Wspieramy 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Wspieramy 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Weź udział w aukcjach >>Siema! No właśnie tak to w życiu bywa, że raz się ma, a raz się nie ma tego szczęścia w życiu. Na szczęście są jeszcze ludzie o wielkim sercu, którzy chcą bezinteresownie pomóc innym. My również mamy serce na dłoni, dlatego postanowiliśmy wyciągnąć pomocną dłoń do wszystkich potrzebujących. Ogłaszamy wszem i wobec, że wspieramy 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Wspieramy 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już 14 stycznia 2018 roku odbędzie się 26. Finał WOŚP, którego celem jest pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup m.in. stanowiska do resuscytacji noworodków, nowoczesnych inkubatorów, aparatów do nieinwazyjnego wspomagania oddychania, pomp infuzyjnych, a także sprzętu diagnostycznego.

Zarówno w biznesie, jak i w życiu ekipa Taniej Książki stawia na zasady fair play. Uważamy, że w walce o lepszą przyszłość szanse powinny być wyrównane. Dlatego chcieliśmy dołożyć swoją cegiełkę do corocznej zbiórki WOŚP i wspomóc walkę o wyrównanie szans w leczeniu noworodków!

Postanowiliśmy, że wspieramy 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zorganizowaliśmy aukcje naszych produktów. Można wśród nich upolować takie perełki jak bestseller 2017 roku Był sobie pies, TanioKsiążkowe kubki, zakładki czy torby. Na pewno każdy książkomaniak znajdzie tam coś dla siebie. 😉

↓ Weź udział w TanioKsiążkowych aukcjach ↓

http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=19602284

Wszystkie środki pozyskane podczas tych aukcji zostaną przeznaczone na cele 26. Finału WOŚP. Liczy się każda złotówka, więc licytujcie wysoko! 😉

Cel 26. Finału WOŚP

W tegorocznym finale Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy skupia się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych. Wcześniej neonatologia była celem Finałów WOŚP już siedmiokrotnie i dzięki temu na wszystkie oddziały noworodkowe w Polsce trafiły 3 844 urządzenia medyczne za łączną kwotę 121 909 333,39 PLN. Rodzice najmniejszych pacjentów mogą w razie potrzeby liczyć na gotowość do pracy 1160 inkubatorów, 367 stanowisk do resuscytacji noworodków czy 344 kardiomonitorów. W większości oddziałów neonatologicznych sprzęt od Orkiestry stanowi podstawę nowoczesnego wyposażenia. Niestety, zapotrzebowanie na sprzęt ciągle rośnie.

Oddziały neonatologiczne były kompleksowo wspierane przez Fundację WOŚP po 21. Finale (styczeń 2013 roku), czyli 5 lat temu. W świecie medycyny to długi czas, bo od tamtej pory nastąpił znaczący rozwój nowoczesnych technik leczenia i opieki nad noworodkami oraz wcześniakami. Ponadto w Polsce nałożył się na to proces zmian systemowych w organizacji ochrony zdrowia, co spowodowało gwałtowny wzrost potrzeb zgłaszanych przez szpitale.

Fundacja WOŚP zdecydowała o tym, by wyrównać szanse leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci. Wy również możecie ich wspomóc, biorąc udział w TanioKsiążkowej aukcji!

Aukcje TaniaKsiazka.pl na rzecz 26. Finału WOŚP

Koniecznie zajrzyjcie na nasze aukcje, gdzie możecie wylicytować mnóstwo świetnych produktów, a wszystkie wpłacone przez Was kwoty zostaną bezpośrednio przekazane na cele 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Możecie czynić dobro, robiąc dobre zakupy! Czego chcieć więcej? 😉

Serdecznie zapraszamy do licytacji!

Przejdź do TanioKsiążkowych aukcji >>

Przeczytaj także