Wiła Roberta Ziębińskiego nowa książka z serii Czarny Staw

Szukasz powieści dla młodzieży, od której wprost nie można się oderwać, a wyobraźnia pracuje na zwiększonych obrotach? Co powiesz na niesamowite połączenie ciekawskich nastolatków z tajemnicą prastarych legend?Wiła Roberta Ziębińskiego to kontynuacja fascynujących przygód Kamila, Akiry, Długiego i Niedźwiedzia, czyli fajnych dzieciaków, które mieszkają w małej miejscowości w Małopolsce. Jej nazwa to Czarny Staw – i dokładnie taki tytuł nosi pierwsza część i zarazem cała seria powieści dla młodzieży oparta na słowiańskich wierzeniach. Wiła to drugi tom tej historii.

Wiła Roberta Ziębińskiego Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Wiła Roberta Ziębińskiego

Potrzebujesz silniejszego bodźca, by sięgnąć po książkę Wiła Roberta Ziębińskiego? W podjęciu decyzji na pewno pomoże Ci fragment Wydawnictwa Słowne (dawniej Burda Książki):

Stranger Things w polskich realiach! Zgrana paczka przyjaciół na tropie tajemniczych i niebezpiecznych istot z polskich legend.

Gdy swoje dwa grosze dorzuci również Aneta Jadowska, autorka m.in. powieści fantasy dla młodzieży, na pewno wpadniesz w sidła Wiły:

Robert Ziębiński wie, jak przestraszyć! Wiła to świetna mieszanka słowiańskich legend, przygody i horroru. Ekipa z Czarnego Stawu, czwórka bystrych nastolatków, mierzy się z czymś, co w teorii powinno ich przerastać, ale te dzieciaki nie łatwo zbić z tropu! Wciągająca, straszna, ale i wzruszająca – świetna zabawa nie tylko dla nastolatków.

No to teraz kilka słów o samej książce. Zaczyna się od walki z duchem na rozpoczęcie roku szkolnego. Nie jest to jednak nic dziwnego, ponieważ nadprzyrodzone zjawiska to codzienność w Czarnym Stawie. Grupa przyjaciół: Kamil, Długi, Niedźwiedź i Akira już nie takie rzeczy już widziała w tym miasteczku, które tylko z pozoru wygląda na spokojne. Musisz bowiem wiedzieć, że w Czarnym Stawie wprost roi się od dziwnych stworów i innych niesamowitości.

Duch pięknej kobiety, który tym razem staje na drodze dzieciakom ma już na sumieniu wiele tajemniczych zniknięć i wszystko wskazuje na to, że wcale nie zamierza się wycofać. Dlaczego? Ponieważ olśniewająca i czarująca Wi zawsze dostaje to, czego chce. I niech drży każdy, kto ulegnie jej urokowi i postanowi jej zaufać…

***

Książkę Wiła Roberta Ziębińskiego możesz zamówić w księgarni TaniaKsiazka.pl po przejściu na tę stronę. Poprzednią część serii, zatytułowaną Czarny Staw, znajdziesz pod tym linkiem.

Zobacz także:

Przeczytaj także