Uwikłani. Na zawsze Laurelin Paige w sprzedaży od 14.06.2016!

uwikłaniLato nigdy nie zapowiadało się jeszcze tak gorące! Wszystko za sprawą zbliżającej się premiery kolejnej książki Laurelin Paige z serii Uwikłani. Najbardziej seksualna trylogia znowu ma szanse podgrzać wyobraźnię czytelniczek. Uwikłani. Na zawsze dostępna będzie już od 14 czerwca 2016 roku.

Alayna Withers, absolwenta prestiżowej nowojorskiej uczelni, postanawia trzymać się z daleka od mężczyzn. Piękna i inteligentna dziewczyna jest zdeterminowana w realizacji swojego planu. Na drodze spotyka jednak nowego właściciela klubu, w którym pracuje. Pomiędzy przystojnym miliarderem Hudsonem Piercem i Alayną następuję ogromny wybuch namiętności. Zaplątani w swoje problemy i sekrety tworzą elektryzujący związek, który staje się wielkim wyzwaniem dla obojga bohaterów.

Związek Pierce’a i Alayna znowu utknął w ślepym zaułku. Ostatnie wydarzenia wpłynęły negatywnie na ich wzajemne zaufanie. Aby naprawić swoje relacje i utrzymać związek, postanawiają wprowadzić do niego nowe zasady. Zasady otwartych drzwi, szczerości i uczciwości sprawiają, że jest im razem coraz lepiej. Za wszelką cenę chcą być razem i walczą o siebie z całych sił. Przyszłość i ich szczęśliwa miłość wydają się być na wyciągnięcie ręki. Do głosu dochodzą jednak złamane obietnice i kolejne tajemnice z przeszłości.

Co tym razem Hudson skrywa przed Alayną? Ona wciąż go kocha, ale czy jest w stanie wybaczyć mu to, co uczynił? Czy związek zapoczątkowany przez bezgraniczne pożądanie i wielką namiętność skazany jest na ostateczną porażkę? Czy może jednak przetrwają trudne chwile i stworzą szczęśliwy związek?

Wszystkie intrygujące pytania o dalsze losy pięknej i inteligentnej Alayny Withers oraz przystojnego miliardera Hudsona Pierce’a nie mogą zostać bez odpowiedzi. Uwikłani. Na zawsze od Laurelin Paige do waszej dyspozycji już od 14 czerwca 2016 roku!

Przeczytaj także