Wiedźmin Andrzeja Sapkowskiego w 8 tomowym pakiecie

wiezdzmin 569

Wiedźmina można już nazwać dziełem kultowym. W dzisiejszym świecie to już nie tylko książka, ale też wyjątkowa, światowa marka. Polski produkt eksportowy, promujący rodzimą mitologię i kulturę. Świat stworzony przez Andrzeja Sapkowskiego, czołowego Polskiego pisarza fantasy, wzbudza ogromne zainteresowanie na całym świecie. Natomiast jego książki zostały przetłumaczone już na prawie 20 języków obcych.

Geralta z Rivii i jego przygody fani poznać mogą także poprzez komiks, film pełnometrażowy, serial telewizyjny czy też gry fabularne i karciane. Nie można pominąć również wielokrotnie wyróżnianych i nagradzanych gier komputerowych powstałych na podstawie cyklu. Nic tak jednak nie oddaje głębi świata oraz charakterystycznych i barwnych postaci jak literatura Andrzeja Sapkowskiego.

Po wkroczeniu do tego magicznego świata, trudno już się z nim rozstać. Geralt i jego towarzysze: Jaskier, Yeneffer, Ciri, Regis… można ich wymieniać w nieskończoność i każdy zapada głęboko w pamięci. Do tego dołóżmy historie i wątki nieprzerwanie trzymające w napięciu. Strzygi, utopce, żywiołaki i wiele innych tajemniczych paskudztw z którymi zmierzyć się muszą bohaterowie sagi. Napotkani ludzie, którzy często bywają gorsi od najgorszych potworów. Wszystko to sprawia, że Wiedźmin Andrzeja Sapkowskiego jest dziełem doskonałym. Każda osoba, nie tylko czytelnicy literatury fantasy, powinni się z nią zapoznać.

Pakiet składający się z 8 tomów cyklu zapewnia wiele długich i niezapomnianych chwil i sprawia, że kolejne etapy przygód Geralta są na wyciągnięcie ręki. Jednolite, czarne wydanie wyróżniać się będzie na każdym książkowym regale, a jego zakup zapewnia znacznie niższą cenę niż nabycie pojedynczych egzemplarzy. W skład zestawu wchodzą:

  • Ostatnie życzenie oraz Miecz przeznaczenia – dwa zbiory opowiadań,
  • Sezon burz – prequel, wydany kilkanaście miesięcy temu,
  • 5 tomów właściwej sagi (Krew elfów, Chrzest ognia, Czas pogardy, Wieża Jaskółki, Pani Jezior).

Z TaniąKsiążka sagę o Wiedźminie nabędziesz w jeszcze korzystniejszej cenie. Wejdź i sprawdź >

Przeczytaj także