Kolejna odsłona Weekendu Polskiej Literatury!

Weekend Polskiej LiteraturyWielkimi krokami zbliża się weekend, dlatego też mamy przyjemność kolejny raz zaprezentować naszym czytelnikom Weekend Polskiej Literatury! Co to oznacza? Niewyobrażalną ilość książek polskich autorów w zaskakująco niskich cenach!

Weekend Polskiej Literatury to doskonała okazja, by wyposażyć domową biblioteczkę w rodzime tytuły. Dajcie się przekonać, że autorzy z Polski są mistrzami kryminału, fantastyki czy reportażu. Tylko przez ten weekend czekają na was mega rabaty nałożone na powieści tak znakomitych pisarzy jak Andrzej Sapkowski, Katarzyna Bonda, Remigiusz Mróz czy Katarzyna Puzyńska. To oczywiście nie wszystko! W ofercie, którą przygotowaliśmy specjalnie dla naszych klientów znajduje się mnóstwo innych, intrygujących i ciekawych powieści. Znajdziecie tu, m. in.:

Zwilczona – powieść ta przeniesie was w krainę jezior i zielonych lasów, czyli Mazury. To nie tylko poruszająca historia o odnajdywaniu wewnętrznej siły w walce z przekornym losem, ale również doskonała wędrówka po przepięknych, polskich krainach.

Służby specjalne. Podwójna przykrywka – poznajcie kulisy pracy funkcjonariusza kontrwywiadu wojskowego, Jarosława Pieczonka, który postanowił zdradzić kulisy pracy dla najbogatszych ludzi w kraju.

Bestiariusz słowiański – interesuje was fantastyka? Dzięki tej książce przekonacie się, że rodzime baśnie, legendy i mity nie odbiegają niczym o tych, jakie serwują nam zagraniczni pisarze.

Weekend Polskiej Literatury to promocja, w której każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie. Nie przegapcie takiej okazji! Dzięki naszej ofercie końcówka lata zapowiada się naprawdę gorąco! Nie wahajcie się ani minuty dłużej i koniecznie sprawdźcie, co jeszcze znajdziecie na liście przecenionych, polskich tytułów.

Wszystkie książki z oferty Weekend Polskiej Literatury znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także