Wyprawka szkolna do -45%

Wyprawka szkolna do -45%

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Uczniom być może buzie się nieco smucą, ponieważ tak długo wyczekiwanie wakacje właśnie dobiegają końca. Z kolei rodzicom też rzedną miny – bo z sierpniem zbliża się termin zrobienia okołoszkolnych zakupów. Przed nami miesiąc, który nie będzie łaskawy dla portfeli i nawet rządowy program Dobry Start wraz z zapomogą 300 zł na wyprawkę szkolną może się okazać kroplą w morzu potrzeb. Przecież darmowe podręczniki i ćwiczenia dostaną tylko uczniowie szkół podstawowych. A oprócz książek i trzeba też każdego ucznia zaopatrzyć w odpowiednie artykuły szkolne. Dlatego pędzimy na ratunek. Mamy dla Was artykuły szkolne na -45% tańsze. Chcecie dowiedzieć się więcej?

Wyprawka szkolna do -45% taniej >>

W jednym miejscu zebraliśmy dla Was wszystko, czego będą potrzebować Wasze dzieci. To artykuły szkolne dla tych młodszych i dla tych starszych uczniów. Dla tych, którzy pójdą do szkoły po raz pierwszy i dla tych, którzy wybierają się już na studia. Mało tego, produkty podzieliliśmy na kategorie, więc znalezienie tych odpowiednich dla Waszych pociech będzie łatwe.

Mamy duży wybór plecaków, piórników, przyborów matematycznych oraz tych do pisania, rysowania i malowania. To jeszcze nie wszystko, bo poza artykułami typowo wyprawowymi przygotowaliśmy też miejsca, w których znajdziecie lektury szkolne. Też te ze specjalnym opracowaniem, dzięki któremu uczeń nie tylko lepiej zrozumie książkę. To informacje, które będą pomocne przy powtarzaniu materiały – przed sprawdzianem, a nawet przed późniejszym egzaminem.

Tu znajdziesz wyprawkę szkolną do -45%.

Tanie podręczniki szkolne 2019/2020 >>

Poza artykułami szkolnymi stworzyliśmy też dla Was miejsce, w którym znajdziecie tanie podręczniki. Pamiętajcie, że nie wszystkie książki potrzebne do nauki w szkole podstawowej są darmowe. Co więcej, absolwenci ósmych klas będą pierwszym rocznikiem szkół ponadpodstawowych, którego nauka będzie podporządkowana nowej postawie programowej. To dlatego Ci uczniowie raczej nie będą mogli skorzystać z podręczników, które były aktualne w zeszłym roku. Aktualnie obowiązujące podręczniki znajdziecie w tym miejscu.

Zapłać nawet po 30 dniach >>

Przypominamy też o możliwości, jaką daje metoda płatności PayPo. Możecie zamówić podręczniki i artykuły szkolne, odebrać je i zapłacić później. Nawet za 30 dni. Więcej o PayPo przeczytacie w tym artykule.

Tanie podręczniki 2019/2020 Zapłać za 30 dni z PayPo

Przeczytaj także