Wojciech Drewniak powraca!

Wojciech Drewniak powraca Historia bez cenzury 2 - kup na TaniaKsiazka.plWojciech Drewniak powraca z nową książką pt. Historia bez cenzury 2.  Teraz na tapetę bierze polskich koksów. Dla tych, którzy nie do końca wiedzą, kim jest autor, wyjaśniamy. Zadebiutował książką Historia bez cenzury – popularnonaukową powieścią, skierowaną głównie do młodego odbiorcy.

Autor, zanim stał się popularny wśród Czytelników, zyskał rozpoznawalność dzięki prowadzeniu kanału na youtube.pl, gdzie wrzucał krótkie filmiki o tematyce historycznej. Jak się okazało, Drewniak posiada talent nie tylko interesującego mówcy, ale także zajmującego pisarza.

Wojciech Drewniak powraca, czyli Historia bez cenzury 2

Czytelnicy w najnowszej książce Wojciecha Drewniaka znajdą to, za co pokochali go najbardziej. Poczucie humory, prosty i zrozumiały język oraz zaskakująco przyjemny styl opowiadania. Autor ma niezwykłą umiejętność posługiwania się językiem współczesnej młodzieży, nie rażąc przy tym odbiorcy jego nadmiernością czy sztucznym użyciem.

Z tego powodu na początku należy tu wspomnieć o ostrzeżeniu. Ta książka z całą pewnością zawiera treści nieodpowiednie dla dzieci oraz wzbogacona jest o kontrowersyjne skróty myślowe. Jest też wyjaśnienie: jeśli to stanowi dla odbiorcy problem, to powinien zrezygnować z czytania tej opowieści, ale bez wątpienia będziecie żałować tej decyzji.

Jak już wspomnieliśmy, Drewniak tym razem pod lupę bierze polskich koksów. Czytelnik będzie miał okazję zapoznać się z postacią Cnotliwego Koksa spod Grunwaldu czy Turbohetmanem, grającym w młodości małą dziewczynkę. Oprócz tego dowiecie się, co nieco o Półczłowieku-Półmłocie, który dziwnym trafem znalazł się w polskim hymnie oraz przeczytacie o wystrzałowym generale, który lubił walić z grubej rury. To oczywiście nie wszystko! Jest jeszcze pewien tajemniczy, włochaty koleżka, odważny kuzyn misia Coralgola – największej pierdoły wśród niedźwiedzi.

Czujecie niedosyt? Właściwie to bardzo dobrze. Te i wiele, wiele więcej postaci znajdziecie w najnowszej książce Wojciecha Drewniaka. Jeśli więc chcecie poznać kolejne, niezwykłe i niecodzienne postaci polskich koksów, koniecznie sięgnijcie po książkę Historia bez cenzury 2. Znajdziecie ją tutaj.

książkę Wojciecha Drewniaka polecamy gorąco nie tylko młodzieży, ale wszystkim, którzy poszukują książek lekkich, przyjemnych i napisanych z przymrużeniem oka.

Przeczytaj także