Witamina D – dr Jörg Spitz i William B. Grant

Witamina D - sprawdź na TaniaKsiazka.plWielbiciele słońca, mamy coś specjalnie dla was! Witamina D to książka, która idealnie sprawdzi się na nadchodzące, słoneczne dni. W sprzedaży pojawi się już 23 czerwca bieżącego roku i gwarantujemy, że przypadnie do gustu absolutnie każdemu, kto pragnie zadbać o swoje zdrowie. Przekonajcie się sami, jak wiele korzyści płynie z dbania o odpowiednią dawkę witaminy D w ludzkim organizmie!

Witamina D – wykorzystaj słońce dla swojego zdrowia

Od wieków człowiek ma szansę przekonywać się o tym, że słońce to gwiazda o niezwykle dobroczynnym wpływie na ludzki organizm. Trudno nie zgodzić się z faktem, iż ta gorąca kula jest motorem napędowym wszelkiego życia.

Niestety jest też druga strona medalu. W ostatnim czasie bardzo głośno było o raku skóry, który skutecznie odebrał radość z cieszenia się przyjemnym ciepłem. Prezentowana dziś przez nas książka ma za zadanie pokazać wam, że oto właśnie czas, kiedy trzeba ponownie odzyskać naturalny stosunek do światła słonecznego. Nie powinniście się tego obawiać.

Autorzy dowodzą, że promieniowanie UV jest niezwykle ważne dla naszego zdrowia. To właśnie brak promieni słonecznych doprowadza do niedoboru witaminy D w organizmie. Konsekwencją tego jest to, że komórki ciała nie mają odpowiednich składników do przeprowadzenia licznych procesów regulacyjnych.

Czy spodziewaliście się, że to samo światło, uważane za rakotwórcze, przyczynia się pośrednio do obniżenia ryzyka wystąpienia tej choroby? Witamina D zapobiega również podnoszeniu się ciśnienia krwi, chroni przed cukrzycą, wspiera układ immunologiczny i wzmacnia muskulaturę.

Ten poradnik to niezwykle cenny zbiór ważnych i praktycznych porad. Dowiecie się z niego m.in.: jak chronić się przed niedoborem witaminy D, w jaki sposób pozyskać odpowiednią dawkę tej witaminy oraz jakie korzyści daje „słoneczny hormon” całemu ciału. Wszystkich rad i wskazówek udziela doświadczony w swojej dziedzinie doktor Jörg Spitz. Możecie być więc pewni, że są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne dla waszego zdrowia.

Książkę pt. Witamina D znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także