Wybierz 3 książki z listy i zapłać 1zł za najtańszą!

Nowa książka za złotówkę? Myślisz, że to niemożliwe? W Księgarni TaniaKsiazka.pl nie ma rzeczy niemożliwych. 😉 Udowodniliśmy już nie raz, nie ma dla nas dna w obniżkach cen naszych książkowych zasobów. Sam się o tym przekonaj! Właśnie startujemy z promocją 3 za 2. To proste! Jeżeli wybierzesz 3 książki z tej listy, to za najtańszą zapłacisz tylko złotówkę.

Wybierz 3 książki z listy i zapłać 1zł za najtańszą!

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Na naszej półce z promocją 3 za 2 znajdziesz mnóstwo ciekawych książek, wśród nich są pozycje z literatury obyczajowej, kobiecej i młodzieżowej. Znajdziesz tam też książki kryminalne, sensacyjne, poradniki i wiele innych. Wybierz 3 książki, a trzecią kupisz za symboliczną złotówkę.

Ja wybieram:

Tkanki Dominika Van Eijkelenborg

Ta książka to wciągający thriller.

Nastoletnia Evi ma poważną wadę serca. Jedyną szansą na to, żeby mogła żyć, jest przeszczep serca. Czas ucieka nieubłaganie, a dawcę jest bardzo trudno znaleźć. W końcu się udaje i Evi dostaje serce dziewczyny, która zginęła w wypadku.

To dopiero początek historii. Okazuje się, że serce zapamiętało cechy dawczyni. Evi zaczyna się zmieniać i grozi jej niebezpieczeństwo.

Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach Amy Schumer

Komediowa aktorka opowiada o życiu w dowcipny i lekki sposób. Amy ma do siebie ogromny dystans i nie ma problemu z tym, żeby się z siebie śmiać.

Bez tabu opowiada o dzieciństwie i rodzinie, pierwszych zakochaniach i niepowodzeniach. To książka o samoakceptacji, która bawi do łez.

 

 

Moja książka za złotówkę to:

Royals. Tom 1. Kochanka księcia Geneva Lee

Początek bestsellerowej, zmysłowej i ekscytującej trylogii.

Clara, piękna i inteligentna kobieta, na przyjęciu z okazji ukończenia studiów w Oksfordzie poznaje intrygującego mężczyznę, który okazuje się księciem. Rodzi się między nimi namiętność, którą na prośbę Aleksandra muszą trzymać w sekrecie. Czy z namiętności zrodzi się miłość?

 

 

>> Sprawdź wszystkie książki w promocji 3 za 2

Promocja: Wybierz 3 książki z listy i zapłać 1zł za najtańszą, trwa tylko do 17 lipca!

Przeczytaj także