Wiedza tajemna w zasięgu ręki!

Wiedza tajemna to gatunek literacki, który ma szczególne miejsce w waszej domowej biblioteczce? Dobrze się składa, ponieważ przygotowaliśmy specjalnie dla was kilka ciekawych i nietuzinkowych pozycji. W prezentowanych dziś książkach znajdziecie porady i podpowiedzi, co zrobić, by pomóc własnemu szczęściu. Ponadto zawarte w nich wskazówki pomogą wam objąć szczególną ochroną waszych bliskich. A gdyby tego było mało, nauczycie się tworzyć niezwykłe mikstury, które wspomogą wasze zdrowie i urodę. To oczywiście nie wszystko, ponieważ w tych magicznych i nietuzinkowych poradnikach znajdziecie znacznie więcej. Przekonajcie się sami, jak łatwo jest wprowadzić magię do codziennego życia i czerpać z jej pozytywnej energii.

Zaklęcia ochronne - sprawdź na TaniaKsiazka.plWiedza tajemna – Zaklęcia ochronne

W tym poradniku znajdziecie ponad sto gotowych zaklęć i rytuałów na ochronę energii własnej, ale też bliskich i otoczenia. Zostały one podzielone w czytelny i praktyczny sposób, dzięki czemu dobierzecie odpowiednie praktyki magiczne do indywidualnych sytuacji i potrzeb. Dowiecie się m.in., jak działają zaklęcia ochronne, które pomagają chronić bliskich i dom czy jakie rekwizyty, składniki i symbole mogą być używane w różnych intencjach ochronnych. Ponadto poradnik podpowiada, jak tworzyć własne rytuały, zaklęcia czy talizmany.

Wiedza tajemna – Miejsca mocy – z wahadełkiem na szlakuMiejsca mocy - kup na TaniaKsiazka.pl

Miejsca mocy od lat budzą spore zainteresowanie i to nie bez powodu. Ponieważ to w nich kumuluje się potężna energia z Ziemi i kosmosu i dzieją się tam niewytłumaczalne zjawiska. Tym samym przebywanie w ich pobliżu działa jak zastrzyk pozytywnej energii. Chorym te miejsca dają ukojenie, zasmuconym przywracają radość życia. W związku z tym autorka opisała w książce kilkanaście magicznych miejsc mocy w Polsce i na świecie. Poza tym zdradza, jak działa dendroterapia oraz w których polskich źródłach woda ma lecznicze właściwości.

Wiedza tajemna na wyciągnięcie ręki - sprawdź na TaniaKsiazka.plWiedza tajemna – Magia polskich ziół

Autorka zdradza przepisy na sprawdzone i skuteczne mikstury, które wzmacniają zdrowie i poprawiają urodę. Do tego nie zabraknie tu mieszanek, podnoszących odporność. Pomóżcie swojemu organizmowi odzyskać wewnętrzną harmonię, a przy okazji dowiedzcie się, kiedy szeptuchy nosiły wianki z bluszczyka kurdybanka i dlaczego dla Azteków tak ważne były aksamitki. A także, który poeta rozpisywał się nad pięknem zwykłego bratka.

Wiedza tajemna – Tajniki magii świecTajniki magii świec - kup na TaniaKsiazka.pl

Ten poradnik pomoże wam zrozumieć działanie każdej świecy. Podczas rytuałów magicznych istotne znaczenie ma rodzaj świeczki. Jej kolor, kształt, skład oraz zapach decydują o jej przeznaczeniu i sferze życia, na którą wpływają. Teraz wszystko to znajdziesz w jednym miejscu. Przeprowadzając owe rytuały i stosując się do wskazówek i instrukcji zawartych w książce, czytelnicy są w stanie ukierunkować swoje intencje oraz sprawić, że umysł skupi się na ich osiągnięciu.

Jak wykorzystać uzdrawiającą energię Ziemi - kup na TaniaKsiazka.plWiedza tajemna – Jak wykorzystać uzdrawiającą energię Ziemi

W tej książce znajdziecie cykle roku, czyli równonoc, przesilenie, fazy Księżyca i Słońca oraz obrzędy z nimi związane, wywodzące się z tradycji celtyckiej. Ponadto autorka zdradza wyjątkowe przepisy na tynktury, nalewki, wywary, kompresy, kataplazmy i esencje kwiatowe. A do tego dowiecie się, co zrobić, by odzyskać naturalną witalność, czerpiąc z darów natury.

Wiedza tajemna – Księga urody czarownicyWiedza tajemna na wyciągnięcie ręki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Autorka zabiera czytelników w świat medytacji, magii i słuchania własnych myśli, niezakłóconych przez stres, niepokoje i strach. Tym samym z jej poradnika dowiecie się, w jaki sposób wspierać więzi łączące z naturą i jak korzystać z jej darów. Opowiada także o dobroczynnej energii kamieni, żywiołów i ziół, które można znaleźć niemal wszędzie, a także pomaga w pielęgnowaniu cierpliwości, spokoju i miłości do świata. Do tego możecie liczyć na przepisy na w pełni naturalne wywary, kremy oraz dodatki do kojących kąpieli, pomagających w osiągnięciu spokoju.

Przeczytaj także