Wielki Ogarniacz Życia – Pani Bukowa radzi

Wielki Ogarniacz Życia - kup na TaniaKsiazka.plWielki Ogarniacz Życia w sprzedaży dostępny będzie już od 11 października bieżącego roku. I chociaż tytuł wskazuje na to, że książka skierowana jest do kobiet, to również mężczyźni znajdą tu coś dla siebie. Autorka, Pani Bukowa, może być znana Czytelnikom z Facebookowego profilu, gdzie ma już ponad pół miliona fanów. Co takiego ma w sobie, że codziennie przybywa jej lajków? Z całą pewnością przyciąga odbiorców umiejętnością mówienia otwarcie o tym, co myślą wszyscy. Ponadto trzeba przyznać, że Pani Bukowa dostarcza sporo rozrywki, pokazując własne, nieudolne próby ogarnięcia życia. Co zatem znajdziecie w jej premierowej książce? Koniecznie przekonajcie się sami!

Wielki Ogarniacz Życia – Pani Bukowa radzi

Autorka swoją książką udowadnia wiele prawd, które w dzisiejszym świecie zdają się błyskawicznie znikać z horyzontu racjonalności. Co chwilę z telewizji, radia, a przede wszystkim, Internetu, ludzi zasypują nowe trendy. Moda na niejedzenie glutenu, moda na wegetarianizm, moda na koktajle, do których wykonania niezbędna jest sokowirówka wolnoobrotowa… Do tego wszystkiego najlepiej, żeby każdy był aktywnym uczestnikiem zajęć z fitnessu i wiedział, że jarmuż to najzdrowsze warzywo na świecie, obowiązkowe przynajmniej w jednym posiłku dziennie. Popołudnia natomiast powinno spędzać się w modnych kawiarniach, najlepiej z ajfonem w dłoniach. No i bieganie! Nieważne czy amatorsko, czy zawodowo. Bylebyś miał odpowiednie obuwie, strój i urządzenia z aplikacjami, które ułatwią Ci pochwalenie się w sieci przebytym dystansem.

Pani Bukowa dzielnie wychodzi naprzeciw obecnej rzeczywistości. Co więcej, udowadnia, że jeśli nie uczestniczy się w tej przedziwnej pogoni, to wciąż jest się człowiekiem. I można prowadzić normalne życie. Najbardziej szokującym faktem może kazać się to, że autorka ma się świetnie, mimo tego, że nie biega i nie pije witaminowych koktajlów. Tak, bez wątpienia książka pt. Wielki Ogarniacz Życia otworzy niektórym oczy. Udowodni, że można żyć szczęśliwie, nie robiąc niczego, co się powinno.

Książkę Pani Bukowej znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim Czytelnikom, bez względu na płeć. To fantastyczna lekcja utrzymywania zdrowego rozsądku i obraz dzisiejszych czasów z przymrużeniem oka. Sprawdźcie sami!

Przeczytaj także