Wakacyjne ostatki. 10000 bestsellerów do 50% taniej!

Wystarczy wyjść na zewnątrz, żeby zauważyć niepokojące sygnały. Mimo tego, że pogoda jeszcze jest bardzo wakacyjna, to liście na drzewach pociemniały, a za oknem już dojrzewają kasztany.  Z ostatniego spaceru przyniosłam kilka całkiem niezłych okazów. Dzieciaki na ulicach są jakieś takie markotniejsze niż zwykle. To wszystko sprawia, że zdajemy sobie sprawę z tego, że wakacje zmierzają do końca. Ale co to za mina? Przecież nie możemy na nią pozwolić! Nie smuć się, mamy  coś na otarcie łez!

Wakacyjne ostatki. 10000 bestsellerów do 50% taniej w TaniaKsiazka.pl >>

Wakacyjne ostatki. 10000 bestsellerów do 50% taniej!

Tak, dobrze widzisz, nie musisz przecierać oczu. 😉 Żeby poprawić Ci humor przeceniliśmy 10000 bestsellerów nawet o 50%! Przecież wiesz, że dla nas to Ty jesteś najważniejszy. 🙂 Zaczytaj się na koniec lata albo zrób zapasy na długie jesienne wieczory.

10000 bestsellerów do 50% taniej! Sprawdź >>

Jest z czego wybierać, prawda? Jeżeli nie wiesz, od czego zacząć, to tylko spójrz na te perełki:

Wakacyjne ostatki. 10000 bestsellerów do 50% taniej w TaniaKsiazka.pl >>Apartament w Paryżu Guillaume Musso

Książka miała swoją premierę 1 sierpnia i od tego dnia nie schodzi z listy bestsellerów.

Malarka Madeline wynajmuje apartament, który jest klimatyczną pracownią malarską. Szereg zbiegów okoliczności sprawia, że w apartamencie zamieszkuje amerykański pisarz Gaspard. Oboje poszukują spokoju potrzebnego do pracy twórczej w mieszkaniu, które należało do zmarłego przed rokiem malarza Seana Lorenza. Trafiają na ślad zaginionych obrazów artysty. To śledztwo skonfrontuje osobowości współlokatorów i ich połączy.

Wakacyjne ostatki. 10000 bestsellerów do 50% taniej w TaniaKsiazka.pl >>Żmijowisko Wojciech Chmielarz

Zaskakujący thriller został wydany na początku maja i szybko zyskał uznanie Czytelników.

Kamila i Arek wraz z nastoletnią córką Adą i małym synem Ignacym wyjeżdżają na wakacje wspólnie z przyjaciółmi Kamili ze studiów. Urokliwa wieś, Żmijowisko, położona nad jeziorem ma być miejscem, w którym wspólnie odpoczną od codzienności. Podczas jednej z zakrapianych imprez atmosfera się psuje i otwierają się stare rany. Rano okazuje się, że Ada zniknęła. Nie udaje się jej odnaleźć. Rok później Arek wraca do Żmijowiska, by jeszcze raz spróbować rozwiązać zagadkę zaginięcia córki.

Wakacyjne ostatki. 10000 bestsellerów do 50% taniej!

Promocja trwa tylko do 28 sierpnia.

Wakacyjne ostatki. 10000 bestsellerów do 50% taniej w TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także