Uwierz w Mikołaja – Magdalena Witkiewicz

Uwierz w Mikołaja - kup na TaniaKsiazka.plUwierz w Mikołaja to książka, która jest już dostępna w sprzedaży. Ta historia przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom twórczości polskiej pisarki, Magdaleny Witkiewicz. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbicielki literatury obyczajowej. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Ponadto Uwierz w Mikołaja to doskonała propozycja, by wprowadzić się w świąteczny nastrój. Jedno jest pewne – nawet najbardziej wymagające czytelniczki znajdą w tej historii coś dla siebie.

Uwierz w Mikołaja – bestsellerowa historia już jest!

Główna bohaterka, Agnieszka, pragnie spędzić Wigilię z babcią. Jednak starsza kobieta ma zupełnie inne plany. Kobieta zupełnie nie godzi się z decyzją seniorki, a w związku z tym jedzie do jej domu, położonego w samym środku lasu. Kiedy przybywa na miejsce, okazuje się, że kobiety tam nie ma. Poza tym jedna śnieżna noc powoduje, że droga do cywilizacji zostaje odcięta. Na dodatek przez zaspy brnie do niej święty Mikołaj.

Jest też pięcioletnia Zosia, która marzy o choince tak ogromnej, jak ta z centrum handlowego. A do tego chciałby, aby znalazło się pod nią mnóstwo prezentów. Jednak tym razem Wigilia dziewczynki zapowiada się zupełnie inaczej.

Policjant Robert godzi się na służbę w święta. Ponieważ wszyscy mają rodziny, a on jest samotny. To oczywiste, że przecież może się poświęcić w ten jeden dzień w roku.

Jest jeszcze pewien starszy pan z długą siwą brodą, który tego wieczoru również będzie sam. Jednak w ogóle nie przeszkadza mu ten stan rzeczy. Ponieważ jest przekonany, że lubi samotność, a ludzi lubi tylko z daleka. Jego żona natomiast ma aż nadto towarzystwa zwariowanych pensjonariuszy pewnego domu opieki.

W tej jednej świątecznej opowieści znajdziecie wielu bohaterów. Jest tu również mnóstwo marzeń do spełnienia. Być może, aby spędzić radosne święta, wystarczy po prostu uwierzyć w Mikołaja?

Prezentowaną dziś książkę pt. Uwierz w Mikołaja znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Przeczytaj także