Wietrzenie magazynu 2017 – wielka wyprzedaż do 60% taniej!

Wietrzenie magazynu - wielka wyprzedaż do 60% taniej! Sprawdź >>Co tu tak wieje? Aaa, to chyba nasz magazyn się wietrzy. 😉 Urządzamy wielkie wietrzenie magazynu 2017, z którego wywiewamy wszystkie wysokie ceny! Podczas tej promocji przeceniamy ponad 16 000 produktów, nawet do 60% taniej. Takie cenowe orzeźwienie na pewno przypadnie Wam do gustu!

Wietrzenie magazynu 2017 – wyprzedaż produktów do 60% taniej!

Chociaż Święta były dla nas intensywne, to dosyć szybko minęły i zatęskniliśmy za tym magicznym czasem. Zwłaszcza za wręczaniem sobie prezentów. 😉 Postanowiliśmy choć na chwilę wrócić do tego pięknego okresu i zorganizowaliśmy wielką wyprzedaż magazynową!

Wietrzenie magazynu - wielka wyprzedaż do 60% taniej! Sprawdź >>

Dzięki niej znowu możecie obsypać się poświątecznymi prezentami, zanim na dobre rozpoczniecie nowy rok i wrócicie do codziennych spraw. Przyszykowaliśmy dla Was mnóstwo książek, gier, zabawek, puzzli, komiksów czy filmów, a to wszystko z gigantyczną zniżką! Nawet do 60% taniej! Ceny promocyjne często dotyczą tylko pojedynczych egzemplarzy, więc kto pierwszy, ten lepszy. 😉 Wielką wyprzedaż magazynową znajdziecie TUTAJ.

Wietrzenie magazynu 2017 – nasz film na YouTube

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie nakręcili przy okazji naszej wyprzedaży jakiegoś filmu. Tym razem udało nam się uchwycić wizytę Mag Azyna u psychologa. Kim jest Mag Azyn i dlaczego chciałby być pusty w środku? Tego dowiecie się z naszego filmu!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=SttpWUXMa2k?rel=0&w=560&h=315]

Zasubskrybujcie kanał TaniaKsiazka na YouTube!

Jeżeli lubicie nasze humorystyczne podejście do literatury i chcecie być na bieżąco z TanioKsiążkowymi promocjami, nowościami oraz zapowiedziami to koniecznie zasubskrybujcie nasz kanał na YouTube. W ten sposób otrzymacie powiadomienie o każdym nowym filmie, który pojawi się na TanioKsiążkowym kanale. A chyba nie chcielibyście ich przegapić, prawda? 😉 Nasz kanał możecie zasubskrybować klikając >> TUTAJ <<

Subskrybuj kanał Taniej Książki >>

Ponad 16 000 produktów do 60% taniej!

Nie zapomnijcie skorzystać z naszej wielkiej wyprzedaży! Wietrzenie magazynu nie zdarza się często, dlatego korzystajcie, póki możecie. 😉 Tyle produktów w tak niskich cenach musi przypaść Wam do gustu. Zapraszamy do oglądania i kupowania 😉

Pełna lista produktów objętych promocją
znajduje się TUTAJ
Wietrzenie magazynu - wielka wyprzedaż do 60% taniej! Sprawdź >>

Przeczytaj także