Wilki dwa. W obronie stada – Adam Szustak

Wilki dwa. W obronie stada - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka pt. Wilki dwa. W obronie stada dostępna będzie w sprzedaży od 26 października bieżącego roku. Warto tutaj wspomnieć, że jest to kontynuacja lektury Wilki dwa. Męska przeprawa przez życie, o której w świecie literatury było bardzo głośno. Czy najnowsza pozycja Szustaka osiągnie taki sam sukces? Jesteśmy przekonani, że tak. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego autora, teraz macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. A naprawdę warto!

Wilki dwa. W obronie stada – szczera i pouczająca rozmowa

Wilki dwa. W obronie stada to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury faktu. Ojciec Adam Szustak jest dominikaninem i jednym z najbardziej rozpoznawalnych kaznodziejów. Wędruje po całym świecie i udowadnia, że duchowieństwo jest jego powołaniem, w którym się spełnia.

W prezentowanej dziś przez nas książce odbiorcy będą mieli okazję zapoznać się z rozmową autora z Robertem „Litzem” Friedrichem. Kojarzycie nazwisko? Nic dziwnego, Fredrich jest bowiem rockowym muzykiem, spełniającym się również w roli ojca i dziadka. Ta dwójka spotyka się nie przypadkowo, bo widzą się po raz drugi. Już w grudniu 2016 roku wspólnie z portalem Stacja7.pl, udało się im nagrać cykl rekolekcji Wilki dwa. W obronie stada. Od tego czasu nie zabrakło kolejnych, owocnych spotkań. Co z nich wynikło? Rezultat tego znajdziecie właśnie w książce, którą dziś polecamy.

Są to opowieści, w których każdy z bohaterów mówi o sobie i swoim życiu. To również odpowiedzi na, często skomplikowane i głębokie, pytania internautów. Jednak przede wszystkim jest to namacalny dowód walki rozmówców z własnymi słabościami. Wywiad pełen szczerości, który ma siłę zmiany człowieka na lepsze.

Codziennie, każdy z nas toczy własną walkę. Jeżeli zależy nam na poznaniu jej wyniku, należy zadać sobie jedno, ważne pytanie. Którego wilka karmimy, dobrego czy złego?

Przypominamy, że książka pt. Wilki dwa. W obronie stada w sprzedaży pojawi się 26 października 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także