Warcraft.Oficjalna powieść filmu już niedługo w księgarniach!

warcraftŚwietna wiadomość dla wszystkich fanów gry World of Warcraft! Film na podstawie tej fenomenalnej produkcji firmy Blizzard w polskich kinach ukaże się już 10 czerwca tego roku i będzie nosić tytuł Warcraft: Początek. To jednak nie wszystko! Kilka dni później, bo 15 czerwca, swoją premierę będzie miała książka Warcraft.Oficjalna powieść filmu. To z pewnością ucieszy tych, którzy historię stworzoną na podstawie uniwersum tak epickiej gry, chcieliby mieć również na swojej półce w postaci książki.

Warcraft. Oficjalna powieść filmu to historia, w której dwie rasy stają naprzeciw siebie. W brutalnej walce ważą się losy nie tylko ich, ale również ich bliskich i rodziny. Magiczny portal został otwarty i nie ma już odwrotu. Orkowie uciekają ze swojego gnijącego świata i są w stanie zrobić wszystko, by zapewnić sobie życie w lepszym miejscu. Warcraft. Oficjalna powieść filmu to historia o wojnie, gdzie każdy bohater ma swój punkt widzenia i każdy z nich jest przekonany o swojej racji. Każde z tych spojrzeń wydaje się jedynie słuszne i właściwe.

Historia przedstawiona w filmie dzieje się rok przed wydarzeniami z gry. Za scenariusz ekranizacji odpowiedzialny jest z Charles Leavitt i Duncan Jones, ten ostatni jest równocześnie reżyserem projektu. Materiały niezbędne do stworzenia scenariusza oraz historią zajął się Chris Metzen. Zaś za efektowną muzykę podziękowania należą się Raminowi Djawadiowi.

To z pewnością nie lada gratka dla wszystkich graczy i fanów uniwersum stworzonego przez firmę Blizzard. W nadchodzących premierach każdy znajdzie coś, co idealnie wpasuje się w jego gust. Książka, film, lub jedno i drugie. A po wszystkim ponowny powrót do World of Warcraft by jeszcze z większym zaangażowaniem i radością wkroczyć w fantastyczny świat przygody.

Przeczytaj także