Wybieramy najlepsze książki dla Mam!

Na co dzień nasze mamy nie przypominają bohaterek książek. Nie próbują schwytać seryjnego mordercy, nie biegają po dachach w stroju superwoman i nie wplątują się w skomplikowane, mocno podsycone erotyką relacje z przystojnymi Panami. No, przynajmniej większość Mam 🙂 Jednak kiedy biorą książkę do ręki… to już całkiem inna historia 🙂

Szukamy najlepszych książek dla Mam! Polecajcie, głosujcie, podpowiadajcie niezdecydowanym. Pomoc Mam będzie nieoceniona 🙂 Poniżej znajdują się nasze propozycje. Klikajcie, lajkujcie, dajcie znać, które książki Waszym zdaniem przyczynią się do pojawienia się największego, najszczerszego i najpiękniejszego uśmiechu na twarzy Waszej Mamy. Jeżeli w poniższych propozycjach nie znalazła się książka, którą mieliście na myśli, piszcie w komentarzach tytuły i autorów.

Gotowi?
Ruszamy z głosowaniem!

 

97883654428331. Kiedy księżyc jest nisko Nadia Hashimi

Poruszająca, chwytająca za serce historia afgańskiej uciekinierki, która aby uchronić rodzinę przed reżimem talibów wyrusza wraz z dziećmi w podróż do Europy.

 

 

Zagłosuj na książkę Kiedy księżyc jest nisko:


97883806935002. Nienachalna z urody Maria Czubaszek

Świat widziany oczami niezwykle zabawnej, charyzmatycznej satyryczki, która jeszcze nigdy tak szczerze nie opowiadała o swoim życiu, ludziach, których spotykała na swojej drodze i rzeczywistości, w której wszyscy żyjemy.

 

Zagłosuj na książkę Nienachalna z urody:


97883651701703. Uwikłani. Tom 2: Obsesja Laurelin Paige

Łakomy kąsek dla miłośniczek Christiana Grey’a i Gideona Cross’a. Drugi tom opowieści o przesyconej seksem, namiętnością i tajemnicami relacji pomiędzy młodą Alayną Withers i onieśmielającym, niezwykle przystojnym miliarderem Hudsonem Piercem.

 

Zagłosuj na książkę Uwikłani. Tom 2: Obsesja:


97883803206284. Dotyk Crossa. Tom 5: Tylko Cross Sylvia Day

W końcu jest! Ostatnia część sagi Sylvii Day opowiadającej o burzliwej, namiętnej i pełnej erotyzmu historii miłosnej ostatnich lat.

 

 

 

Zagłosuj na książkę Dotyk Crossa. Tom 5: Tylko Cross:


97883806935245. Pani zyskuje przy bliższym poznaniu Krystyna Janda, Katarzyna Montgomery

Niezwykle interesująca i zdradzająca wiele tajemnic rozmowa z jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek.

 

 

Zagłosuj na książkę Pani zyskuje przy bliższym poznaniu:


97883652823166. Shantaram Roberts Gregory David

Skomplikowany, fascynujący i nie pozostawiający obojętnym obraz życia młodego Australijczyka żyjącego w indyjskich slamsach. Obraz historii, w które został uwikłany lub, w które sam się wplątał. Książka jest tym bardziej niesamowita, że została oparta na autentycznych wydarzeniach. Światowy bestseller!

 

Zagłosuj na książkę Shantaram:


97883651703927. Dziewczyna z ogrodu Parnaz Foroutan

Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. Opowiada o losach młodej Iranki – Rachel, która w bardzo młodym wieku wychodzi za mąż za perskiego Żyda i szybko zdaje sobie sprawę, że jej życie nie będzie usłane różami.

 

Zagłosuj na książkę Dziewczyna z ogrodu:


97883280282348. Smaki Izraela. Współczesna kuchnia izraelska Nida Degutiene

Książka kucharska, która dzięki pięknym ilustracjom i bogatym opisom staje się swoistą podrożą po egzotycznym, fascynującym, mieniącym się żywymi kolorami i zapachami świecie Izraela.

 

Zagłosuj na książkę Smaki Izraela. Współczesna kuchnia izraelska:


97883803158849. Zanim się pojawiłeś Jojo Moyes

Zaskakująca, pełna humoru i chwytająca za serce opowieść o miłości, która właśnie doczekała się swojej kinowej ekranizacji.

 

 

Zagłosuj na książkę Zanim się pojawiłeś:


978838031450410. Dziewczyna z pociągu Paula Hawkins

Genialnie napisany, trzymający w napięciu do ostatniej strony thriller psychologiczny, którego kunszt docenił sam Steven King. Opowiada o niepozornej dziewczynie, która podgląda świat przez okno pociągu, którym często podróżuje. Już wkrótce okaże się, że nie będzie tylko biernym obserwatorem, ale znajdzie się w centrum jak najbardziej realnych wydarzeń, w wyniku których na szali znajdzie się jej własne życie.

Zagłosuj na książkę Dziewczyna z pociągu:


978832771012311. Życie na pełnej petardzie Jan Kaczkowski, Piotr Żyłka

Jeżeli Bóg istnieje, to właśnie w takim człowieku jak on… Jan Kaczkowski poprzez swoje słowa i czyny niejednokrotnie udowadniał jak proste i trudne może być zwykłe człowieczeństwo. Rozmowa Piotra Żyłki z jednym z najbardziej ukochanych, ciepłych i mądrych polskich duchownych.

 

Zagłosuj na książkę Życie na pełnej petardzie:

Nie zapominajcie także o innych propozycjach książek i prezentów, które przygotowaliśmy dla Was w naszej TanioKsiążkowej ofercie. Owocnych poszukiwań!

dzien-matki-3a

 

 

Przeczytaj także