Urodzinowa Promocja! Darmowa Dostawa od 99 zł

dostawablog

TaniaKsiazka.pl skończyła 10 lat 23 kwietnia 2016 roku, ale nasza impreza urodzinowa trwa w najlepsze. A będzie jeszcze tylko lepiej, bowiem czas przyjemności i urodzinowej ekstazy w Taniej Książce nie ma końca. Z każdym dniem nabieramy rozpędu i wszystkim KsiążkoManiakom, którzy świętują razem z nami, oferujemy kolejne niesamowite atrakcje.

Zastanawiacie się, jaką niespodziankę przygotowaliśmy dla was tym razem? Otóż dbamy o swoich gości i dlatego wszyscy Tanio Książkowi imprezowicze mogą liczyć na bezpieczną i darmową dostawę zakupionych produktów. Wystarczy, że od 29 kwietnia do 4 maja złożycie zamówienie powyżej 99 zł, a całą reszta zajmiemy się my. Nowa urodzinowa promocja obowiązuje na wszystkie formy wysyłki (dotyczy wyłącznie przesyłek krajowych) i niezależnie od tego, jaką formę płatności wybraliście.

To nie wszystko! Pamiętajcie, że aktywnych jest już kilka innych urodzinowych atrakcji, z których możecie korzystać. Co więcej, wszystkie promocje można ze sobą łączyć. Tak, więc jeśli skorzystacie z darmowej dostawy od 99 zł, weźmiecie także udział w przygotowanej wcześniej atrakcji 15 000 gratisów. Gdzie do każdego zamówienia o wartości powyżej 20 zł dołączamy 1 z 4 losowo wybranych zakładek magnetycznych. Natomiast do wszystkich zamówień powyżej 79 zł dokładamy TanioKsiążkowy kubek lub bawełnianą torbę! Gadżety z niepowtarzalnymi wzorami Jeszcze tylko JEDEN rozdział i idę spać… oraz Dinozaury nie czytały i wyginęły… Przypadek?, czekają już na swoich nowych właścicieli.

Zostańcie z nami i wyczekujcie kolejnych niespodzianek, ponieważ świętowanie 10. urodzin księgarni TaniaKsiazka.pl po prostu się opłaca!

Przeczytaj także