Valeria czarno na białym – zapowiedź

Widzisz okładkę, na której prezentują się nogi w charakterystycznych pasiastych rajstopach i na pewno już wiesz, że jest to książka o bohaterce, którą dobrze znasz z dwóch poprzednich części serii autorstwa hiszpańskiej pisarki Elisabet Benavent. Na imię jej Valeria. Po W butach Valerii i Valerii w lustrze zachęcam Cię do sięgnięcia po trzecią część cyklu: Valeria czarno na białym. Premierę kontynuacji tej bestsellerowej opowieści zaplanowano na 16 czerwca. Seria liczy cztery części, jednak polscy czytelnicy muszą cierpliwie czekać na kolejne tomy.

Valeria czarno na białym Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Valeria czarno na białym

Valeria podbija serca ludzi na całym świecie. Nie tylko za sprawą powieści napisanych przez Benavent. Stworzona przez nią historia z gorącym romansem w tle doczekała się bowiem ekranizacji. Produkcją adaptacji zajął się Netflix, a serial W butach Valerii szybko zdobył wiernych fanów miłosnych perypetii młodziutkiej pisarki, jej trzech przyjaciółek i zmysłowych uniesień w gorącej Barcelonie. Historia ta bowiem to nie tylko romans, ale również solidna dawka soczystego hiszpańskiego humoru.

Nie zabraknie go również w trzecim tomie cyklu Valeria czarno na białym. Jak możesz się domyślać, miłosna karuzela, na której kręci się Valeria nie zamierza się zatrzymać ani na chwilę. Ku wielkiemu zaskoczeniu w domu Víctora, przystojnego architekta, z którym łączy ją dość specyficzna relacja znajduje bieliznę, która nie należy do niej. W jej życiu pojawia się tez inny mężczyzna imieniem Bruno. Ta znajomość niestety oznacza wyłącznie niebezpieczeństwo. Świat Valerii wywraca się do góry nogami. Ale! Od czego są przyjaciółki, na które zawsze można liczyć? Valeria, Carmen, Lola i Nerea jak zwykle wpadną w wir niekończących się rozmów przy winie: o życiu, pracy i oczywiście o miłości.

>> Czytaj darmowy fragment książki <<

***

Do premiery książki Valeria czarno na białym zostało jeszcze trochę czasu, jednak w naszej księgarni możesz zamówić swój egzemplarz przedpremierowo. Wystarczy, że przejdziesz na tę stronę. Jeśli chcesz znaleźć miejsce, w którym dostępne są inne części tej hiszpańskiej serii, zajrzyj tutaj.

Zobacz także:

Przeczytaj także