Uwikłani – w pakiecie taniej!

Uwikłani w pakiecieUwaga! Mamy super ofertę dla wszystkich miłośników erotycznych historii. Serię Uwikłani autorstwa Laurelin Paige teraz możecie nabyć w pakiecie. Oczywiście, decydując się na kupno całej trylogii możecie liczyć na ekstra rabat, sięgający 27%.

Uwikłani w pakiecie to aż 3 tomy!

Co za tym idzie, to mnóstwo godzin rozrywki. Już nie będziecie musieli martwić się faktem, że kończąc książkę, nie macie kolejnej pod ręką. Dzięki tej serii od razu przejdziecie do kontynuacji historii, nie wytrącając się z biegu wydarzeń. W skład pakietu wchodzą kolejno: Uwikłani. Pokusa, Uwikłani. Obsesja oraz Uwikłani. Na zawsze.

Bohaterami Uwikłanych są Alayna Withers i Hudson Pierce. Inteligentna kobieta, która właśnie obroniła dyplom na jednej z nowojorskich uczelni. Mimo iż, pracuje w nocnym klubie ambicje popychają ją znacznie wyżej. Pragnie zostać menadżerem klubu. Ale jest coś jeszcze. Alayna unika facetów. Nie dlatego, że obawia się ponownego rozczarowania. W ten sposób kobieta próbuje utrzymać w ryzach swoje obsesyjne relacje miłosne, w które z łatwością wpada. Czy to się jej uda? Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się Hudson Pierce. Bogaty, przystojny mężczyzna postanawia, że dziewczyna będzie jego. A relację ma zamiar utrzymać na własnych warunkach.

Oboje jednak nie przewidzieli, że ich obsesyjne namiętności przerodzą się w coś więcej. Z czasem między kochankami zaczyna pojawiać się prawdziwe uczucie. Ich relacja jednak nie jest bezpieczna. Z cienia zaczynają wypełzać demony przeszłości, które nie oszczędzą nikogo ani niczego. Czy ta dwójka opętana namiętnością zdoła poradzić sobie z nadciągającym zagrożeniem?

Przypominamy, że kupując pakiet Uwikłanych otrzymacie go o 27% taniej. Teraz wszystkie części tej porywającej, erotycznej historii będziecie mieli pod ręką. Nie przegapcie takiej okazji! Gorąco polecamy.

Przeczytaj także