesją, a to tylko początek historii.

 

Kuchnia polska

Nam, Polakom wydaje się, że o rodzimej kuchni wiemy wszystko, wszystkiego próbowaliśmy i żadna potrawa nas nie zaskoczy. Czy słusznie?

Autorzy wybrali tradycyjnych 100 potraw, które uaktualnili. Efekty ich pracy znajdziecie właśnie w tej apetycznie ilustrowanej książce.

 

 

Sprawdź wszystkie książki objęte promocją >>

Wyprzedaż  potrwa od 26 września do 2 października.

Wyprzedaż magazynowa do 70% taniej w TaniaKsiazka.pl

Przeczytaj także