Walentynkowe książki dla niej!

Święto zakochanych już niedługo, dlatego zawczasu warto pomyśleć o prezencie dla żony czy partnerki! W związku z tym dziś podrzucam wam walentynkowe książki dla niej, które doskonale wpisują się w tę magiczną atmosferę miłości! Głównie są to gorące opowieści o miłości. Nie zabraknie jednak literatury obyczajowej, a nawet thrillera czy poradnika.

Warto też wspomnieć, że status waszej relacji wcale nie musi głosić „zajęta”, byście mogły sprawić sobie nową pozycję do domowej biblioteczki. Zasada jest prosta! Kochasz książki? Doskonale! W takim razie z okazji Walentynek postaw na literaturę i spraw, by ten dzień stał się wyjątkowo udany.

Walentynkowe książki dla niej

Odzyskana korona - kup na TaniaKsiazka.plOdzyskana korona, część II serii Dziedzictwo

Juri Dunaiev uczestniczył aż w dwóch przewrotach w mafijnych rodzinach. Teraz wiedzie życie w Londynie, skąd wraz z przyjacielem zamierza kierować przestępczym imperium.  Tymczasem Eliza Tatarchuk przez większość życia uciekała i ukrywała się pod fałszywym nazwiskiem. Pewnego dnia drogi tej dwójki przetną się, a kobieta pozwoli wciągnąć się w niebezpieczną grę.

Kusząca pomyłka - sprawdź na TaniaKsiazka.plKusząca pomyłka

Rachel i Caine poznali się w pubie, choć „poznali” to za dużo powiedziane. Ponieważ podczas ich pierwszej rozmowy Rachel wykrzyczała, co myśli na temat jego kłamstw i rozbuchanego ego. Następnego dnia w pracy okazuje się, że Caine to nowy profesor, a Rachel została jego asystentką.

Walentynkowe książki dla niej - zobacz na TaniaKsiazka.plLina

Nina wychowała się w domu dziecka i zawsze mogła liczyć wyłącznie na siebie. Mikołaj z kolei od zawsze chciał pójść w ślady ojca, który był himalaistą. Oboje spotykają się, kiedy Nina dołącza do klubu wspinaczkowego. Każde z nich ma coś sobie do udowodnienia. I liczą, że góry im w tym pomogą. Jak zakończy się ich znajomość?

Walentynkowe książki dla niej - kup na TaniaKsiazka.plFree Birds

Życie polskiej pisarki, Karoliny Nawrockiej, odmienia się, kiedy prawa do ekranizacji jednej z jej powieści zostają sprzedane. Zdjęcia na planie zaczynają się w Los Angeles. I to właśnie tam bohaterka pozna lidera zespołu The Free Birds, który odpowiada za skomponowanie muzyki przewodniej do filmu. A zrządzeniem losu tych dwoje zajmuje jeden hotelowy pokój przez cały tydzień. Czy zamężna pisarka i gwiazdor rocka przetrwają ten czas? I do czego doprowadzi wspólny pokój?

Służąca - zobacz na TaniaKsiazka.plSłużąca

Julia trafia do domu państwa Borewskich, gdzie ma za zadanie dbać o porządek. Już pierwszego dnia dziewczyna otrzymuje propozycję, by zamieszkać w posiadłości, jednak stanowczo odmawia. Przy następnej wizycie w ich domu traci przytomność, a kiedy otwiera oczy, budzi się w prawdziwym koszmarze. Przed nią nierówna walka nie tylko o sprawiedliwość, ale i życie.

A właśnie że będę szczęśliwa - zobacz na TaniaKsiazka.plA właśnie, że będę szczęśliwa

Autor pokazuje czytelniczkom, co zrobić, by osiągnąć w życiu szczęście, mimo napotykających nas trudności. Za pomocą inspirujących cytatów i skłaniających do refleksji przemyśleń, krok po kroku zdradza nam receptę na poprawę jakości życia. Przekonajcie się, jak niewiele trzeba, by w waszym życiu zagościło szczęście!

Więcej walentynkowych książek dla niej znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także