Wykłady Profesora Niczego – Mieciu Mietczyński

Wykłady Profesora Niczego - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążka pt. Wykłady Profesora Niczego dostępna będzie już od 18 września 2017 roku. Kojarzycie gościa z okładki? Nic dziwnego, bo na słynnym YouTubie ma już ponad pół miliona odbiorców. To właśnie jemu zawdzięczamy zabawne streszczenia lektur, które należy odbierać z przymrużeniem oka. Ponadto przysługuje mu również miano naczelnego internetowego krytyka słabych filmów, znanego jako Masochista. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zetknąć się z tą niecodzienną osobowością, teraz macie świetną okazję, by dowiedzieć się o nim nieco więcej. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotował dla swoich wiernych fanów!

Wykłady Profesora Niczego – od średniowiecza do współczesności

Podróż, w którą zabierze Was autor to długa i wydawać by się mogło, żmudna wędrówka. Czeka Was bowiem przejście aż przez dziesięć epok – od średniowiecza do współczesności. Ktoś by pomyślał, że czasy męczącej nauki ma już za sobą i za nic w świecie nie chce wracać do tych minionych dni. Gwarantujemy, że tym razem będzie zupełnie inaczej. A jak zapewnia sam autor – skonacie ze śmiechu.

Książka Profesora Niczego może wydać się nieco bezużyteczna. Ale z pewnością jest najbardziej zabawną pozycją, jaka kiedykolwiek ujrzała światło dzienne. W co wzbogaci Wasz umysł, gdy zdecydujecie się po nią sięgnąć?

Mieciu Mietczyński, odsłoni w niej kulisy legendarnego beefu  Mickiewicza i Słowackiego. Udowodni również, że Schopenhauer i Kurt Cobain mają wiele wspólnego. Choć obecnie może być Wam trudno w to uwierzyć. Ponadto książka ta to również zbiór mądrych i pouczających cytatów starożytnych filozofów. Ale to nie wszystko, autor pokusił się także o napisanie wiersza i omówienie jednej z najbardziej olewanych lektur szkolnych.

Głęboko wierzymy, że po zapoznaniu się z zawartością książki pt. Wykłady Profesora Niczego jeszcze przez długi czas uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy. Być może przypomnicie sobie również wiele ciekawych informacji ze szkoły, które z jakichś powodów uleciały w natłoku codziennych zajęć.

Przypominamy, że książka w sprzedaży będzie dostępna od 18 września 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także