Uśmiech losu – Katarzyna Michalak

Uśmiech losu - kup na TaniaKsiazka.plUśmiech losu to gorąca nowość od Katarzyny Michalak. W związku z tym powody do zadowolenia mają wszystkie miłośniczki twórczości pisarki. Poza tym ta historia zainteresuje każdą odbiorczynię, która uwielbia literaturę obyczajową. Warto tutaj również dodać, że jest to już kolejna pozycja z bestsellerowej serii Mazurskiej. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z książkami Katarzyna Michalak dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Uśmiech losu – świąteczna atmosfera

Główną bohaterką tej powieści jest Natalia, która ma jedno, największe marzenie, chce zostać matką. Jednak wie, że nigdy nie uda się jej go spełnić. A przez to nie potrafi cieszyć się wielką, niezwykłą miłością, jaką obdarza ją Damian. Tym samym nad ich związek nadciągają burzowe chmury. Czy bohaterce, która straciła już wszelką nadzieję, uda się uratować miłość?

Zrozpaczona dziewczyna w wigilijny wieczór ucieka. Na drodze jej planów staje jednak porzucony w lesie, bezbronny pies. Natalia za wszelką cenę chce ocalić życie Belli. W związku z tym zabiera ją do Dworu Marcinki, gdzie rozbrzmiewają dziecięce głosy, a w kuchni unosi się zapach wigilijnych potraw. W progu domu pojawia się też Bartosz, którego serce pełne jest tęsknoty za czymś, co nagle i bezpowrotnie stracił.

Czy naprawdę trzeba coś stracić, by docenić tego wartość? Tak długo czekamy na uśmiech losu, a on… pojawia się niespodziewanie. Niekoniecznie wtedy, kiedy tego oczekujemy.

Jak już wspominaliśmy wcześniej to już kolejny, piąty tom serii Mazurskiej. I tym razem nie zabraknie wzruszeń, emocji, łez smutku i radości. Dwór Marcinki, jak zwykle gościnny, przygarnie pod swój dach nie tylko białą, kosmatą Bellę, ale i nowych rozbitków z okrętu zwanego życiem.

Przypominamy, że najnowsza książka Katarzyny Michalak pt. Uśmiech losu jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj. Polecamy ją jeszcze raz gorąco wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej. Koniecznie sprawdźcie, co autorka przygotowała swoim czytelniczkom tym razem. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także