WyCzytOn się kończy, ale inne promocje trwają!

WyCzytOn, czyli Wyprawa Czytelników Online przechodzi do historii. Mamy nadzieję, że wziąłeś udział w tej specjalnej edycji TargówOnline vol. 3 i zapamiętasz na długo te wyjątkowe spotkania z autorami i inne atrakcje, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Jeśli z jakiegoś powodu, nie udało Cię się do tej pory złapać żadnych pamiątek z tej podróży (czyt. książek w fantastycznie obniżonych cenach), to jeszcze masz okazję! Ponieważ WyCzytOn się kończy, ale inne promocje nadal trwają!

 WyCzytOn się kończy, ale nie promocje na książki

Tak, WyCzytOn był okazją do zrobienia zakupów marzeń w naszej księgarni. Ale umówmy się – przecież my zawsze mamy dla Ciebie jakieś promocje. No po prostu nie umiemy inaczej! Uwielbiamy Cię rozpieszczać tanią książką. Dlatego w ten weekend znowu możesz zaszaleć! Zobacz, z jakich promocji możesz skorzystać, po rozbiciu kolejnej świnki skarbonki. Bo przecież – wszystkie pieniążki wydajesz na książki!

WyCzytOnowa WYPRZEDAŻ – taniej nawet o 70%!

WyCzytOnowa WYPRZEDAŻ Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Na skorzystanie z WyCzytOnowej Wielkiej Wyprzedaży masz czas jeszcze tylko dziś (28 maja) do północy. Obniżyliśmy ceny ogromnej ilości tytułów nawet o 70%, dlatego po prostu musisz tam zajrzeć i wykorzystać ostanie godziny, minuty i sekundy na zrobienie targowych zakupów. Jeśli klikniesz  TO MIEJSCE, natychmiast przeniesiesz się na stronę promocji. Gotowy?

Hity Miesiąca do -40%

Hity Miesiąca Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Jeśli jesteś z nami już długo, to wiesz, że co miesiąc możesz liczyć u nas na świetną promocję na gorące nowości i ekscytujące zapowiedzi danego miesiąca. Warto śledzić ten zakątek, ponieważ świeżutkie, cieplutkie i pachnące drukarnią egzemplarze lektur, na które czekasz z niecierpliwością, mogą tu być tańsze nawet o 40%! Nie wiem, jak Ty, ale my co miesiąc jesteśmy podekscytowani tą promocją! Zobacz TUTAJ koniecznie, co ten maj takiego w sobie ma.

Wyprzedaż Wyd. Kobiecego do -70% 

Wyprzedaż Wydawnictwa Kobiecego Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Wyprzedaż Wydawnictwa Kobiecego to prawdziwa gratka dla fanów okazji. POD TYM LINKIEM możesz złowić zniżkę aż do -70%! Znajdziesz tam końcówki nakładów, egzemplarze powystawowe, czasem lekko uszkodzone, ale umówmy się – w książce, najważniejsza jest jej treść! A Wydawnictwo Kobiece dba, by ta była fascynująca.

Najlepsze hity dla dzieci do -40%

Hity dla dzieci Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Hity dla Dzieci to idealna propozycja dla małych molków książkowych, którym skończyły się lektury lub tym brzdącom, które potwornie się nudzą i nie mają pojęcia, co zrobić ze swoim czasem. W TYM MIEJSCU czekają na nie wspaniałe książki w pięknych wydaniach, bogato ilustrowane, a w nich fantastyczne światy, cudowni bohaterowie i niesamowite przygody. Ale to nie wszystko! Są tu również  gry planszowe, puzzle i zabawki, a wszystko w cenach obniżonych nawet do -40%!

Książki do 9 złotych

Książki do 9 zł Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Jeśli myślisz, że widziałeś już wszystko, to właśnie oznajmiam, że nie, ale za chwilę to nadrobisz! NA TEJ STRONIE znajdziesz bowiem całą listę książek poniżej 10 zł! Wśród nich: przydatne poradniki dotyczące różnych dziedzin życia, inspirujące do kulinarnych eksperymentów książki kucharskie, rozwijające książeczki dla dzieci, interesujące książki historyczne, komiksy: kultowe oraz te mniej znane (a równie ciekawe), aforyzmy i złote myśli, czy książki religijne i modlitewniki.

Zabawki ogrodowe do -60%

Zabawki i akcesoria ogrodowe do -60% Sprawdż na TaniaKsiazka.pl >>

Skoro wiosna, to życie przenosi się do ogrodu, który z tej okazji trzeba odpowiednio wyposażyć z myślą o dzieciach. W tym miejscu znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do zabawy w piasku, wodzie, ale także rowerki, hulajnogi, skakanki, bańki mydlane, czy piłki, a wszystko tańsze nawet o 60%. Tak! Dobrze myślisz! To idealne miejsce na wybranie prezentów na zbliżający się Dzień Dziecka. Zatem serdecznie zapraszam TUTAJ na zakupy.

Patrząc na tę listę promocji, widzę, że przed Tobą pracowity i owocny weekend. Chyba do Ciebie dołączę, bo już wypatrzyłam kilka smakowitych kąsków, których brakuje w mojej biblioteczce. To, co? Ruszamy na łowy? 🙂

Przeczytaj także