Uwikłani. Obsesja już w sprzedaży!

uwikładni 569

18 marca 2016 roku to niezwykle ważna data w świecie książkowych nowości. Dzisiaj bowiem swoją polską premierę ma kolejna część znanej trylogii Uwikłani – Obsesja Laurelin Paige. Cykl, który swoją popularnością dorównuje Greyowi.

Uwikłani. Obsesja to jednak coś więcej niż erotyczna historia. To pełna zmysłowości i tajemniczości opowieść o miłości. Daj się porwać w wir wydarzeń, które bezpowrotnie zmienią losy bohaterów i przekonaj się, czy uczucia mogą stać się początkiem groźnej obsesji. Czy głównej bohaterce uda się pokonać demony swojej przeszłości? Czy ma ona w ogóle szansę na zdrową relację z mężczyzną, którego spotkała na swojej drodze?

Dzięki wprowadzeniu przez autorkę nowych postaci, druga część cyklu Uwikłanych serwuje nam jeszcze więcej emocjonujących zwrotów akcji. Przekonaj się, że życie może być jeszcze bardziej przewrotne a sceny erotyczne pikantniejsze. Nie daj się zrazić myślą, że opowieści erotyczne kojarzone są zazwyczaj z wulgarnością. W tym przypadku nic takiego nie ma miejsca. Każda scena intymnego zbliżenia to pełne zmysłowości i namiętności akcje, które wywołają wypieki na twarzy niejednej czytelniczki. Dodatkowym tłem dla tej historii są komplikacje życiowe, towarzyszące niejednej osobie. To dzięki nim powieść zyskuje realnego wymiaru a fabuła staje się intrygująca i fascynująca.

Daj się ponieść emocjom. Pozwól sobie na relaks i oderwanie od rzeczywistości na rzecz tej niesamowitej historii, jaką jest Uwikłani Obsesja Laurelin Paige. A ponieważ to druga część trylogii, możesz być pewna, że przed tobą jeszcze mnóstwo chwil spędzonych w towarzystwie bohaterów. Przekonaj się, czy wszystko ułoży się po ich myśli i czy poradzą sobie ze swoją przeszłością na rzecz nowej, lepszej przyszłości. A może obsesja zawładnie ich życiem i wszystko o co walczyli, przepadnie?

Kup „Uwikłani. Obsesja” Laurelin Paige w TaniaKsiazka.pl >

Przeczytaj także