WOŚP 2018 z TaniaKsiazka.pl – zebraliśmy ponad 2450 zł!

WOŚP 2018 z TaniaKsiazka.pl

Kochani! Dziękujemy, że tak licznie wzięliście udział w naszych licytacjach na rzecz tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Łączna kwota wylicytowanych przedmiotów to 2450 zł! Największa wylicytowana kwota to 157,50 zł za TanioKsiążkowy Kubek: „Dinozaury nie czytały i wyginęły Przypadek?” Cała zebrana kwota trafi na konto Orkiestry! Serdecznie dziękujemy! Jesteście wspaniali!

WOŚP 2018

Źródło: www.wosp-elblag.pl

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierała pieniążki dla noworodków. Finał odbył się 14 stycznia. Już wiadomo, że tegoroczna zbiórka była rekordowa. TaniaKsiazka.pl także postanowiła, przyłączyć się do akcji i podarowałą na licytacje, na rzecz Orkiestry książki i TanioKsiążkowe gadżety. Poniżej znajdziecie informacje o najwyższych kwotach wylicytowanych na TanioKsiążkowych aukcjach.

WOŚP 2018 z TaniaKsiazka.pl – 3 pierwsze miejsca

Dinozaury nie czytały i wyginęły... Przypadek? - kup na TaniaKsiazka.WOŚP 2018 z TaniaKsiazka.pl: Kubek Dinozaury nie czytały i wyginęły Przypadek? Ten kubek to jeden z naszych najfajniejszych gadżetów. Biały z fantastycznym, “dinozaurowym” napisem. Ten przedmiot zwyciężył pod względem osiągniętej ceny na naszych orkiestrowych licytacjach. Wylicytowana kwota to 157,50 zł. Mistrz i Małgorzata - kup na TaniaKsiazka.pl

Niewiele mniejszą cenę osiągnęła książka: Mistrz i Małgorzata Michaiła Bułhakowa. Została ostatecznie kupiona za 127,50 zł. Zapewne tego klasyka literatury nie trzeba nikomu przedstawiać. Do tej pory wielu czytelników na świecie wymienia dzieło Bułhakowa jako swoją ulubioną książkę wszech czasów.

Trzecie miejsce także należy do TanioKsiążkowego gadżetu i także do kubka, tym razem z napisem: Nie możesz kupić szczęścia, ale możesz kupić książki. Cena osiągnięta na licytacji to: 102,50 zł

WOŚP 2018 z TaniaKsiazka.pl – miejsca od 4 do 10

TanioKsiążkowa torba ecru- kup na TaniaKsiazka.plCzwarte miejsce należy do TanioKsiążkowej torby: Torba: Wolna, W związku, Zajęta czytaniem książek. Ten fantastyczny i niezwykle obecnie praktyczny (w dobie drożejących foliówek) gadżet został sprzedany za równiutką kwotę 100 zł!

I piąte miejsce: Kubek Wszystkie pieniążki wydaję na książki. Tutaj padła kwota: 91,00 zł. Miejsce szóste Bawełniana torba Dinozaury nie czytały i wyginęły to ostateczna cena: 86,00 zł i siódme: Infuz Herbata RELAX relaks 100g z wylicytowaną kwotą: 71,10 zł. Co jest pod ziemią

Ósme i dziewiąte miejsce należało do dwóch toreb z tym samym napisem: Bawełniana torba Dinozaury nie czytały i wyginęły. Pierwsza z nich „poszła” za kwotę: 71,00 zł, a druga za 61,00 zł. Natomiast miejsce dziesiąte należy do książki Co jest pod ziemią, która została wylicytowana za 51,00 zł.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w licytacjach! Dziękujemy, że zechcieliście wesprzeć ten szczytny cel. Gramy wszyscy razem – do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Przeczytaj także